Hvězda naděje

Hvězda naděje https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/95215/bmid_hvezda-nadeje-MqA-95215.PNG 3 337 25

Ve svěžím příběhu čtyř sourozenců - Michaely, Moniky, Vika a Romana - se čtenářky setkají se vším, co tvoří život dnešní mládeže: s prvními láskami i s prvními zklamáními, s úspěchy ve sportu i ve studiu, stejně jako s průšvihy, jež nemají daleko ke kriminalitě. Prostředí škol a učilišť, tenisového oddílu i pochybných hospod, diskotéky i primitivní mejdany, to vše tvoří pestrou kulisu knihy, která nesoudí morálku jednotlivých charakterů.... celý text

Tínuša
29.01.2016 5 z 5

Příjemné čtení do postele k horkému čaji. Doporučila mi jí mamka, za což jí děkuji, protože knížka je doopravdy krásná. Líbí se mi pohled na příběh z různých perpektiv. Opravdu jedna z nejlepších knížek od paní Lanczové, která zaujme i ty, kteří se dívčím románkům příliž neoddávají. Já mohu jen doporučit :)

pavlinkaa
01.12.2015 3 z 5

Ke knize jsem se vrátila po x letech a vzpomínám si, že mě dřív nebavila. A popravdě můžu říct, že teď jsem jí četla znovu a bohužel nevím jaký mám názor. Zní to divně, ale nemohu si pomoc. Knihu jsem přečetla, že by byla nějak dobrá to ne ale zase dobře se četla a nemůžu říct, že by mě nebavila, je to takový střed.

Marčullkas
23.07.2013 3 z 5

Je pro mě těžké hodnotit zpětně knížky, které jsem před Xxx lety četla, ale na Lanczovou se nedá jen tak zapomenout. Provázela naši generaci:) Dnes bych sáhla po jiné literatuře :))

Alexxandra
23.07.2012 4 z 5

Je to docela fajn kniha ale určitě ne nejlepší.

Fiona
30.11.-0001 5 z 5

Tahle kniha mi sedla si nejvíc ze všech, které jsem od Lanczové četla. Jestli jsem si z ní jako holka něco vzala, tak jistotu, že když se jeden snaží, může od života čekat víc a že každý má to, co si sám zařídí. Mám pocit, že to nebylo tak úplně růžové lehoučké čtení, na jaké jsem si zvykla v jejích dalších románech, možná právě to mne zaujalo.