Dívka v ledu

Poté co je v parku v jižním Londýně pod vrstvou ledu nalezeno tělo mladé ženy, na místo přijíždí detektiv šéfinspektor Erika Fosterová. Oběť, krásná dívka z mocné a bohaté rodiny, měla podle všeho dokonalý život. Když Erika začne pátrat hlouběji, vynoří se souvislosti mezi její vraždou a smrtí tří prostitutek, které někdo uškrtil, svázal jim ruce a hodil do vodních ploch po Londýně. Jaká je spojitost mezi dcerou vlivného lobbisty, který si myslí, že může ovlivňovat i vyšetřování, a mrtvými imigrantkami? Jaké temné tajemství dívka v ledu skrývala? Čím více se Erika přibližuje k odhalení pravdy, tím více se vrah blíží k Erice. Poslední případ detektiva šéfinspektora Fosterové skončil katastrofou a smrtí pěti policistů včetně jejího manžela. Eričina kariéra visí na vlásku, musí bojovat s vlastními démony i s vrahem, který je hrůznější než kdokoliv, komu čelila v minulosti. Dopadne ho dříve, než udeří znovu?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/318890/divka-v-ledu-u8L-318890.jpg 4.22092

Inspektorka Erika Fosterová (1.)

The Girl in the Ice (2016)

Literatura světová, Detektivky, Pro ženy
Vydáno:, Grada

veveronka
včera

Skvělá a napínavá jako vždy od tohoto autora

elfinkaa97

Kniha je zkrátka úžasná. Přečetla jsem ji během tří dnů a nemohla jsem se odtrhnout. Pokaždé se dozvíte něco nového a jelikož kapitoly nejsou vůbec dlouhé, neustále vás to nutí číst "ještě o jednu kapitolu navíc." Jen mi přišlo, že konec byl takový uspěchaný. Kniha se příjemně táhne, vyšetřování pokračuje v dokonale se hodícím tempu ale najednou je konec. Super kniha,krátký konec.

jarmila6295

Kniha mne vůbec nebavila, hlavní představitelka pořád na koberečku u šéfa.., ne, nic pro mne...

koza001

Tato detektivka mi byla doporucena nekolika prateli, kteri na ni peli chvalu. Byla pro me velkym zklamanim. Nelibila se mi zapletka, hlavni postava ani autoruv styl. Neprisla mi ctiva.....

bajinecka

Hodne velkych nahod, par klise,ale ctive. A plus jsou pro me samozrejme slovanske koreny hlavni vystrovatelky.

verunkanet66

Čtivé, zajímavá zápletka. Jdu na další díl

Linda65

Opravdu čtivá detektivka. Až do konce napínavá. Těším se na další.

Lethania

Velice kvalitní detektivka. Erika Fosterová je mi velmi sympatická. Kniha se četla sama. I kratší kapitoly, které nejsou tak běžné, jsem ocenila. Příběh uvěřitelný. Autor píše svižně a o napětí není nouze. Rozhodně doporučuji.

zuzad

Takové knihy mě baví, nejistota kdo je vrahem až do konce. Autor u mě zabodoval!

Pajina68

Napínavý čtivý příběh. Moc se mi líbil a těším se na další knihy v této sérii, které mám již doma připravené ke čtení.

Hana46

Krásné čtení,napínavé až dokonce. Doporučuji

pilka316

Výborné, ostatně jako všechny knihy Roberta Bryndzy! Dávám 5 hvězdiček

moominkaa

naprosto skvělý! Do poslední chvíle jsem netušila, kdo je vrah. Tak to mam ráda! :D

putpuda

Na tuto knihu jsem čekala poměrně dlouho, než se ke mě dostala. Ale tedy stálo to za to! Výborně se četla, posledních asi 70 stran jsem snad ani nemrkla :D. Sympatická Erika i Kate (Mossová), opravdu hodně dobrá kniha. Už mám zamluvené další díly, na které se moc těším.

anibeni

Knížka přečtená téměř jedním dechem... měla spád, měla děj a měla přesně to, co má pořádná detektivka mít...

