Hlídej si svou holčičku

Hlídej si svou holčičku https://www.databazeknih.cz/img/books/92_/9215/bmid_hlidej-si-svou-holcicku-gza-9215.jpg 4 101 31

Gita žije běžným životem, který jí však komplikuje její vlastní matka neustálým dozorem. Rozepře ukončí až společný strach o Gitinu dcerku, kterou někdo sleduje. Situace se ještě zkomplikuje poté, co zmizí Gitina nejlepší kamarádka.

jasmína
07.12.2016 5 z 5

Gita mi nebyla moc sympatická, jakoby byla docela dost v klidu, ale jinak Hammerová opět skvěle napsala detektivku, kde do konce člověk neví vraha.

martina.bella
19.10.2016 4 z 5

Četla jsem na dovolené. Příjemný nenáročný relax jako vše od této autorky.

playada
09.09.2016 3 z 5

docela dobrý

maličkán
26.11.2015 4 z 5

Tato kniha mě přišla spíš jako románek, o soužití matky s dcerou - svobodnou matkou. Dcera mi moc sympatická nebyla, zdála se mi na svůj věk a na to, že je matka, hrozně nesamostatná a závislá na ostatních. Oddychová četba, četlo se dobře, ale napětí mi tam chybělo. Až konec se lehce podobal detektivce.

Rade
08.10.2015 3 z 5

Vedle vlastního detektivního příběhu se zajímavým vyústěním se jedná tak trochu i o sondu do života lidiček v české kotlině. Přiznám se, mně tedy hlavní postavy knihy moc sympatické nebyly… Nekonečné půtky a denní konflikty mezi dcerou a jejím přítelem (oba neschopní se osamostatnit a postavit se - skoro ve třiceti letech na vlastní nohy) a matkou (celoživotně ukřivděnou a trvale nasr....) přesáhly, aspoň pro mě, tu hlavní detektivně-psychologickou linii a zase mě tak moc nebavily.

RADOST
25.07.2015 4 z 5

Detektivka o tom, jak lehce lze ztratit pocit vyrovnanosti a klidu, jak se na vás řítí nebezpečí, ale nevíte odkud a proč. Čtivé, napínavé, jednoduché čtení z našeho prostředí o situaci, která mladou ženu ( z mého pohledu nevyzrálou a lehce sobeckou) postaví před nutnost řešit. Ale jak a proč?

Dagmara36
01.06.2015 5 z 5

Po opravdu strašně dlouhé době moje první knížka od naší autorky. Byla docela zajímavá, líbila se mi. Dávám všech pět hvězdiček. Těším se na další knihy od této autorky.

RadkaKabát
26.05.2015 5 z 5

Ta měla skvělou pointu, moc se mi líbila

kika 13
26.06.2014 4 z 5

Kniha mě úplně pohltila.Viníka jsem ale neuhodla.

Evik30
07.06.2013 3 z 5

Kniha se mi četla docela dobře. Do poslední chvíle autorka tajila skutečného pachatele a důvod kvůli kterému se vše odehrálo.
Příběh by se dal zasadit i do skutečnosti. I ve skutečném životě k tomuto občas dochází.

Pefka
06.11.2011 4 z 5

Od poloviny knížky jsem si myslela, že stoprocentně vím, kam příběh směřuje a jaké bude rozuzlení. Trošku jsem se sice zmýlila, ale i tak mě konec nějak nepřekvapil. Ještě bych chtěla dodat, že mít vedle sebe tak otravného partnera, jakým byl Gitin přítel Martin, tak mě z něj asi brzo klepne. Ten chlap neuměl nic jinýho než v jednom kuse fňukat, na něco si stěžovat nebo Gitu neustále z něčeho obviňovat. Absolutně nesnesitelný člověk.

české krimi české detektivky

Zdenka Hamerová
česká, 1971
2018  77%Bílá tma
2015  78%Klejinčino tajemství
2011  76%Vím, co jsi udělal
2005  89%Zasloužíš si smrt!
2007  82%Hlídej si svou holčičku

Kniha Hlídej si svou holčičku je v