My

My https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413419/bmid_my-F04-413419.png 5 740 151

Him (Baronet) série

< 2. díl

Hokejový útočník Ryan Wesley vede život, o jakém vždy snil. Pět měsíců po nástupu do NHL patří k nejúspěšnějším profesionálním hráčům a každý den se vrací domů k muži, kterého miluje – Jamiemu Canningovi, svému dlouholetému nejlepšímu kamarádovi a nyní i životnímu partnerovi. Je tu jenom jeden malý problém: Nejdůležitější vztah svého života musí tajit, jinak by ho čekala mediální bouře, která by mohla ukončit jeho kariéru. Jamie Wese nade všechno miluje. Jenže tajit vztah je na nic. Tohle není život, jaký si Jamie představoval, a obavy, aby jejich tajemství nevyšlo na povrch, si začínají vybírat svou daň. Nijak nepomáhá, že v nové práci to nejde tak hladce, jak Jamie čekal, ví však, že dokud má Wese, všechno zvládne. Aspoň že ve svém bytě můžou být sami sebou. Nebo snad ne? Když se do stejné budovy nastěhuje Wesův nejvlezlejší spoluhráč, hrozí, že pravda vyjde na světlo. Varování: Obsahuje milostné scény, vibrující křeslo a důkaz, že hokejisti jsou sexy ve všech odstínech zelené.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Us , 2016

malazluta
11.12.2019 4 z 5

Styl psaní těchto dvou autorek mě prostě baví. Nejsem zrovna fanda do gay romancí, ale jsem ráda, že jsem si tento typ knihy přečetla zrovna od dua Kennedy/Bowen. Hlavní postavy nejde nemilovat a vůbec mi nevadilo, že jsem už díky přečtené knize Hodnej kluk předem věděla, jak to celé dopadne. No... a teď mám chuť si opět přečíst příběh Blakea a Jess:-)

anet8843
10.12.2019 5 z 5

Neodolala jsem, a rovnou se pustila do druhého dílu. A zklamaná jsem rozhodně nebyla. I když se tady občas už objevil povědomý divný okamžik, kdy hlavní hrdinové říkali nějaké obskurní věci (focení penisů jako žert jsem moc neocenila), ale celkově moc příjemná kniha. Blake byl příjemná postava, hodně tomu dodala na švihu - škoda, že ho v dalším díle autorky tak zmrvily. Opět mi tato kniha potvrdila, že autorky vykreslují hrdinky jako slepice, ale chlapi psát umí :)
Hodnocení bych dala o půl stupně nižší než u prvního dílu, ale to je spíše tím, že děj první knihy byl prostě pro mě atraktivnější, a tohle už na mě bylo trošku moc přeslazené, ale v rámci žánru, proč ne.

maafa
06.12.2019 4 z 5

Tahle série je mým prvním setkáním s gay romancí a znovu musím autorky pochválit, toto jim jde moc dobře. Čtivé, má to spád. Druhý díl byl trošku vážnější než ten první, ale to mi vůbec nevadilo. Nebýt toho přesladkého konce, dala bych plný počet...

Jeninas
02.12.2019 5 z 5

Na začátek bych ráda řekla, že bych jednou chtěla být jako Cindy (proč ji nikdo nechválí?!), protože dokáže být mámou nejen pro svých šest dětí, ale i pro Wese, který mámu potřebuje jak sůl. Je to totiž uvnitř fakt zoufalej kluk - v hlavě by pořád brečel a řval a Jamie je druhá polovina jeho duše... Jo, věřila jsem jim tu lásku a často jsem křížila nohy a občas jsem zapomínala dýchat. Nikdy bych si nepomyslela, že budu takhle vyplesklá ze vztahu dvou třiadvacetiletých kluků. V prvním díle jsem si říkala, že Jamie svou novou orientaci bere podezřele klidně, ale holt se to na něm projevilo později a v trochu jiné rovině.
A teď si přečtu Hodnýho kluka a pak to celý sjedu znovu, protože ON a MY jsou asi jediné knihy, kterým nemám absolutně co vytknout!
PS: pokud čtete v angličtině, zde najdete skvělou povídku odehrávající se po třech letech: https://www.sarinabowen.com/blog/2019/11/23/more-wesmie-this-is-not-a-drill

wendulka321
01.12.2019 5 z 5

Skvělý, skvělý, skvělý. Víc k tomu nemám co říct!

