Vicious: Divoká láska

Vicious: Divoká láska https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413461/bmid_vicious-divoka-laska-VhQ-413461.png 4 1018 166

Hříšníci série

Emilia Říká se, že láska a nenávist jsou stejné pocity, jen zrozené za jiných okolností. Je to pravda. Muž, který ke mně přichází v mých snech, mě taky pronásleduje v mých nočních můrách. Je to vynikající právník. Prohnaný zločinec. Neodolatelný lhář. Před deseti lety mě donutil utéct z malého města, kde jsme žili. Teď si pro mě přišel do New Yorku a neodejde, dokud nepůjdu s ním. Vicious Je to hladovějící umělkyně. Krásná a pomíjivá jako třešňový květ. Před deseti lety vtrhla do mého života a všechno obrátila vzhůru nohama. Emilia LeBlancová je totálně mimo můj dosah. Je to totiž bývalá přítelkyně mého nejlepšího kamaráda. Žena, která zná moje nejtemnější tajemství. To by mělo stačit, abych se za ní přestal honit. Ale nestačí. Jenže ona mě nenávidí…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Vicious , 2016

LivN
04.02.2021 3 z 5

Byla to taková průměrná kniha. Nic co bych hltala od začátku do konce. Knížek na tento způsob jsem už přečetla mnoho zná se, že už jsem asi přsycená.

petulkapeta
31.01.2021 4 z 5

"Můžeš mi říct, jakej je rozdíl mezi láskou a chtíčem?"
"Chtíč je to, když tě jiná osoba přiměje, aby ses cítil dobře. Láska je, když chceš, aby se jiná osoba cítila dobře."
tak tohle to vystihlo...a laska ,kterou k sobě citili jen to zjistili až za deset let...no fakt zajimavy přiběh a Vic oh...

knihomolkaL
21.01.2021 4 z 5

Dnes jsem dočetla třetí díl série Hříšníci, četla jsem ihned za sebou, takže teď hodnotím zpětně.
Série se mi moc líbí, mám slabost pro "zlé" hochy s dobrým srdcem. Viciouse jsem si oblíbila hned v první knize a po přečtení dvou dalších musím konstatovat, že si mé srdce získal z těch čtyř kamarádů nejvíce.
Romantická linie je pěkná, sexu tak akorát. A i sem tam nějaký ten humor. Na odpočinek a odreagování fakt super.

adela_02
13.01.2021 5 z 5

Emilii jsem si hnedka oblíbila, bohužel to nemůžu říct o její polovičce. Možná vzhledově pohledný, ale to chování?? Knihy byla velmi dobrá. Dobře čtivá. Celkově doporučuji celou sérii.

JanuldaN
01.01.2021 3 z 5

Asi jsem v menšině, ale za mne díl s Vicousem jeden z nejslabších z Hříšníků. Hlavní mužská postava mi nepřirostla k srdci, na mě byla až moc krutá... Být Emilií nikdy bych mu neodpustila.
Kniha se však četla dobře a na odreagování ji s klidným srdcem mohu doporučit.

johana3160
28.11.2020 4 z 5

Ponekud neoriginalni namet, ale velmi dobre podany. U Viciouse je videt celkem pekny vyvoj postavy, Em nic moc. Trochu se obavam prolinani s dalsimi knihami, aby se moc veci neopakovalo, ale snad... na 5* to nebylo ze 2 duvodu. Za 1.namet a za 2. Neco tomu chybelo, neco co by clovka prekvapilo, usadilo, nevim jak to popsat. Vetsinou tomu rikam wow efekt, ktery by si u me zaslouzil 5*. Za me ale presto zaslouzene 4*.

Kristy.Seb
23.10.2020 4 z 5

Buď moudrý. Nech se vést svým srdcem. A až najdeš někoho, kdo za to stojí - nenech ho nikdy odejít.
Láska a nenávist jsou stejně pocity, jen zrozené za jiných okolností.

