Dokonalé ticho

Dokonalé ticho https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/434797/bmid_dokonale-ticho-2A0-434797.jpg 5 922 223

Když všechno ztichne, kdo je uslyší křičet? Čtvrtý případ inspektora Callanacha a šéfinspektorky Turnerové. Na okraji Edinburghu je nalezeno pohozené dívčí tělo s vyřezanými kusy kůže. Když později inspektor Luc Callanach objeví vedle opuštěného kojence strašidelnou postavičku, pochopí princip zvrácené hry: vrah bere materiál na panenky z těla svých obětí. Navíc někdo drogově závislým v bezvědomí vyřezává do tváře písmeno Z. Jde o stejného pachatele? Luc a jeho kolegyně Ava musí vypátrat zabijáka dřív, než udeří znovu – stihnou to, nebo už je příliš pozdě?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Kniha Zlín

Perfect Silence , 2018

lenka7679
06.12.2020 5 z 5

Tohle bylo skvělé. Tento díl jsem si užila a neuvěřitelně se těším na další pokračování. Všichni aktéři jsou sympatičtí a já se nemohu dočkat, jak bude vše nadále pokračovat. Autorka má vzestupnou tendenci a její knihy jsou čím dál lepší. Každopádně popisy a krutost jsou stále jen pro silnější povahy.

mattonka
05.12.2020 5 z 5

Tak tomuto říkám opravdu odporný zážitek při čtení. Autorka popsala naprosto hrůzné činy psychopata. Doporučuji pokud nechcete něco lehčího před spaním. Helen umí!!!

edith79
02.12.2020 5 z 5

Helen Fields se neustále překonává. Už ani nevím jakými superlativy její další knihu hodnotit. Příběh byl obrovsky napínavý, vůbec mi nedal šanci od knihy odejít. Tak zvrácené a přitom tak neskutečně zajímavé. A ty panenky...opravdu mě jímala hrůza. Moc,moc se těším na další knihu z této skvělé série.

bigben
01.12.2020 4 z 5

Jedna z mých oblíbených spisovatelek, a opět nezklamala...

šipek
30.11.2020 5 z 5

Tak dokonale zvrácený čtvrtý díl této série. Luc Callanach mě neskutečně baví. Kniha má spád, napětí a občas i humor. Snad se dočkáme dalšího pokračování. Tuto sérii vřele doporučuji.

MOmoMO
28.11.2020 5 z 5

Pecka!!

Kekik
25.11.2020 5 z 5

Čtvrtý díl a opět skvělé. Dvojici vyšetřovatelů mám ráda. Ostatní z týmu je perfektně doplňují. Livelyho jsem si oblíbila již z předešlých dílů, ale vadí mi jeho nespisovná mluva. Nečte se to dobře. Overbecková si to u mě trochu vyžehlila. Má plusové body.
Ačkoli nemám ráda takové konce u detektivek, tentokrát nemám námitky. Vždyť takový je život. Ne vždy to končí dle našich představ.
Jsem zvědavá na pátý díl. Těším se.

čef
25.11.2020 5 z 5

Další z řady „dokonalých“ knih a opět velmi dobré. Organizovaní sérioví vrazi se vyskytují v literatuře více než v reálném světě a tak je opravdu těžké přijít s něčím novým. V tomto románu je možná trocha inovací v náboženské lince, ale té je také už v různých podobných románech více než dost. Hrůza z pomalého vraždění a stahování z kůže může leckoho i znechutit, ale čtenáři vražedných thrillerů tohle vše berou s velkou rezervou a vychutnávají si dokonalou stavbu příběhu a vedlejší motivy, zde boj hlavní hrdinky se svou nadřízenou a místními papaláši a musí být proto docela spokojeni.

Nikol117
24.11.2020 4 z 5

Opet dokonale cteni. Tesim se na dalsi dil!

Fixa08
17.11.2020 5 z 5

Skvělá kniha, skvělá série. Kdy bude další díl?

Arcis2
16.11.2020 5 z 5

Bezva kniha, dobře se četla.

kofola33
09.11.2020 5 z 5

Lively opet nezklamal, ovsem Ava s Lucem se porad nejak mijeji...ale ono to prijde, ja jim verim! Jinak pribeh dokonaly.

Petty001
09.11.2020 5 z 5

Povedená série. Těším se na další díl.

Madlens
08.11.2020 5 z 5

Helen, potřebuju další díl prosím, už teď mi Luc, Ava a všichni ostatní chybí ... Dokonalé ticho byl skvělou tečkou, doporučuju všem

veronika9761
05.11.2020 5 z 5

Nejlepší nakonec.

clarkens
26.10.2020 5 z 5

Opět skvělé čtení, tahle serie mi opravdu sedí a těším se pokračování!

Šárka88
25.10.2020 4 z 5

Ze začátku jsem se nemohla začíst a knížku i na měsíc odložila a pak opět otevřela knížku po delší době. Děj začal mít spád a konec mě překvapil. Doporučuji :) , řekla bych, že bude pokračování podle konce.

marsden
19.10.2020 5 z 5

Skvely!
A panenky zadnym detem nastesti kupovat nemusim:)

lucakuca
17.10.2020 4 z 5

Další díl paní Helenka určitě už píše, jinak to není možná!!!!! To bych z toho asi neusnula... pár let. Krapet slabší než první dva díly, avšak drsné jako vždy. A navíc se Bavím neomaleným Livelym a "sladkou Daisy."

raty
13.10.2020 5 z 5