Smrtící tajnosti

Smrtící tajnosti
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/405037/bmid_smrtici-tajnosti-Y8q-405037.jpg 5 2320 2320

Jednoho mrazivého rána nalezne po probuzení matka svou dceru v kaluži krve zmrzlou na malé předzahrádce. Kdo mohl provést takovou věc – zavraždit dívku na prahu jejího vlastního domu, ještě k tomu během vánočních svátků? Po posledním, velmi bolestném případu se detektiv šéfinspektor Erika Fosterová cítí zranitelná, ale nakonec se rozhodne, že se ujme i tohoto vyšetřování. Jakmile začne se svým týmem na vraždě krásné tanečnice burlesky pracovat, najdou souvislosti s útoky ve stejné, dosud poklidné čtvrti Londýna. Všechny spojuje jeden detail – oběti byly napadeny černě oblečenou postavou s nasazenou plynovou maskou. Jen toto napadení však skončilo smrtí…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro ženy
Vydáno: ekniha , Cosmopolis

Deadly Secrets , 2018

marli58
29.04.2019 5 z 5

Super. Ke konci jsem měla pocit, že tam nebude nic nového. Už to vypadalo na 4*. Prostě případ vyřešen. A najednou vyšetřování ještě nekončí a je tam konec s velkým K ;-). Jen bych se přimlouvala za trošku osobního štěstí pro Eriku.

putpuda
28.04.2019 5 z 5

Opět skvělé čtení.... Někdo píše, že se nemohl začíst...vždyť se to čte samo ;)
Za sebe musím říct, že tento díl se mi asi líbil nejvíc. Je takový emotivnější. Já se tedy rozhodně nenudila a je mi líto Eriky, že má takovou zapeklitou smůlu v soukromém životě. Třeba se to do budoucna změní..tak honem! Šup sem s dalším dílem!!!!

Avila
28.04.2019 4 z 5

Kniha se četla dobře. Námět příběhu byl fajn. Oproti předchozímu dílu každopádně mnohem lepší poctění. Ale i přesto jsou v knize určitá místa ke kterým mám výhrady.

Radusek
28.04.2019 5 z 5

Na tuto knihu jsem byla obzvlášť zvědavá, protože předcházející Chladnokrevně, mně moc nenadchlo,ale mohu říct, že se mi nakonec líbila ze všech knih s Erikou Fosterovou nejvíce. Četla se mi velice dobře, byla napínavá. Takže TOP.

martinaandulka
28.04.2019 5 z 5

Opět pěkně napsaná detektivka. Spisovatel umí pěkně a svižně popsat situaci , žádná hluchá místa a nechybí napínavost.Erika je moje hrdinka.Už se těším na další.

dadulamadula
27.04.2019 4 z 5

Kniha se mi líbila. Konec jsem tušila, nebo spíš jsem tušila, že se to bude týkat te rodiny, a že v tom bude něco takového. Trochu mi to přišlo překombinovany, ale budiž. Temné hlubiny mi přišly napínavější a víc mě zaujaly.

Dumicek
27.04.2019 4 z 5

Mam Bryndzu ráda a vždy se na jeho knihy s detektivem sefinspektorem Fosterovou moc tesim. Ani tady to nebyla vyjimka. Kniha se cetla sama, zadna hlucha mista..dej odsejpal,napinava kniha taky byla, ale preci jen tentokrat 1 hvezdicku ubiram..mela jsem pocit,ze mi v te knize preci jen neco chybi a snad i ten zaver knihy mi prisel takovy pritazeny za vlasy...no nebudu nic prozrazovat, ale opravdu tomuhle jsem moc verit nemohla..i tak byla kniha celkove opravdu dobra a jako pokazde pisi..Erika si zaslouzi byt uz konecne stastna,tak se snad dockame..

gilt
27.04.2019 5 z 5

Mě se opět knížka líbila. Bryndza je právě můj nejoblíbenější autor. Mám všechny jeho knihy.

ctenarkaEva
26.04.2019 4 z 5

Na knihu jsem se těšila, ale nakonec jsem byla trochu zklamaná. Měla spád, četla se dobře. Čtení jsem si užila podobně jako u předchozích Bryndzových knih, ale konec mi přišel hodně přitažený za vlasy. Ale jiní čtenáři tento konec hodnotili jako skvělý obrat v ději, takže doporučuji si knihu přečíst a udělat si na ni svůj vlastní názor.

Zdenas5
23.04.2019 4 z 5

Moje první setkání s autorem, celkem se mi líbilo, taková klasická detektivka bez potoků krve. Četla se velmi dobře, detektivové sympatičtí.

Devil-Ivet
22.04.2019 5 z 5

Další očekávaný díl s Erikou Fosterovou. Konečně díl, u kterého jsem se nenudila. Perfektně napsané, mělo to spád a scény s Mossovou byly napínavé. Škoda, že to bylo tak krátké.

Marosusu
22.04.2019 5 z 5

Znova u mna 100 bodov ..kazdy diel v serii zaujimavy putavy a hlavne stale nepredvidatelny a do konca rozmýšľaš kto je vrah ;-) pre mna autor a seria s Erikou Slovenkou paraada :-)

pocernicak
22.04.2019 5 z 5

Knížka se mi líbila, měla zajímavý námět a četla se lehce. Konec mi tedy přišel trošku přitažený za vlasy, ale i tak mi to požitek z knížky nezkazil. Rozhodně doporučuji.

swayno
22.04.2019 5 z 5

Klasicky suprové čtení, jako všechny ostatní :-) :-) sfouknuto za jeden víkend.

Ankavi
22.04.2019 5 z 5

Vynikající jako vždy. Tentokráte bych vyzdvihla jednoduchost příběhu, přesto z něj autor vytěžil maximum. Erika nezklamala, všichni ostatní byli také na svých místech. I když se vše zdálo jasné a směřující k rozpletení příběhu, nakonec ještě závěrečný geniální obrat. Severští autoři se svými často komplikovanými konstrukcemi by se mohli učit. V jednoduchosti je krása, a proto říkám: bravo.

astra3
21.04.2019 5 z 5

Tento díl se povedl. Napínavý až do konce. Jen bych Erice přála víc štěstí mimo práci.

jittik
20.04.2019 4 z 5

Trošku mi neseděl styl psaní, více se mi líbily předešlé díly. Ale i tak to stojí zato. Doufám, že brzy vyjde další díl :)

xluke
20.04.2019

Opět naprosto strhující a skvěle napsané. Závěr mě opravdu překvapil, vraha jsem si netipl ani náhodou... Skvělé!

TeaPeter
20.04.2019 2 z 5

Dlouho jsem přemýšlel, jak se k této knize postavit. Na jednu stranu mi až téměř do poslední chvíle přišla znatelně lepší než minulý díl, na stranu druhou jsem konec rozdýchával pěknou chvíli. Nechci prozrazovat rozuzlení zápletky, a tak se omezím jen na jednu poznámku: už si ani nepamatuji, kdy jsem naposledy četl dobře rozjetou knihu s dobrým námětem, kterou by autor na pár stránkách poslal tak tvrdě k zemi naprosto nepravděpodobným závěrem.

vera4669
18.04.2019 5 z 5

Za mě se autor krásně zlepšuje.. Do prvních dvou knih jsem se vyloženě nutila, ale je to čím dál lepší. Tato přečtena za 5 hodin a těším se na další pokračování s Erikou