Hot Boys

Hot Boys https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/137588/bmid_hot-boys-65984bdf513cc.jpg 4 628 142

Hot Boys série

Hot Boys si říká skupina striptérů, kteří pravidelně přivádějí do varu návštěvnice nočního klubu Red Wolf. Jedním z nich je Chris, přitažlivý muž krátce po třicítce, který začíná být dosavadním životem unavený a uvažuje o konci striptérské kariéry. Na jednom představení poznává fotografku Taru, která drze odolává jeho šarmu a vypracované postavě. Provokuje ho a dráždí a Chrise to k ní přes počáteční antipatii silně táhne. Snaží se ji získat, ale Tara se jakémukoliv sblížení brání. Ona jediná totiž ví, že v jejím životě je temný stín, kterému se snaží uniknout. Někdo natolik nebezpečný, že se obává o svůj život, i všech, kteří jsou jí blízcí…... celý text

kacenka6144
13.09.2020 5 z 5

Vtipné, napsané s nadhledem.

JanaO118
23.08.2020 4 z 5

Lehce vtipná a příjemná knížka! Měla jsem obavu, že striptéři se mi moc líbit nebudou, ale opak je pravdou! Líbili se mi moc! Způsob vyprávění příběhu za Chrise byl super!

Jája92
21.07.2020 5 z 5

Od této knihy jsem neměla příliš velké očekávání, ale o to víc jsem byla mile překvapena, jak je kniha dobře napsaná.

NikolaSkop
18.07.2020 4 z 5

Kniha byla docela zábavná ale zas tak. Oc mě nezaujala.... :( v serii již pokračovat nebudu...

jinbr
13.07.2020 5 z 5

Vtipný, svižný... Bavila jsem se

Jeár13
17.05.2020 4 z 5

Zprvu mě kniha štvala tím jak mi strašně připomínala film Bez kalhot. Jaký je příběh předvídatelný a jak kombinací dle mého názoru tří filmů co znám a pár úprav vznikla tato kniha. Přesto je ale kniha napsáno takovým způsobem že mě příběh baví a přečetla jsem jí téměř jedním dechem. Jen škoda těch pasáží, které prozradí nebo napoví budoucí děj, že je konec hodně jednoduchý a poměrně odflaknutý a že Chris ve skutečnosti podle mě je vážně nereálný chlap. Hodně jsem se u knihy ale nasmála, fantazii podpořila skvěle a i přes zápory ji hodnotím výš. Budiž odpuštěny za skvělý styl psaní.

adela2230
26.04.2020 4 z 5

Knížka se četla poměrně dobře. Možná jsem očekávala trochu víc od příběhu. Ale jinak je to super oddechové čtení.

petulkapeta
17.04.2020 5 z 5

A me se to libilo..bylo to vtipne a ty přirovnani...i dej nebyl jenom o stipterech

Myška43
03.03.2020 5 z 5

Moc se mi kniha líbila, zajímavý příběh, vůbec jsem se nenudila!!!!

SaraSun
16.11.2019 odpad!

Celou dobu jsem se nemohla zbavit pocitu, že čtu špatný překlad zahraniční knihy.
100% shoda s hodnocením uživatele Zelený_Drak.

GrandGirl
21.08.2019

Takova erotická ale zase ne moc drsná knížka s docela sympatickým hlavním hrdinou

1moniccka
19.08.2019 5 z 5

knížka se četla bezvadně i ta zápletka byla superrr

jani.ruzicko
31.07.2019 5 z 5

Velmi málo sahám po knihách českých autorů, nemyslím si, že k tomu mám nějaký dobrý důvod, ale je to nějaký blok nebo tak něco, ale uznávám, že TOHLE jsem si hodně užila!!! a jsem vážně ráda, že jsem knížce dala šanci =)
Zábavné, vtipné, napínavé, čtivé! =) Mám moc ráda, pasáže z pohledu chlapa a tady je tak celá knížka, takže za mě naprosto super. =)
Těším se na další díl a mohu doporučit.

Romča11
10.07.2019 4 z 5

Hot boys je kniha na bázi Padesáti odstínů šedi, ale má něco do sebe. V lecčem je lepší než Padesát odstínů. Z pohledu muže je to prostě barvitější a zajímavější. A sprostá slova tomu dodávají říz

men0037
17.06.2019 4 z 5

Čekala jsem trochu více napětí, lepší zápletku. Chlap pozna zenskou (ani se nemusel zas tak moc snažit) a vztah je hotov jedno male drama a konec. Možná při troše nudy zkusím prolouskat i dvojku ale moc se mi do toho nechce.

Nuttelka
24.04.2019 5 z 5

Tak toto mě moc bavilo, na pročištění hlavy výborný :-) Chris k nakousnutí, Tara výborná, kluci super, skvělé hlášky a trochu adrenalinu k tomu, doporučuji!

KSamara
10.01.2019 3 z 5

Pěkná romantická kniha u které jsem se i místy od srdce zasmála a to i hlasitě :-) Ale bylo tam na mě trochu více klišé dohromady :-( Nicméně i tak se těším na další knihy od této autorky, její styl psaní mě velmi oslovil :-)

Lofda
30.12.2018 4 z 5

Příjemné překvapení! Vlastně dostala jsem víc než jsem očekávala. Vtipně napsané (třeba ten nový pohled na mého oblíbeného Iáčka a tygra, medvídka Pú a sovu), navíc podle mě výborný popis postav a děje.. Kniha psaná z pohledu chlapa taky zajímavost, i když nevím, jestli chlapi takhle opravdu vždycky uvažují..? Ale proč ne, četlo se mi to dobře. Vím, že někomu tam postava toho Tařina ex možná vadila, ale mně vůbec a ta část děje odehrávající se v River Falls mi přišla nej.. Ok, typické klišé a "happily ever after" konec, zamilovaný playboy co má teď oči už jen pro tu jednu.. Ale já se bavila a ráda si od autorky přečtu i něco dalšího ;-)

Čtenářka01
26.06.2018 5 z 5

Skvělá kniha.Už dlouho jsem se tak nezasmála.Místy jsem dostávala záchvaty smíchu!!! Kdo se chce odreagovat a pobavit........DOPORUČUJI

Eponka
12.04.2018 3 z 5

Lehká romantická knížka co zaplácne den ale mě rozhodně nepohltila spíš jsem se těšila až jí dočtu . Občas i nudná :/ čekala jsem více sexuálních scén podle názvu knížky :D chtěla jsem dát 2* ale pak jsem si říkala že mi občas i zvedla koutky tak 3*

erotika

Část díla