No, na to jak Emilii Vicious naprosto zničil posledních 10 let, mu to na můj vkus rychle odpustila. Chápu, že neměla moc na výběr, ale stejně. Asi prostě láska. Ale bavila mě se svojí prořízlou pusou. A Vicious nakonec nebyl zas tak moc velký kretén.

Anna195
22.10.2020 4 z 5

Vicious (Baron) typický zlý chalan, ktorého budete nenávidieť za to, ako sa správal k Millie, ale neskôr aj milovať. Vicious...vždy drzý, arogantný, sebecký, ktorý dosiahne to, čo chce. Emilia milá, dobrá a krehká duša, ktorá je úplný opak Viciousa. V knihe sa nachádzajú aj kapitoly z minulosti, kde sa dozvedáme viac o oboch postavách, ale najmä o rodine Viciousa. Neskôr aj zistíme, prečo Vicious tak nenávidel Emiliu. Bude vám ho aj ľúto, čo všetko musel prežiť a v sebe dusiť. Ale aj zlý chalan nakoniec dokáže milovať. Príbeh plný emócií a zvratov, ktoré vyplávajú na povrch.

Príbeh jednoznačne odporúčam. Autorkin štýl sa mi veľmi páči a jej príbehy sú fakt silné.

ivetapl
21.10.2020 5 z 5

Krásně napsané. Líbí s emi prolínání minulosti a současnosti. Vicious je prostě lump, ale ruku na srdce, holky miluji zlobivé kluky. Tenhle příběh si užijete.

Laf
17.10.2020 5 z 5

Neskutečně dobře napsané. Nečekala jsem, že mne kniha tak vtáhne, ale stalo se. Baron vykreslený jako ten největší zloduch, kterému bych nejraději občas jednu vrazila a slušňačka Emilia, která jako jediná byla schopná nahlédnout do nitra Barona a najít v něm to dobré. Za přečtení to opravdu stálo :)

Zlatovlas
16.10.2020 5 z 5

Z celé série mě Emilia a Vicious bavili nejvíc. On sice vyšinutej, poznamenanej událostma, které se staly v jeho dětství, ale asi právě proto byl tak zajímavej a přitažlivej. Ona na první pohled křehká a přitom dokázala s Viciousem držet tempo.
Za mě jo, bylo to čtivý, místy sice trochu přitažený za vlasy, ale i to mě tam bavilo a do děje to prostě patřilo a zapadalo. Stojí za přečtení.

keiko33
11.10.2020 5 z 5

No ano Vicious bol blbec a tyran. No takto sa vacsinou spravaju tyrani. Ublizili mne, tak ublizim inym, aby som sa lepsie citil. Hladam nieco, aby som zabudol na svoje trapenie. Ti co sikanuju, zvyknu byt sikanovani. Zial tu si to odskakala ta dobra, aj ked velmi naivna Milli. Na jednej strane mi bolo Deana luto, no na druhej ked vedel, ze k nej Vic nieco citi, aj ked to nepriznal, nemal si s Milli zacinat. Rovnako si Milli nemala zacat s Deanom, hlavne nie ked ho nemilovala, ale Vica. Kamosi by mali drzat spolu a nie rozmyslat rozkrokom, no nie vzdy to tak je. Ano pribeh bol trocha klise. Zly, sexi a bohaty chalan a a chudobne, dobre a naivne dievca. Bum a je z toho laska jak hrom. A hlavne sa to dobre citalo.

tynka65
30.09.2020 4 z 5

Pokud jde o erotické romány L. J. Shen mě prostě baví! Ona ty bad boye opravdu umí! A já mám tyhle záporáky prostě ráda. Baví mě mnohem více, než ti sladcí cukrouši. Vicious je moje třetí knížka (Barva půlnoci a Ukradený polibek) od téhle autorky a určitě ne poslední. Hodně se těším na další díl ... Vic mě bavil od začátku, byl děsivý, temný a zlý o to zajímavější bylo postupně rozplétat jeho minulost a vlastně celý příběh Vica a Emilie... No doufám, že se mám v dalším díle na co těšit..

