Hrajeme na kytaru

Hrajeme na kytaru obálka knihy
Mé hodnocení:

Podrobný průvodce hrou na kytaru pro začátečníky, ale i zkušené muzikanty. Kniha Hrajeme na kytaru obsahuje 39 lekcí, které vám pomohou postupně zvládnout kytarovou hru. Osvojíte si rozmanité základní i náročnější techniky, bez nichž se neobejde žádný dobrý kytarista. Ve druhé části knihy se setkáte s přehledy akordů, které jste se naučili v učebních lekcích, a získáte zajímavé informace i o některých dovednostech nejslavnějších rockových kytaristů. (základy hry na rockovu, folkovou a klasickou kytaru)...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/87_/87218/hrajeme-na-kytaru-87218.jpg 3.46
Hobby, Učebnice a slovníky, Hudba
Vydáno, J. Otto - Ottovo nakladatelství

Play guitar, 2001

Kniha Hrajeme na kytaru

MorriconeTheGod
11.05.2017

Možná je to tím, že je to určené hlavně pro rockovou a folkovou kytaru a hraní trsátkem, ale nikdy jsem z toho nic moc nepoužil. Výhodou je však rozhodně, že je to s tabulaturami.

Skeeve
20.07.2012

Zajímavá "příručka". Bezesporu. Najdete v ní mnoho rad a tipů spíše pro pokročilejší hráče kytaristy, než pro úplné začátečníky. Navíc co mnoho fanoušků převážně klasické rockové hudby ocení jsou taby a postupy ke hraní slavných písní, které se zapsaly do rockové historie. Pro mě srdcovou záležitostí je například od Oasis - Wonderwall :)
Bohužel, často není dostatečně popsáno v knize vše tak, jak by asi mělo, ale věřím, že každý se špetkou hudebního sluchu přijde na tu pravou cestu "how to play rock".