Rea_Rea

Super napínavá kniha, která vás chytí a nepustí :)

Milky92

Knihu doporučuji. Čtená jednim dechem, od začátku do konce :-)

AnettO

Po Kyvadle od A. Hamdyho jsem se už možná lehce skepticky pustila do tohoto díla (Kyvadlo pro mě byla bomba). Už po několika kapitolách bylo jasné, že skepse na místě nebyla a kniha byla skvělá! Má spád, děj není lehce předvídatelný, napnutá jsem byla od začátku až do posledních kapitol před odhalením! Přečteno jedním dechem. Doporučuji!

Kláraaa20

Knížka byla velice dobrá, zajímavá a občas překvapivá můžu jen doporučit

Slaďoška

Velice čtivá knížka, která Vám nedovolí se odtrhnout. Za mě 5 hvězdiček z 5.

JanaD1974

Super knížka, jen tak dále. Kniha je napínavá a velmi čtivá.

ZuzanaHabi

Co si budeme povídat, jako každý, mám ráda Nesba.
Ale tohle byla naprostá pecka!
Napínavé, čtivé a vraha neodhalíte skoro až do konce (motiv už vůbec ne). Tato kniha se autorovi neuvěřitelně povedla a zasloužila by si zfilmování!

Awča

Kniha má spád, chytila mě. Erika mi možná napřed trošku lezla na nervy, ale alespoň nebyla nudná a předvídatelná. Jasně, byly tam některé věci, které by měl čtenář brát s nadsázkou, ale nebylo to na závadu. Styl autora se mi líbí, přečetla jsem všechny doposud vydané díly série.

Janniska

Super čtení,dobře napsáno,čte se samo.Eriku Fosterovou sem si oblíbila

Agatha84

Velmi průměrná detektivka s překombinovaným dějem,uhádnutelným vrahounem a celkově mimořádně nesympatickými postavami. Erika Fosterová se občas chová jako cvok a fakt pochybuji,že by jí tolik průšvihů prošlo. No nic,třeba jsem zklamaná jen proto,že šlo o prvotinu a autor se dále vyvíjí a zlepšuje. Až si od Eriky oddechnu,zkusím pokračování.

esfinge

Kniha se mi cetla dobre, ale tak nejak neco mi tam nesedelo...mozna malo napeti...nicmene urcite si prectu Nocni lov.

zlinissi

Kniha mne úplně neoslovila. Chybělo mi tam víc napětí, spád, hlubší psychologie postav. Autor tak nějak klouže po povrchu, ke konci se mi děj zdál hodně překombinovaný.

Nunynka

Trošku mi stylem kniha připomíná Deavera. A vzhledem k tomu,že Deaver patří k mým oblíbencům,tak musím dát pět hvězdiček. Napínavé a i vrah překvapivý. Mělo to spád a kniha byla napínavá.

plachosrst

páni, to byla ale blbost. kniha plná ohraných klišé a nelogičností. v pasazi, kde eriku prepadne vrah doma (který po ní samozřejmě jde!), jsem se musela pousmat, ptz mi bylo uplne jasne, ze nekdo zazvoni na zvonek. a uplne nahodou navsteva v jednu rano, proc ne. mobil se nenajde, ale uplne nahodou se zrovna objevi v bazaru. nejsou dukazy na tele obeti, ale uplne nahodou se po x letech najde vlas. nikdo nemuze nic najit, ale znenadani jsou vsichni ve vazbe. peterson skoci neohrozene z helikoptery rovnou pod vodu a podari se mu behem chvile otevrit dvere potopeneho auta, tlak netlak, plice neplice. pribeh ze slepeneho hrnce uplne mimo. jestli tam andrea sedela s blondynkou a tmavym muzem uz se nikdy nedozvime. sebevrazda kardosove taky uplne mimo. otec, ktery kryje syna, co mu zmasakruje dceru, jen aby neprisel o postaveni - blbost, kazdy by si to sel radsi hodit. nemelo to napeti, nemelo to originalitu, nemelo to naboj, nemelo to nic, docitala jsem to s ocekavanim jaka blbost se jeste objevi. vysetrovatelka lesba, patolog gay, dalsi postavy maji slovenske koreny, autor se nezaprel. mam doma jeste treti dil, ale vubec se mi nechce cist. docela vtipna byla debata mossove s temi chlapy u kanalu.

domino2002

Skvělá kniha, podobná jako od Angely Marsonsové a její Kim Stoneová,....... doporučuji