Já rostu - hraju si a poznávám každodenní život

Já rostu - hraju si a poznávám každodenní život https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/356058/mid_ja-rostu-hraju-si-a-poznavam-kazdod-kf7-356058.png 5 5 3

Knížka pro malé zvídavé děti objevující svět, který je obklopuje a je plný zábavy. Obsahuje plno interaktivních prvků, různé materiály a pohyblivé části. Odklápěcí okénka, rozličné materiály na omak, vytahovací obrázky, otáčecí kolečka, dotykové prvky pro rozvoj jemné motoriky… Tato interaktivní knížka s veselými barevnými obrázky je určena těm nejmenším čtenářům, kteří se díky ní naučí správnému chování, učiní první kroky k samostatnosti a s pomocí rodičů poznají zábavným způsobem každodenní život. Děti se naučí rozeznávat různé části oblečení; dozví se, jak se správně chovat ve školce; zorientují se v různých částech domu (co se nachází v kuchyni a co v koupelně); budou se umět bezpečně pohybovat venku, na ulici i v parku. Tato moderně zpracovaná knížka nabízí díky interaktivním prvkům mnohem víc než jen pouhý zážitek z čtení. Čekají vás chvíle plné zábavy a poznání.... celý text

Briv
24.01.2023 5 z 5

* Protože už máme doma "Já rostu - hraju si a poznávám svět" a tu syn miluje, tak jsme mu koupili i tuto. Nemá u něj takový úspěch, jako ta předešlá, ale i tak se mu líbí, baví ho hledaní různých obrázků, ale i si názorně ukazujeme třeba oblečení -kam patří, nebo věci z kuchyně. Také část o školce ho hodně zajímá a porovnává to s tím, co se děje v té jeho, kam chodí.

Péťa Z.
02.01.2023 4 z 5

Co si oblékneme, když prší, sněží, je horko nebo je hezky?
Co je správné (ne)dělat, když jsme ve školce?
Kam uklidíme hračky v pokoji? Tady je hezky vymyšlená aktivita, kdy děti přejíždějí prstem po vystouplé cestičce jednotlivých hraček ke správnému boxu/regálu.

Jinak jde o celkem pěknou knížku, která ale ničím zvláštním na trhu nevyniká.

Děti vyhledávají obrázky z domácnosti (např. pepřenku, kohoutek), otáčejí kolečky, kde se mohou podívat, co si dáme ke snídani, ke svačině...
Malá výhrada snad jen k obědu, kde je k pečenému stehnu se zeleninou vyobrazený jahodový jogurt. :⁠-⁠)

Na každé dvoustránce je štítek Hledej a najdi, knížka má někde otáčecí kolečka, odklápěcí okénka, má "zrcadlo", které děti zaujme na dvoustránce Koupelna.

jarkaska
19.10.2021 5 z 5

Pěkná kniha pro malé neposedy.