Historky z Tinderu

Historky z Tinderu https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/502916/bmid_historky-z-tinderu-f9V-502916.jpg 4 347 95

Příběhy o lásce, sexu a dalších katastrofách. Z nejhorších rande jsou ty nejlepší historky – protože neštěstí nechodí po horách, ale po single holkách! Populární stand-up komička Lucie Macháčková s humorem a nadsázkou glosuje milostné karamboly. Vtipná kniha plná ironie i optimismu přináší postřehy nejen ze světa seznamovací aplikace Tinder. Příběhy o lásce, randění i pořádných trapasech vás rozesmějí a zahřejí na duši – ať už jste single, zadaní, anebo něco mezi. Dozvíte se: co se stane, když se zabouchnete na divokém večírku co dělat, když při šnorchlování v moři omylem narazíte na svého ex jak nejlépe rozchodit rozchod proč rozhodně nikdy nechodit se synem své psycholožky jak to chodí na speed datingu proč (ne)fungují převozníci jak přelstít seznamkového podvodníka... celý text

Šajler
12.04.2023 5 z 5

Svěží, vtipné.. člověk si oddechne a zasměje

mnohoknih
08.04.2023 4 z 5

To jsem se nasmála, většina historek je skvěle vypointovaných. Takže se někdy i zamýšlím, zda je daná situace opravdu k smíchu. Jako stand-up to musí fungovat ještě o hvězdičku lépe. A slovem penis-ilín se budu bavit ještě dlouho :-)

dana_vrana
30.03.2023 3 z 5

Asi jsem výjimka, ale autorku jsem dosud neznala. Její stand-upy jsem si vyhledala až po přečtení knížky. A vlastně mě překvapilo, že mě knížka bavila mnohem víc.
Je vtipná, popisuje spoustu hořkosladkých situací a "trapností", které bohužel (či bohudík) v nějaké formě zažil(a) asi každá(ý) z nás. Kapitoly jsou krátké, takže třeba ideální na kratší cestu do práce. Prostě příjemná nenáročná četba.

terezka8354
16.03.2023 5 z 5

MILUJU! prostě nejlepší knížka.. pořád jsem se smála až mi je teď líto že už je konec..
Děkuju za Váš humor v těžkých časech mi to pomohlo

Mum007
11.03.2023 5 z 5

Tak to bylo skvělý.
Je hezké, když se někdo nebere moc vážně a umí si dělat legraci i ze sebe.
Bude mi padesát a vůbec se na tuto knihu necítím stará

Pengi
07.03.2023 2 z 5

na stand-up by to byl jiny level. V písemné formě mě to bohužel moc neoslovilo

janyska13
04.03.2023 3 z 5

V knize jsou situace a popis věcí, které jsou tak strašně pravdivé asi na všech seznamkách, nejen na Tinderu.
Občas je něco více vtipné, něco naopak nudnější, až trapně podané. Za mne bylo mnohem mnohem lepší Listování s Lukášem Hejlíkem s touto knihou na živo než kniha samotná, když jsem ji četla.

Pierette
04.03.2023 5 z 5

Jedna z nejvtipnějších knížek, co jsem četla :) Výborné historky, každý si najde to své. Jednoduše krásně humorně napsané a potřebuji další knížku

Mayaotzin
22.02.2023 3 z 5

Parkrát jsem se od srdce zasmála, ale nebylo to mockrát. Dovedu si představit, že kdyby to bylo v rámci vystoupení, že by to bylo mnohem, mnohem zábavnější. Chce to prostě to vyprávění.

romanka26
06.02.2023 2 z 5

Kniha mě nijak nenadchla.. Autorka se až moc křečovitě snažila byt vtipná, ale mně moc tento způsob humoru nesedl.. Asi jsem na to už stará, mladším ročníkům se kniha možná líbit bude :))

DreamerX9
31.01.2023 4 z 5

Autorku jsem viděla jsem párkrát a něco mi sedlo něco ne zato kniha byla pecka :D. Nejednou jsem se pořádně zasmála bavily mě ty hlášky a také humorný průnik do světa Tinderu i zkrátka a hlavně úskalí seznamování se online.

