Dívka v ledu

Poté co je v parku v jižním Londýně pod vrstvou ledu nalezeno tělo mladé ženy, na místo přijíždí detektiv šéfinspektor Erika Fosterová. Oběť, krásná dívka z mocné a bohaté rodiny, měla podle všeho dokonalý život. Když Erika začne pátrat hlouběji, vynoří se souvislosti mezi její vraždou a smrtí tří prostitutek, které někdo uškrtil, svázal jim ruce a hodil do vodních ploch po Londýně. Jaká je spojitost mezi dcerou vlivného lobbisty, který si myslí, že může ovlivňovat i vyšetřování, a mrtvými imigrantkami? Jaké temné tajemství dívka v ledu skrývala? Čím více se Erika přibližuje k odhalení pravdy, tím více se vrah blíží k Erice. Poslední případ detektiva šéfinspektora Fosterové skončil katastrofou a smrtí pěti policistů včetně jejího manžela. Eričina kariéra visí na vlásku, musí bojovat s vlastními démony i s vrahem, který je hrůznější než kdokoliv, komu čelila v minulosti. Dopadne ho dříve, než udeří znovu?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/318890/divka-v-ledu-u8L-318890.jpg 4.32749

Inspektorka Erika Fosterová (1.)

The Girl in the Ice (2016)

Literatura světová, Detektivky, Pro ženy
Vydáno:, Cosmopolis

Kniha Dívka v ledu

Anita86
předevčírem

Někdo zde psal, že v půlce de dozvíme vraha. Nemyslím si, bylo to až tak 20stran před koncem. Za mě to bylo super. A ta změna, že vrah si chodí kolem vyšetřovatele, je super. Četla jsem kridaka, jádrové panák, ale tohle se mi četlo nejlépe. Jdu na další.

DanielaBel

Právě dočteno a hned otevírám další díl ????

Miruš

Napínavé, strhující, čteš a čteš až dočteš.... no a pak se těšíš na další

Iren80

Doporučuji. Obecně nemám s knihy s titulem bestseller dobrou zkušenost, ale tato kniha mě zaujala hned o začátku. Určitě si přečtu další díly.

Dobby758

Napínavé...

yogaboy

Jo tak docetl jsem to .. ale jen kvuli tomu, ze jsem za to dal penize. .. Blbe jsem nalitnul na BESTSELLER ... na letisti ... 15 regalu jen tehle knizky ... v letadle 2 lidi v ruce tuhle knihu a tak jsem si rikal ... prece kdyz to ctou davy tak to bude dobry ... koupim si to taky .... jemine ... to sem si dal ... blbustka typu 50 odstinu sedi ... taky to cetl v jednu dobu kazdy ale docist to dalo velke sebezapreni ... bohuzel zase se mi ukazalo co ctou masy .. neni pro me ... pro nas ostatni je tu murakami a knizky odeonu apod.

Theresa28

Na tuto knížku jsem se moc těšila, ale bohužel mě příliš neoslovila. Místy mi přišla až nechutná a zřejmě takový styl literatury není pro mě. Ale kdo má rád napětí a akci tak si tuto knihu přečtěte. Napínavá byla a rovněž jsem ji přečetla celou. Místy jsem se i bála, ale můj styl to není.

Sheemas

Skvělý příběh, který se čte jedním dechem. Zajímavé postavy, i když trošku typická hrdinka s kostlivci ve skříni a se šrámy na duši, řešící případ zavražděné bohaté dívky, v knize, kde nic není tak pozlacené jak se na první pohled může zdát.

Kátice

Výborná kniha! Určitě si přečtu další v této serii! Do poslední chvíle jsem netušila kdo bude vrah.

