Dokonalá kořist

Dokonalá kořist https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/387557/bmid_dokonala-korist-w85-387557.jpeg 5 1241 1241

Druhý díl drsné krimi série s detektivem Lucem Callanachem a inspektorkou Avou Turnerovou Edinburgh se stává evropskou metropolí hrůzy. Uprostřed hudebního festivalu rozetne ostrá čepel břicho charitativnímu pracovníkovi. V mnohatisícovém davu si vraha nikdo nevšimne. Nedlouho poté je na dně popelnice nalezena učitelka z mateřské školky, uškrcená vlastní šálou. Policie nezná motiv a nemá ani žádné stopy – dokud se po městě nezačnou objevovat podezřelá graffiti. Vrah jimi totiž oznamuje svou další kořist... a čím je nevinnější, tím lépe.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Plus

Perfect Prey , 2017

berila
05.12.2019 5 z 5

Tak tohle byl opravdu thriller jak má být. Všem doporučuji k přečtení.

axspevak
13.11.2019 5 z 5

Tahle kniha ma vse,co od dobre knihy ocekavam.Chytre promyslenou a hlavne dotazenou zapletku,kladase,zaporaky,trochu romance,trochu vtipu a dost drsnych vrazd.Fieldsova je za me fakt dobra!

Peslik
06.11.2019 5 z 5

Tak tento díl se snad ani nedal odložit, ale musela jsem :D, člověk má i jiné potřeby něž je čtivo.
Musím říct, že to byla pecka, všechno, všechny ty skládačky jak do sebe zapadaly a jak to bylo propojené. Na ty záporáky jsem měla tři typy, jeden vyšel hned, druhý se potvrdil a třetí byl úplně mimo. No na to, že se pomalu nikdy netrefím, dobré :D

Katulinka69
31.10.2019 3 z 5

Trošku mi trvalo se zacist, ale pak to jelo jako po másle

Memolka
28.10.2019 4 z 5

O dost lepší než první kniha. Tady už je to napětí a tajemno. Kniha je rozdělená na dvě části. V první nevíme kdo je vrah ani proč to dělá. V druhé se vše odhaluje. Bylo to, napínavé, tajemné, a celkově se mě to líbilo.

bigben
20.10.2019 5 z 5

Opět super detektivka se vším všudy.

ivana1924
14.10.2019 4 z 5

Sice mě tento díl nechytl jako ten prvni, a nemohla jsem se ze začátku vůbec začít, ale i tak mě nakonec pohltil.

RADOST
13.10.2019 5 z 5

Soutěž. Touha po vítězství, po uznání, po zviditelnění, po moci. Probíhá všude. A může vyvrcholit ve stejné zrůdnosti v týmu pachatelů i týmu strážců zákona. Napínavý druhý díl série.

Shanib
13.10.2019 5 z 5

Super knížka a perfektní druhý díl série, která se tímto řadí mezi mé oblíbené. Nikdy bych neřekla, že mi bude vyhovovat číst o dvou různých případech (ačkoliv nakonec dva vlastně nebyly). Byla jsem napjatá až do poslední stránky. Líbilo se mi i kyberneticke prostředí, které bylo vysvětleno tak akorát, aby se v tom neznalý čtenář neztratil. Lucovi dva noví ,,kamarádi'' byli sympatičtí, rychle jsem si je oblíbila a doufám, že je budu potkávat i v příštích dílech. Kdo mi strašně lezl na nervy byla Ava, která se chovala jako citově nevyrovnaná puberťačka. A na závěr do Luca samotného jsem se zamilovala zase o kousek víc :D

