Hrajeme na kytaru

kniha od:

Hrajeme na kytaru obálka knihy
Mé hodnocení:

KoupitKoupit eknihu

Podrobný průvodce hrou na kytaru pro začátečníky, ale i zkušené muzikanty. Kniha Hrajeme na kytaru obsahuje 39 lekcí, které vám pomohou postupně zvládnout kytarovou hru. Osvojíte si rozmanité základní i náročnější techniky, bez nichž se neobejde žádný dobrý kytarista. Ve druhé části knihy se setkáte s přehledy akordů, které jste se naučili v učebních lekcích, a získáte zajímavé informace i o některých dovednostech nejslavnějších rockových kytaristů. (základy hry na rockovu, folkovou a klasickou kytaru)...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/87_/87218/hrajeme-na-kytaru-87218.jpg 3.46
Žánr
Hobby, Učebnice a slovníky, Hudba
Vydáno, J. Otto - Ottovo nakladatelství
Orig. název

Play guitar, 2001

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Hrajeme na kytaru

Přidat komentář
MorriconeTheGod
11.05.2017

Možná je to tím, že je to určené hlavně pro rockovou a folkovou kytaru a hraní trsátkem, ale nikdy jsem z toho nic moc nepoužil. Výhodou je však rozhodně, že je to s tabulaturami.

Skeeve
20.07.2012

Zajímavá "příručka". Bezesporu. Najdete v ní mnoho rad a tipů spíše pro pokročilejší hráče kytaristy, než pro úplné začátečníky. Navíc co mnoho fanoušků převážně klasické rockové hudby ocení jsou taby a postupy ke hraní slavných písní, které se zapsaly do rockové historie. Pro mě srdcovou záležitostí je například od Oasis - Wonderwall :)
Bohužel, často není dostatečně popsáno v knize vše tak, jak by asi mělo, ale věřím, že každý se špetkou hudebního sluchu přijde na tu pravou cestu "how to play rock".