Upřímné rande:
Žena:
"Ahoj, domluvila jsem si s kamarádkami kódové heslo, kdyby se z tebe vyklubal úchyl"

Klišé profily na Tinderu

Fotka tvého psa nebo kočky - nechápu? Jsme na Tinderu, anebo v útulku?

Co neříkám na prvním rande

"Dneska spolu spat nebudem! Jsem slušná holka navíc jsem k obědu měla burrito, znáš to!

Zkrátka parádní oddechovka

stesti.s.knihou
20.01.2023 5 z 5

Pokud máte chuť na knížku, u které se zasmějete, zároveň to ale není takový ten prvoplánový, trapný humor, ba naopak, je inteligentní a často nutí k zamyšlení - Historky z Tinderu jsou jednoznačně to, po čem byste měli sáhnout. Obrovskou výhodou je, že jednotlivé příběhy jsou krátké a uzavřené, každý má však svou vlastní hloubku.
Já se u knih běžně nesměju, tuhle jsem ale četla při cestě ve vlaku v tichém kupé a musím říct, že jsem si nemohla vybrat méně vhodné místo ke čtení :)
Opravdu opravdu doporučuji, 5/5, tohle rozhodně stojí za přečtení a moc se těším na další autorčiny knihy.

lenka.plaszova
19.01.2023 5 z 5

Humorná knížka (nejen) o historkách z Tinderu. Autorčin humor mi sedl a knížku jsem přečetla raz dva.

Adris
15.01.2023 3 z 5

Kniha je složena ze souborů povídek. Některé již znám z Lucčina vystoupení v Comedy Clubu, některé ne.
Lucka má typ humoru, u kterého se mi zdá, že se více vyjímá právě v textu. Sice jsem se nesmála nahlas, ale historky mě pobavily a kniha se četla lehce. Jako když si povídáte s kamarádkou:). Mám tyto humorné povídky ráda.
A co jsem viděla, bude podle knihy i divadelní vystoupení. Jestli se to povede ve stylu Caveman, tak to bude pecka!

okeey
11.01.2023 5 z 5

Tohle byla skvělá oddechovka, u které jsem se dost nasmála. Vtipné historky nejen z tinderovských randíček v podání stand-up komičky. Dokážete si představit lepší kombinaci pro vtipnou knihu? Já teda ne. Je to útlá knížka, kterou jsem si šetřila a čtení protahovala, protože mi pomohla vždy, když jsem neměla náladu.
Každopádně ale zajistila, že zase dlouho na Tinder opravdu nevlezu!
Vřele doporučuji tuto pohodovou knihu.

Blanka_cte
10.01.2023 3 z 5

Ačkoliv mám Lucčiny stand upy ráda, v knižní podobě mi úplně nesedly. Představuju si, že by mě některé vtipy rozsekaly, kdybych seděla v sále a poslouchala ji, jak je vypráví na pódiu, jak se u toho tváří, jakou tomu dává intonaci, ale v knižní podobě tomu za mě prostě něco chybí.

Mjkslife
09.01.2023 5 z 5

Krátké, ale humorem nabité kapitoly. Naprosto skvělá oddechovka na jedno odpoledne. A zaručeně se u ní budete smát nahlas!

kikies
08.01.2023 5 z 5

Smála jsem se. Fakt moc! A několikrát!!! :D

Pitbullka
03.01.2023 4 z 5

Tohle bylo tak skvělé oddechové čtení. Vůbec jsem nečekala, že mě to tak chytne. Ale pokud jste single, máte zkušenosti se seznamkami, tohle vám prostě sedne.

dasha0306
02.01.2023 5 z 5

Několikrát jsem se smála nahlas. Krátké kapitoly, historky autorky i jejích kamarádek. Najde se v tom každý, netřeba být uživatel Tinderu. Buď si vzpomenete na své randění, nebo podobné story znáte od svých známých/přátel, ale tím, že je autorka stand-up komická, tak to pozvedla. Čekala jsem málo a nakonec je to jedna z mála knih, co mi zůstane v knihovně :-D