Hlboko v lese

Hlboko v lese https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/378610/bmid_hlboko-v-lese-e03-378610.jpg 4 464 164

Mladá žena Neve neprežíva najlepšie obdobie. Rozišla sa s priateľom, trochu vystrája, práca ju ubíja a nemá vlastné bývanie. Keď za záhadných okolností zdedí zanedbanú malú chatu v lese v malebnom Cornwalle, neváha a rozhodne sa, že hektický Londýn dočasne vymení za vidiek. Zdá sa, že osud jej ponúkol riešenie na všetky nahromadené problémy. Lenže postupne vychádza na povrch, že nečakané dedičstvo jej život nezjednoduší, ako dúfala. Ba čo viac, zrejme ukrýva tajomstvo. Také, ktoré jej môže prevrátiť život naruby. Ak Neve chce vykročiť novým smerom, bude sa musieť najprv vrátiť hlboko do minulosti.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Ikar (SK)

In a Cottage in a Wood , 2017

whxterose
08.07.2019 3 z 5

Knihu jsem přečetla během čtyř hodin, ale teda ten zdlouhavý začátek mi dal vážně zabrat. Některé pasáže mi přišly až nadbytečné. Pořádně jsem se zvládla začíst až během posledních šedesáti stránek. Za co ale palec nahoru, tak je to určitě plno tajemství, kterého je tam víc než dost a pro někoho možná nepředvídaný konec. Já osobně ale tento titul do nejlepších a ani dobrých thrillerů nezařadím.

wildXchos
07.07.2019 4 z 5

Kniha byla úžasná, jenom by to chtělo trochu víc napětí.

LuluBird179
22.06.2019 1 z 5

Knihu jsem bohužel nedočetla... byla na mě příliš rozvláčná a kde nic, tu nic :-(

sissque
18.06.2019 3 z 5

Snažím se nemít od knih žádné očekávání, ale tady jsem možná doufala v něco víc.

Ze začátku byl příběh vcelku slibný, až na nesympatickou hlavní hrdinku, s tou jsem se po celou dobu nesžila.
Mladá žena s chováním "puberťáka", která vám ale každou chvíli připomíná, že se v danou chvíli zachovala dospěle.
Škodnou osobu jsem rozeznala téměř hned.

Takový klasický thriller, neurazí - nenadchne.
Špatné to nebylo, ale nic, na co bych si v pozdější době vzpomněla, o čem bylo.

Micha-Él
09.06.2019 4 z 5

Pro mě moc příjemné překvapení! Začátek mi připadal dost zdlouhavý a Neve se chovala jako hlupá husa, ale jakmile přijela do chalupy, už jsem nemohla přestat číst, jak mě děj vtáhl. Bylo to hodně smutné, všechno logicky vysvětlené a závěr malinko sentimentální, ale já jsem naprosto spokojená, nevyžaduju, abych se při každém thrilleru třásla strachy, i když i na takové okamžiky jsem tu narazila. :)

Kaie
03.06.2019 3 z 5

Jak to začalo docela nadějně, děj se rozvíjel poměrně předvídatelně a vláčně, napětí postupně opadávalo, zápletka mi na konci přišla příliš jalová.

Imy
01.06.2019 1 z 5

Zklamání. Těšila jsem se na napínavý thriller a dostala jsem...vlastně ani nevím co. Kniha je napsána pro mě divným stylem, autorka neumí dobře popsat atmosféru strachu a napětí. K tomu chyby v textu typu hrdinka jede vlakem a najednou vystupuje z autobusu. Dočetla jsem ji jen proto, že jsem doufala, že mi závěr vynahradí nekonečné stránky předchozí nudy. Bohužel, nestalo se.

