Hlava plná čertů

Hlava plná čertů https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/12277/hlava-plna-certu-12277.jpg 2 6 5

Hlavním hrdinou erotického thrilleru, volně navazujícího na autorovu prvotinu Každý král je sám, je opět neúspěšný muzikant středního věku, který se odmítá smířit se spořádaným životem, manželskou rutinou a plynutím času. Jednoho dne dostane podivnou zásilku a protože se krátce předtím stal nakladatelem, považuje ji nejprve za rukopis neznámé autorky. Záhy však zjistí, že jde o velmi osobní dopis, a rozpoutá kolotoč událostí, které se mu neodvratně vymknou z ruky. Svou osudovou ženu najde, avšak jeho štěstí nemá dlouhého trvání, protože její přítel, hlava českého podsvětí, se vrací z ciziny, aby vetřelce zničil.... celý text

Romanka89
16.05.2019 2 z 5

Kniha mě moc nezaujala a do jejího čtení jsem se místy musela nutit. Každopádně obálka zaujala velmi.

Čtenářská výzva 2019: Kniha, která vás zaujala svou obálkou.

Doubravka1975
19.03.2019 2 z 5

Nedávno jsem četla knížku Tři vánoční přání - tři povídky s vánoční tématikou od tří různých autorů a při vracení knihy v knihovně jsem se zmínila, že povídka od Josef Pepson Snětivý se mi líbila nejvíc, protože to nebyla taková romantická klasika. A u nás v knihovně od něho žádné knížky nemáme, ale naše skvělá paní knihovnice mi zrovna tuhle dovezla z jiné knihovny, tak to jsem prostě nemohla odmítnout, ale té obálky jsem se teda upřímně lekla. Ale příběh je úplně v pohodě i když v něm žádná hloubka není. A docela by mě teda zajímalo jestli si takovou obálku navrhl autor sám nebo jak to vlastně funguje.

Marčullkas
24.07.2013 2 z 5

Kniha mě moc nezaujala. Ač jsem se snažila!

_sjuu_
27.05.2013 3 z 5

kniha mě bavila, pěkně se čte :)

dmc
27.09.2011 4 z 5

Žádná extra hloubka v tom není, ale příjemně se to čte a i druh humoru mi vyhovuje