Noční lov ekniha

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Detektiv šéfinspektor Erika Fosterová a její tým čelí další nebezpečné výzvě! Thriller, který vám nedá spát! Další kniha od autora Dívky v ledu.

https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/332637/nocni-lov-G6f-332637.jpg 4.32342

Inspektorka Erika Fosterová / Erika Fosterová 2.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány

Napínavá detektivka.

Lullina

Paráda jako vždy

Lucie311

Opět lehoučke pěkné čtení a konečně mi začíná Erika být příjemná jako hlavní hrdinka.

terenkoza74
31.12.2020

Čtivá až návyková kniha. Opět skvělá Erika Fosterová. Zajímavé příběhy hlavních hrdinů plynoucí mimo hlavní děj.

Barussat
28.12.2020

Robert Bryndza nikdy nezklame a nezklamal ani tentokrát. Vypadá to, že mou poslední knihou letošního roku bude právě Noční lov, čímž jsem dočetla celou sérii, jelikož jsem tento díl předtím přeskočila. Za sebe musím říct, že to za mě byl slabší díl, ale rozhodně ne špatný. Ale musím říct, že následující díly mě bavily víc a jsem tak docela ráda, že jsem je přečetla předtím, protože si nejsem jistá, zda by mě Dívka v ledu a Noční lov donutily číst dál. Jedná se o sice návykové knihy, ale Noční lov mi připadal trochu natahovaný, ale je pravda, že od poloviny knihy jsem chtěla číst dál a dál..

KatyM.
25.12.2020

Bryndza nikdy nezklame.

capricorn__
08.12.2020odpad!

Já se upřímně divím tak vysokému hodnocení, nějak nechápu, za co si to autor zasloužil. Nejde ani tak o nápad - ten je sice otřepaný a každý čtenář detektivek ho už nejméně pětkrát někde četl jinde, ale i tak tenhle nápad může být s dobrým stylem psaní, se zajímavými postavami, nějak lépe dotažen do konce. Kdyby měl "stalker" nějakou osobnost, která by nebyla tak jednoduše načrtnutá, lepší příběh, motivaci k činům,... asi bych psal jinak. Jak jsem poznamenal u jeho předchozí knížky (takticky s "Dívkou" v názvu, že?), autor nepíše špatně - jen nepřináší absolutně nic nového do detektivního žánru a literatury vůbec. Jeho knížky nejsou nijak originální, nejsou v nich žádné těžké a složité zápletky, slepé uličky, tajemství,... Potom, co jsem přečetl téměř celou sérii od Browna nebo Larssona, nemůžu hodnotit detektivky od Bryndzy vysoko.
Autor jako by přečetl nějaký návod, jak napsat bestseller, a toho se drží. A asi mu to jde, protože knížky mají úspěch a i mě si nakonec nalákaly a přinutily mě vydržet do jeho páté knížky, protože jsem čekal "něco", co tolik vychvalují ostatní a co já v jeho knížkách prostě nevidím.

Anette99
07.12.2020

Druhý díl byl poměrně slabý. Vrah byl odhalen poměrně brzy, i jeho motivace, proč to dělal. Erika se tady chovala docela protivně. Nepřidalo tomu ani umělé vytvoření konfliktu mezi policejními sbory, to bylo opravdu zbytečné. Takhle by to bylo na 4*. Ale co mi hodně vadilo, bylo neustálé podprahové podsouvání homosexuálních vztahů (řešilo se to tam fakt moc), proto odebírám ještě hvězdičku.