Polnoc má svoju moc

Polnoc má svoju moc https://www.databazeknih.cz/img/books/91_/91745/polnoc-ma-svoju-moc-91745.jpg 4 92 12

Keď sa Adam Hardesty, príslušník londýnskej smotánky, vyberie za špiritistkou Elizabeth Delmontovou, aby od nej získal denník objasňujúci jeho pôvod, nájde ju ležať mŕtvu v kaluži krvi. Žena má tvár prikrytú svadobným závojom, na prsiach má položenú smútočnú brošňu a vedľa nej ležia rozbité dámske hodinky, ktoré zastali presne o polnoci. Jednou z posledných, ktorí Elizabeth videli živú, je Caroline Fordycová, populárna autorka napínavých románov. Adam ju hneď v nasledujúci deň navštívi. Od tej chvíle začína sa ich spoločný príbeh hľadania strateného denníka plného vášne a nebezpečných tajomstiev...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Wait until midnight

vcielka
05.08.2023 2 z 5

Nudné. Dialógy divné. Všetko si hneď prezradia. Všetky tajomstvá. Veď prečo nie. Vyzeráte tak dôveryhodne, hneď vám všetko prezradím a rovno sa aj s vami vyspím. A keď vy, tak aj ja. Bla bla bla. Plus slovenský preklad bol akýsi divný. Toľko neprirodzene pôsobiacich slov

Ála1968
08.06.2023 4 z 5

Další detektivní romance od mé oblíbené autorky.Sice byla tahle trošku slabší,ale přesto mám pro autorčiny romány slabost.Byly první, které mě přivedly ke čtení romantiky.

miruska1
27.07.2022 4 z 5

Ako vždy. Autorka zase nezklamala.....

Kudík
05.10.2020 4 z 5

Opět příjemné čtení, kde není o zajímavou zápletku nouze. Sice se dá pachatel brzy odhadnout či uhádnout, je to vlastně 50:50, ale to nevadí. Tentokrát je zde mimo dvou vražd i vydírání a různé parapsychologické schopnosti. Hlavní i vedlejší hrdinové standardně sympatičtí, ať už Caroline C. (ovdovělá paní Fordyceová) anebo Adam. Dále její tetičky a jeho strýc vč. "sourozenců". Překvapením bylo, čím si Caroline "zkazila" pověst.

DUNIKO
18.08.2020 5 z 5

Pěkné čtení ❤️

petraj30
14.08.2019 4 z 5

Další klasika, na kterou jsem zvyklá. Děj byl velmi napínavý. Ráda si ji přečtu znovu

Lembac
05.12.2018 5 z 5

Napsala bych, že je to milý a romantický příběh, kdyby jeho součastí nebyly i dvě poměrně brutální vraždy. Nicméně detektivní duo Caroline a Adam se mi líbilo a stejně tak i kriminalistická zápletka. Trochu obavy jsem měla z parapsychologických jevů, protože takový typ duchařské literatury moc nemusím. Naštěstí je mystika pouhou kulisou jinak celkem normálního romanticko-detektivního příběhu.
Klasické dílko Amandy Quick - hezké, milé, nenáročné.

EvikU.
06.04.2017 4 z 5

Je to zajímavý příběh. Oddechovka na deštivé odpoledne. ☺

Majdule
21.10.2015 3 z 5

Další z nezávislých, silných hrdinek zklamaných v lásce potká silného muže s jasným životním postojem. Jejich hlavním problémem je nedůvěra a naší hlavní radostí je sledovat, jak je nahrazována láskou. Opět svěží a příjemné čtení.

kacaaba
01.07.2015 5 z 5

Moc pěkná knížka. Napínavý děj, romantika. Historická romance z 19. století.

kika 13
22.02.2013 3 z 5

je tu vše láska krimi zápletka dobré čtení.

Pokušení
07.11.2012 4 z 5

Čtenáře nadchne směs romantiky propojené s kriminální zápletkou a to vše s parapsychologii. Ačkoliv je jasné, jak to s hlavními hrdiny nakonec dopadne, jde o pohodovou knížku, která dovede nadchnout.

Jayne Ann Krentz
americká, 1948
2004  83%Galantní pomsta
2008  87%Zkrocený netvor
2007  83%Nebezpečná láska
2011  80%Až na dno
2004  80%Placená společnice

Kniha Polnoc má svoju moc je v