Janynka

Autor nikdy nezklame! Nejlepší detektivky!

juni

Tahle knížka mě moc nezaujala. Že začátku jsem se nemohla začít, ale asi v polovině jsem to překonala. A nakonec jsem ji dočetla, i když jsem jí chtěla odložit.

veg.petka

Neskutečně napínavý a strhující příběh. Často od knihy nejdou odtrhnout oči. Do hlavní hrdinky jsem se zamilovala a strašně se mi líbí její příběh a to, jak pracuje. Další z mých oblíbených krimi sérií. :)

nikiss76

První knihu, s hlavní hrdinkou Erikou, jsem si zamilovala. Šéfinspektor Erika se musí potýkat nejenom s nelítostnými vrahy, ale taky se svými vlastními démony a samotný fakt, že velí převážně skupině mužů, musí být tvrdá. Moje sympatie si získala už jen tím, že pochází ze Slovenska, ale pracuje v Londýně. :-) Její osobní život byl velmi trnitý avšak její touha po dopadení zločinců ji žene kupředu. V každém dalším díle čelí novým výzvám. Knihy jsou skvěle napsané, doporučuji, zaručeně nezůstanete pouze u prvního dílu.

pocernicak

Doporučuji.

Lenkazabreh

Úžasná kniha. Napětí stále gradovalo a nešlo se odpoutat. Výborné!!

fayne

Skvela, skvela, skvela! Erika mi strasne sedla, nechybelo napeti od zacatku do konce, vraha jsem do posledni chvile netusila. Tesim se na druhy dil :-)

zeja

Super, četla jsem až do rána. :-)

griffitka

Opravdu skvele, dobre se to cetlo. Napinave. Mam rada knihy, ktere nejdou odlozit :-).

Lenoulinka

R. Bryndzu jsem četla poprvé a určitě ne naposled. Knize nechybělo napětí. Erika útoky přežila, pachatel se našel a já se budu těšit na další případy.

asonka

Skvělá

CharlesWard

Přijde mi, že Robert píše podle jedné předlohy. Že by se učil u Rowlingové? Kniha by opravdu potřebovala redakční proškrtání... Tolik balastu v jedné knize, už jsem dlouho nečetl.

anet2000

Naprosto skvělá detektivka! Nemohla jsem ji odložit, takže jsem ji četla do 2 do rána a nelituji. Erika se skvělá, autor píše užasně, zápletka propracovaná.
Co ještě byste chtěli? Kupujte! Moc doporučuji.
Co nejdřív se vrhnu na další Robertovu knihu.

VercaV

Výborná kniha od samého začátku. Velice čtivá, hltala sem každé slovo. I když se dal vrah předvídat i tak to bylo velmi napínaví a dobře napsané.

Rosice

Zasloužený plný počet hvězdiček za dobře odsýpající příběh a za představení nového autora. Všechny dosavadní díly ze série s Erikou Fosterovou jsem přečetla za deset dní a kvalita stále vysoká. Palec hore :)

Yorika

Čtivé ale předvídatelné.Tip na vraha jsem měla již od první čtvrtiny příběhu.
Erika je tak trochu samorost, má zvláštní vyšetřovací metody a jde si tvrdě za svým.
Má samozřejmě i své běsi, které ji ženou stále vpřed.
Taková klasická charakteristika knižního detektiva poslední doby.
Dobrá oddechovka.

Viviana-Mori

Mně se kniha líbila, četla se dobře. Je to taková thrillerovská klasika, se všemi klady i se vším klišé, které tento žánr nabízí. Jsem zvědavá na další díly.

kuky921

Pěkná detektivka, která se výborně čte. Měla jsem vytipované dva možné vrahy a trefila jsem se. Erika mi připadala jak buldozer.

Skalara

Tato detektivka mě začala bavit hned od začátku a vtáhla mě do děje. Nevraživost jednoho policisty s Erikou a chování privelogovaných osob vůči ní... Strašně se mi líbila posatava Eriky, která si prostě udělala to, co jí připadalo správné a šla i přes mrtvoly :D Nerespektovala žádné příkazy a díky tomu vyřešila případ :D

Detektif

Škoda papíru - to bylo první, co mě při čtení napadlo. A že se ho bylo! Knížka by se přitom v pohodě vešla do 200 stran. Myslím, že kdyby v době jejího vydání nebyly na každém kroku plakáty a reklamy, tak si nikdo ani nevšimne, že vyšla. Asi proto potřebovala tak masívní podporu. Skutečně nechápu všechny ty pochvaly a pětihvězdy, znám tolik lepších knih! Tahle neměla hlavu ani patu.

emater

Tuto knihu jsem přečetla jednim dechem. Děj byl plny napěti,které se stupňovalo. Dalši dily si rozhodně nenechám ujit. A hlavne sympatizuji s detektivkou Erikou :)

detektivky pro ženy

Robert Bryndza