85098211
11.10.2019 5 z 5

Tento druhý případ se autorce fakt povedl na jedničku! Je strhující, napínavý a čtivý až k zalknutí - tedy, pokud se to takhle dá vůbec vyjádřit? ;-) Zápletka je tak originálně vymyšlená, že jsem nestačila žasnout. Oba vrazi jsou sice poměrně brzy víceméně známí, i když jejich skutečná jména jsou odhalena mnohem později. To ale příběhu neubírá na poutavosti. Jedná se o knihu, od které jsem se skoro nedokázala odtrhnout, a musím uznat, že tento případ je jedna skvělá jízda. A samotné rozuzlení, kdy se nakonec ukáže, kdo za tím vším vražedným řáděním stojí, mne dostalo do kolen. Za mne tedy určitě plný počet a velké doporučení milovníkům žánru!

magic11
30.09.2019 5 z 5

Luxusní, nestihla jsem doma u snídaně dočíst závěr, tak jsem si ji propašovala do práce. Posledních 100 stran jsem zhltla a pracovní dění šlo totálně mimo mě. Takže za mě super čtivá kniha a v knihovně zarezervovaný další příběh inspektora Callanacha a Avy Turnerové

Árie15
27.09.2019 2 z 5

Za mě ne.. Dočetla jsem do půlky.. Nemám ráda popis brutalit a u čtení téhle knihy jsem se necítila dobře.. Napětí se dá "vyrobit" i jinak.. Navíc jsem se přistihla, že oba vyšetřovatelé jsou mi naprosto ukradení a vlastně mě vůbec nezajímá, jak to dopadne..

kolacky
23.09.2019 4 z 5

Chvíli jsem se o Avu bála, ale nakonec ho prokoukla, naštěstí.
Nejhorší na tom je, že takovéhle zrůdy a takové darknet stránky existujou doopravdy. Ach jo. Co lidi lidem dokážou udělat...

lachtan77
18.09.2019 5 z 5

tak se mi seznam oblíbených autorů rozšířil o dalšího :) Helen umí vtáhnout do děje to se musí uznat. Nechybí špetka humoru a velká dávka napětí. Taky jsem si párkrát pomyslel, že to je překombinované, ale ve finále to vůbec nerušilo. Jediný co nechápu (bylo to i v jedničce) že nemají policajti zbraně. Zločinec má bouchačku, nože a poldové jen tasery. No nevím asi by jinak dopadla Salterová s Gromem nebo Luc s Avou v setkání se Sem Culpou.

ivoiro
11.09.2019 5 z 5

Další skvělá kniha této autorky. Užil jsem si ji.

Nestorkea
09.09.2019 4 z 5

Opět velmi dobré počtení, autorka mě vytáhla do děje. Ze začátku jsem myslela, že se Ava zbláznila, ale vše se vysvětlilo. Doufám, že i v příštím díle se potkáme s Benem a Lancem, byli sympatičtí, stejně jako Ava a Luc. Děj měl spád, nic mě nerušilo a už se těším na další díl.

nik077
05.09.2019 5 z 5

Super..další pro mě úspěšná kniha.... četla se mi velmi dobře...těším se na další díl

Vikos
31.08.2019 5 z 5

První knížka, kterou jsem od Helen četla, byla skvělá. S chutí se pustím do dalších dílů :D

Nikusscha
28.08.2019 5 z 5

S chutí jsem se pustila do dalšího dílu od této autorky. A rozhodně nelituji. Kniha se velice vyvedla a četla se dobře. Tento díl se mi líbil o stupínek více než první. Dokonce už mi i byla více sympatičtější postava Callanacha. Hlavním hrdinům jsem držela palce až do konce. Doufám, že autorka bude i nadále psát takové kvalitní knihy.

Liss93
19.08.2019 5 z 5

Druhý díl ze série Luca Callanacha mě bavil víc než ten první. Téma bylo poutavější a víc dějových linií zajímavějších. Postavy začaly být víc a víc sympatické a přistihla jsem, že se o ně ve vypjatých situacích bojím. Už se nemůžu dočkat pokračování.

vraždy Skotsko thrillery sérioví vrazi Edinburgh

Helen Fields