Gabrielův slib

Gabrielův slib https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/434840/bmid_gabrieluv-slib-oZW-434840.jpg 4 118 27

Hříšné odstíny vášně. Čtvrtý díl úspěšné série Sylvaina Reynarda o vysokoškolském profesoru Gabrielovi a jeho lásce Julii začíná narozením jejich dcery. Oba si slíbili, že budou těmi nejlepšími rodiči, a vše vypadalo jako jeden krásný sen – až do okamžiku, kdy Gabriel dostal nabídku na prestižní pracovní místo, za nímž by se muset stěhovat do Evropy. Přijme Gabriel pozvání přednášet v Edinburghu a nechá Julianne s Clare bezbranné v Bostonu, nebo se vzdá životní šance, aby zůstal se svými blízkými?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , XYZ (ČR)

Gabriel's Promise , 2020

kacaaba
23.09.2020 5 z 5

Takové dokreslení postav a jejich života. Jen je tam hodně otevřených záverů, tak doufám, že bude ještě nějaké pokračování.

kalimaskry
20.09.2020 5 z 5

Včera jsem začala a dnes dokončila. Ač nějaké pasáže byly zrychlené, stála kniha za to. Bylo fajn si připomenout Gabriela a Julian a být chvilku s nimi :)

maafa
14.09.2020 3 z 5

Z této série se mě nejvíc dotkl první díl, ta proměna hrubosti, až skoro nenávisti, v lásku, to byla přesně romantika pro mě. Ještě druhý díl mě zaujal, ale od třetího už mě to moc nechytlo. Tento nový díl tak nějak uplynul, četlo se to rychle, ale vlastně se v něm nic nedělo. Občas se objevil nějaký náznak zvratu, nicméně pak vyšuměl do ztracena. Erotické scény mi do děje nějak nezapadají, jakoby je tam autor nasázel, protože tam nutně musí být...Jak tu už nějaká čtenářka píše, je to vlastně připraveno na další díl, akorát nevím, jestli to vůbec o něčem bude...

Martiiiik
11.09.2020 4 z 5

Kniha se četla velmi dobře, stejně jako všechny předchozí díly o Gabrielovi a Julianne :-) nicméně celý příběh je nedořešený, většina věcí skončí otevřeně a směle bych řekla, že by byl autor hodně velký kruťas, kdyby čtenářům nedopřál odpovědi :-) tak snad :-)

narciska
08.09.2020 5 z 5

V tomhle díle se žádné velké drama nekoná, děj plyne v pohodě. Moc příjemné zakončení ? série.

nada3314
18.08.2020 5 z 5

Moc jsem se těšila a konečně jsem se dočkala. Je to už hodně dlouho co jsem přečetla 3. díl, ale vzpomněla jsi bez problému jsem navázala na děj a užívala si čtení. Parádní pokračování mé oblíbené série. Mám ráda i druhou autorovu sérii o upírech. Moc doporučuji.

zuzana0307
17.08.2020 5 z 5

Som veľkým fanúšikom všetkých kníh Sylvaina Reynarda. Čakala som roky, kým ohlási túto knihu a reálne aj vyjde. Prvýkrát som ju prečítala v anglickom jazyku prvý deň vydania. Milujem ako sa osobnostne a profesionálne vyvinula Júlia aj Gabriel v tejto knihe. Gabriel aj Júlia sú už starší a teraz a stali rodičmi. Toto je pre nich úplne nová stránka života ale ja som sa už na prvej strane zamilovala do Gabriela ako otca!