Klan

Klan https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/370107/bmid_klan-tiq-370107.jpg 4 252 46

Hraju, abych žil série

Jiný svět byl původně jen obyčejnou online hrou na hrdiny. Fenomén vtažení z něj však udělal něco velmi výjimečného a velmi nebezpečného. Nevyléčitelně nemocný Gleb se uchýlil do světa meče a magie naprosto dobrovolně. Ani se nestačil pořádně zorientovat a už se zapletl do vysoké hry o moc a bohatství. Původně bezstarostný svět věčného života se totiž stal s přibývajícím počtem vtažených hráčů předmětem zájmu mocenských a finančních kruhů. S pomocí věrných přátel, bezpečným zázemím klanu a přízní virtuálních bohů se proto Gleb pouští do boje o udržení Jiného světa v té podobě, v jaké ho poznal. Jako místo, kde je možné žít důstojně a beze strachu.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

Клан (Klan) , 2013

GinaKicaid
27.04.2018 5 z 5

Druhý díl navazuje přesně tam, kde ten první skončil, ale obsahuje o poznání méně levelovacích pasáží. Dojde prakticky vše, co se nevyřešilo v předchozím díle a můj postřeh o drakovi?! s vejci padl na úrodnou půdu - i Gleba zaráží jakého dráček může být vlastně pohlaví :D. Táňa pozici otravné ženské přenechala rovnou dvěma nástupkyním (třetí jim přicmrndává...) a já začínám chápat, proč muži tvrdí, že to není s námi ženami lehké.
Když nebudu brát v potaz hlavní zápletku, tak by tento díl klidně mohl mít podtitulek: "Jak házet klacky pod nohy (ne)úspěšnému businessmanovi", ale na to si musíte udělat svůj vlastní názor.
Kniha je jako celek znovu velmi čtivě napsaná a autor se evidentně vyžívá ve WTF koncích, kdy prostě POTŘEBUJETE mít další díl... Takže mi nezbývá, než dát plné hodnocení a napjatě čekat, jak se to vyvrbí...

makynka911
26.04.2018 5 z 5

Tak jako to s tím koncem myslí vážně? Jako takhle to ukončil bylo fakt hnusný, už aby byl další díl :)

Kniha kvalitou srovnatelná s první, možná i lepší. Doufám, že druhý díl bude co nevidět na světě :)

Akainkan
16.04.2018 5 z 5

Po dlouhém čekání další díl. A zase pecka. Druhý díl pokračuje ve stejném duchu jako ten první. A ten konec..... sakra. :) Doufám že na další díl nebudu muset čekat tak dlouho a nebudu ho mít zase tak rychle přečtený. :D

Aahzmandius
14.04.2018 5 z 5

Půl roku čekám na druhý díl a pak ho přečtu za 4 hodiny. :( asi začnu číst knihy v angličtině aspoň mi vydrží delší čas :o

matt735
14.04.2018 5 z 5

Opovážím se říct že možná ještě záživnější než I. díl
Bomba :D

Khagrael
14.04.2018 5 z 5

... no už aby byl další díl ...