kristyna8047
18.09.2020

Za mě nejlepší díl v sérii. Vica s Emilií jsem si hodně oblíbila, protože tenhle příběh se liší. Není to klasická kniha, kterou bychom mohli v tomto žánru najít a shrnout slovy chci tě, pojď se mnou na rande - ne díky - no dobře půjdu - pak nějaká drobná hádka a v závěru si hrdinové padnou do náruče a odjíždí do západu slunce....
Ale jak je psáno v komentářích níže, uznávám, že takhle kniha asi nebude pro každého. Za mě ale palec nahoru.

leník511
15.09.2020 3 z 5

Tento styl a žánr knih mám fakt ráda a baví mě, ale musím říct, že první polovina téhle knihy pro mě byla takové utrpení, že jsem vážně přemýšlela, že už ji číst nebudu... Nakonec jsem to ale nějak přehodnotila a řekla si, že tomu zkusím dát ještě šanci. Za sebe musím říct, že druhá polovina byla o dost lepší, a i když to nebude jedna z mých oblíbených knih tohoto žánru, tak se mi to i ke konci líbilo a pustím se do dalších dílů. Ale teda to co předváděl hlavní hrdina... Ke konci už mi byl i sympatický a přestal se konečně chovat jak totální kretén, ale moje srdce si i přes to nezískal.

Kiuska
09.09.2020 1 z 5

Tak já vám nějak nevím. Za mě začátek, prostředek byl dost hrozný, konec už mě nějakým zázrakem dokázal trochu obměkčit, ale i tak je to asi silné slovo. Nějak na ty „bad boye” nejsem a nejsem schopna toho, abych si je oblíbila. Viciouse prostě musím označit za psychopata, který se chová k holce naprosto hnusně, způsobí jí dost problémy a Emilia ho teda dlouho nenávidí, ovšem příšerně ji přitahuje. On si myslí prostě, že je borec světa a absolutně si nepřizná, že by to mohlo být víc než jen fyzické. Ona je trochu blbá, že neutíká na druhý konec světa. Co se týče sexuálních scén, tak bych je označila za trochu odbyté a nezajímavé. U Deana a Rosie ve druhém dílu to bylo o trochu lepší. Sice ráda čtu takové knížky pro vypnutí, ale tohle bylo na mě nějak moc, jednoduše až moc drsné. Štítek romantický bych k tomu rozhodně nedávala.

Nel-ly
04.09.2020 1 z 5

OMG. NE!
Jako neříkám, že se to nečte rychle, nebo že jsem to nedočetla do konce a nepřečetla si další díly (chtěla jsem zjistit, jak daleko autorka zajde)... ale Ne, NE, NE!
Romance založená na tom, že bohatej kluk tyranizuje chudou holku, pak se dlouho nevidí, a pak bohatej chlap tyranizuje ještě chudší ženskou je... proč lidem přijde takový vztah romantický?
On je psychopat. Ale co si budeme... ona si to zaslouží, kráva, protože neukazuje nic z osobnosti, za co by ji člověk mohl litovat.

mac.martina
04.09.2020 3 z 5

Zajímavá knížka, musela jsem jí trochu přijít na chuť. Nemůžu říct že by se mi líbila nebo nelíbila. Není to úplně to co jsem čekala podle anotace, ale to je můj názor. Každý má svůj, tak si ho udělejte taky a přečtěte si tuhle knížku sami. ;-)

Lenka.Vílka
01.09.2020 odpad!

Z téhle knihy jsem trochu zmatená. A teď napíšu proč. Takže pokud se vám kniha líbila, přišla vám originální nebo romantická (tento názor jsem taky našla), nečtěte dál. Protože mě se kniha nelíbila, nepřišla mi originální a už vůbec nebyla romantická. (Sakra! Má to tady i štítek romantika! :D Tak to je dost dobrej fór.)