Karola050716
01.12.2019 5 z 5

Knížka, kterou jsem dostala v neděli ráno a protože jsem si jí šetřila, dočetla jsem jí AŽ v pondělí...bože, já ty kluky miluju, určitě budu číst znovu a znovu a znovu...dokonalé..a ten Wesův rozhovor..ooooo :D

Teriiii
29.11.2019 5 z 5

Stejně krásné jako první díl. A jsem neskutečně ráda za to, že děj byl takový, jaký byl. Skvěle se to četlo, někdy jsem měla o Jamieho strach, potom naopak mi bylo neskutečně líto Wese, ale pořád jsem jim držela pěsti až do konce. :)
S koncem jsem naprosto spokojená. O nich dvou bych klidně četla dalších pět knih a nevadilo by mi to. Spíš bych si je oba zamilovala ještě víc, takže kdyby autorky napsaly opět něco podobného, nezlobila bych se.
Plný počet hvězd je samozřejmost. :)

georginaa
29.11.2019 5 z 5

Je zvláštní, že skoro všechny ženy fandí gay chlapům, milují je i když ví, že oni jsou nedostupní pro ženy a přesto jsou v našich očích nej.... Zatímco chlapy to nedokážou skousnout a myslí si, že chlap není chlap když miluje chlapa. Ale když jsou dvě holky tak to jim nevadí. Prostě mají nějaké divné myšlení v tomhle. No v každém případě opravdu opět skvělý zážitek, doufám, že bude pokračování....řekla bych že tato série je letos TOP mezi všemi knihami.

Ivet1990
28.11.2019 5 z 5

Stejně jako předchozí díl byl i tento úžasný. Kluci jsou úžasný pár a strašně ráda jsem si jejich příběh přečetla. Byl to úžasný čtenářský zážitek.

prcek19
27.11.2019 4 z 5

Musím říct, že v tomhle díle mi bylo strašně líto Wese..chápu, že to co prožíval Jamie nebylo jednoduché a každý se s tím vypořádává jinak, ale takhle trápit Wese..ale zase to odčinil tím koncem..to gesto v hotelu..nechci moc prozrazovat, ale tím dostal i mě..za tuhle sérii sem autorkám moc vděčná..nevím, jestli bych si něco podobného přečetla od někoho jiného, protože styl psaní těchto autorek se mi moc líbí, obzvlášť Elle, takže pokud bude další spolupráce, tak se moc těším

AliceTief
23.11.2019 5 z 5

Krásný závěr, tyhle dva si nejde nezamilovat =) Celou tuhle sérii jsem si zamilovala a tihle dva budou asi párem číslo I....

bari_be
21.11.2019 5 z 5

Miluju ty kluky a absolutně se jich nedokážu vzdát, takže jdeme na WAGs a pak si to dáme celé znovu :) Opravdu jedna z nejlepších knižních gay romancí.

LadyElisa
19.11.2019 5 z 5

On mě nadchl a My ještě víc. Potřebuji další plyšovou dávku Wesse a Jamieho :)

SBH
18.11.2019 5 z 5

Nebudu opakovat chvalozpěv ke knize On, ale vše zůstává v platnosti. Jak mnohé čtenářky zmiňují, ano, věděla jsem, že ti dva skončí spolu, ale na čtivosti tento fakt neubral ani ň. Tomuto dílu bych přidala ještě půlku hvězdy navíc za scény, které mě nefalšovaně dojaly - Wes a Reggie, Jamie a jeho svěřenci v závěru. A kupodivu ač neměla ústřední dvojice s reálem společného vůbec nic, příběh nepůsobil tak vyumělkovaně jako mnohé ze série Wags. Doporučuji.

maca1245
16.11.2019 5 z 5

Přečteno jedním dechem. Úžasné jako předchozí díl.
Potřebuju další dávku Jamieho a Wesse.

zuzikis
13.11.2019 5 z 5

Tohle je nejlepší gay romance, jakou jsem četla! Kluky jsem si neskutečně zamilovala, kniha mě dostala víc než jakákoliv kniha, kterou jsem v poslední době četla. Autorka má skvělý dar, že dokáže popsat takový vztah. Doporučuji :-)

Kekik
13.11.2019 5 z 5

Krásný příběh Wese a Jamieho. Tentokrát tedy trochu vážnější. Ale ani zde není o vtipné situace nouze. O ty se stará Blake a jeho ovce.
Ještě žádnou knihou Elle Kennedy jsem nebyla zklamána.
Opět nadšená. Těším se na další knihy autorky.

Nuttelka
09.11.2019 5 z 5

To bylo boží, miluju Ryana s Jamiem ❤️ Ti dva mě opravdu vzali za srdce...
A teď si musím dát rereading WAGs, nedokážu se s kluky rozloučit, i když už jen jako ve vedlejší roli.
A fakt nesnáším homofoby.

JitulHa
08.11.2019 4 z 5

Na pokračování příběhu Jamieho a Wese jsem se opravdu těšila, a to i přesto, že už jsem díky knize Hodnej kluk věděla, jak to s nimi dopadne. A že bylo nač se těšit! Bylo to opět neotřelé, zajímavé a došlo i na nějaký ten úsměv. Byť si zde náš oblíbený pár hokejistů procházel, kromě jiného i těžkým obdobím. Nicméně, jako každý rozehraný zápas se může ve vteřině obrátit k lepšímu, tak i v životě ty perné chvilky, střídají ty pohodové... Nezbývá než dodat, že hokejisti prostě válí, ať už je to na ledě či v knize!

PetraN17
07.11.2019 5 z 5

Asi jsem si na on a on zvykla, tento díl se mi líbil víc než předešlý