Veronika33
19.05.2019 5 z 5

Tak to to je podľa môjho vkusu. Fakt dobrý príbeh, štýl písania veľmi pútavý, stupňovanie napätia výborné, zaujímavé postavy. Knihu som si neskutočne užila. Teším sa na ďalšie knihy od autorky. Odporúčam.

preciousek
19.05.2019 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, prectena za 3dny :D

gordon13
12.05.2019 5 z 5

Senzační kniha, zajímavá, napínavá a velmi čtivá..žádné divoké nesmyslné zvraty, ale logické vysvětlení. S hlavní postavou jsem se sice nedokázala ztotožnit, byla mi i docela nesympatická, ale příběh vážně dobrý, za mě plný počet...

muchomurka
08.04.2019 3 z 5

Děj mě do knížky vtáhl ihned a já hltala stránku za stránkou. Nebylo to rozvleklé, atmosféra byla budována dobře až se tajil dech, ale pak to ztratilo šťávu. Hlavní hrdinka byla nesnesitelná, její neorganizovanost, lehkovážnost a sobeckost mě štvala, pořád vykládala, že něco musí a skutek utek. Od půlky knížky jsem už správně tušila, kdo za ty tajemné útoky může (což nebylo těžké tipnout vzhledem k množství postav) a samotný závěr, i když byl asi neočekávaný, tak mě zklamal. Čekala jsem něco víc. Škoda, nečetlo se to špatně.

Dumicek
07.04.2019 4 z 5

Kniha byla opravdu čtivá..čte se opravdu sama a já mohu hodnotit jedině kladně. Myslela jsem, že se budu bát více což se nestalo, ale i tak mě kniha nutila číst dál a dál. Zvratů tam bylo celkem dost..něco bylo předvídatelné. Hlavně kdo zatím stojí, jsem tušila celkem rychle, ale ani to můj názor na knihu nemění. Co se týče hlavní postavy Neve, tak rozuzlení toho všeho bylo opravdu šokující. Sama musím říct, že ani já bych se v té chaloupce necítila nejlíp a Neve dokázala, že si nakonec přes to všechno umí poradit. Rozhodně stojí za to si knihu přečíst.

Tereziee
05.04.2019 3 z 5

Nevím proč, ale od této knížky jsem čekala hodně. Ale byl to slabší průměr, do kterého trvá se začíst. A když už se začne trochu něco dít, je konec..

konformita
02.04.2019 4 z 5

Dobré, ale těšila jsem se, že se budu bát. Nebála jsem se. Škoda.

nicole1990
26.03.2019 3 z 5

Chvíli trvalo než jsem se začetla, ale jsem ráda, že jsem knížku neodlozila. Byla napínavá a plná zvratu i když místy docela předvídatelné.

kristynameri
18.03.2019 4 z 5

Kniha mě velmi bavila, četla se sama. Určitě bych našla nějaké nedostatky, nejvíc mě asi zklamal konec. Ale jinak jsem si čtení opravdu užila, občas jsem měla dost nepříjemný pocit, ale to přesně od thrillerů očekávám. Ráda bych ještě od této autorky něco přečetla, protože styl psaní se mi moc líbil.

zdendula31
18.03.2019 2 z 5

Očekávala jsem knihu plnou napětí...pro mě dobrá oddechovka,nezklamala ale ani nijak zvlášť nenadchla.

Dáduše
07.03.2019 3 z 5

Od knížky jsem čekala trochu něco jiného. Trvalo, než jsem se začetla. Hlavní hrdinka mi ze začátku byla velmi nesympatická, ale postupem času jsem se s ní "sblížila". Nakonec jsme byly sami v černém lese spolu a byla to jízda.

Romžiry
05.03.2019 4 z 5

Žádné wou, ale pěkně se četla. Velmi dobře napsané a i napětí bylo :-) Je to kniha, kterou přečtete jedním dechem za jeden den.

L.Helena
25.02.2019 3 z 5

Povedený příběh, celkem čtivý děj, ale čekala jsem, že budu mít při čtení větší pocit napětí a mrazení z toho, co se v domku dělo. Tušila jsem celkem záhy, co (a kdo) za tím vězí, ale ten prapůvod celého příběhu, který je na konci knihy odhalen, byl pro mě opravdové překvapení.
Lepší tři ***.

thrillery pro ženy

Cass Green (p)
britská, 1965
2018  74%Sama v černém lese
2019  66%Sousedky
2022  68%Vražedné sklony

Kniha Hlboko v lese je v