Anotace zní dobře. Vlastně zní normálně, jako cokoliv jiného z vydavatelství Baronet. Tím nechci říct, že tam vydávají pouze špatné knihy, to ne. Jenže většina těch anotací knih je jako přes kopírák. Bohužel s tím rozdílem, že některé z těch knih jsou pohádky, ale tohle bylo prostě sprostý. A poslední dobou je tenhle trend šílený. Všechny tyhle americký autorky jedou na vlně. Píšou, co chtějí holky číst? A vzhledem k tomu si říkám: "Svět jde, k#$%a, do sr%@&k!"

Neměla jsem v plánu číst, ale zaujalo mě, že i jedna moje oblíbená se "specializací" na podobné nehodnotila nijak zvlášť dobře. Potom jsem ale viděla knihu v knihovně a věděla jsem, že tohle musím prozkoumat.

Kniha začne "před deseti lety". Aby čtenář pochopil, jak ON je tak zlej, krutej sobeckej parchant, kterýmu jde pouze o sebe. Vlastně ta úvodní kapitola ukázala s kým máme tu čest. No, a dál jde o to, zda ONA přinutí zebru změnit pruhy. (A co se všechno stalo v minulosti, bylo na palici. Původně jsem myslela, že ty kluci jsou kamarádi a každý díl bude jejich příběh. Asi mám špatnou definici slova kamarád.) Protože ona je ta zebra hnusnej, odpornej boháč, kterej si díky tomu myslí, že si může dělat co chce, protože ho v tom ostatní podporují. (V tenhle moment se vždycky nadechnu a doufám, že se na něj ta milá hodná vyprdne a na konci ho kopne do zadku.) Většinou jsou ty holky buď úplně blbý nebo až moc hodný. Emilia mi přišla nejdřív v pohodě. Abych byla potom v šoku, proč vzala v přítomnosti tu práci, když vyplavalo na povrch, proč tehdy odešla...a v ten moment mi došlo, že jim to vlastně přeju. Aby skončili spolu. Alespoň nikdo z nich nebude mít šanci ničit další lidi...

Už by mi i přišlo mnohem důstojnější, kdyby to vyřešila jako "Calendar Girl" a všichni víme, že ona byla šlapka s lepším označením. Možná by to byla lepší varianta i tady.

Během těch vzpomínek před deseti lety mi bylo líto Deana. A chvilku jsem si říkala, že možná, ale jenom možná bych si i přečetla druhý díl. Ale z té sesterské výměny je mi trochu mdlo...

Není to odpad z principu, protože jsem knihu dočetla do konce. Je to odpad, protože si kniha a autorka nic jiného nezaslouží. Navíc, mě docela rozesmál důvod toho všeho v minulost. Autorka mohla být trochu originální. Přesně to samé jsem už četla v jiné knize...

Myslím, že v rámci délky komentáře jsem si odpad v hodnocení dostatečně obhájila a jelikož jsem dala odpad i knize Nádech (to je ta zmiňovaná stejná pointa), cítím se po dočtení nějak lépe, než během čtení. Kliknout na odpad a je dobře :)

Nečetla jsem Defy, takže jsem určité narážky nepochopila, a nehodlám to měnit, přestože je to online k přečtení.

Též jsem si prostudovala pár komentářů. Často v nich padá "Debil, kterého jsem si nakonec zamilovala." a to mě děsí. Není to realita, ale fikce, ale tohle už bylo moc. Vývoj postavy nula. Jistě, často si čtenářky stěžují, že od poloviny knihy je z bad guye měkouš. To mi taky vadí. Pokud se to stane z jedné kapitoly do druhé, ne postupně (čili autorka neumí pracovat s vývojem charakteru, stejně tady o charakter podle mě nejde). Tady jsem před sebou měla strašně dlouho právě toho debila, kterýmu musela autorka dát "před deseti lety" jako berličku, jako vysvětlení.

Navíc, pár let zpátky jsem četla, jak je ten týpek trapnej, protože své vyvolené říká holubičko. No, asi to bylo moc měkký a trapný, tak snad jsou dívky a ženy spokojeny, zde museli nad tou originalitou slintnout!

Tereza18
27.08.2020 1 z 5

Jako pohádka dobré, v reálu by se s takovým psychopatem asi nedalo žít.