My

My https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413419/bmid_my-F04-413419.png 5 738 150

Him (Baronet) série

< 2. díl

Hokejový útočník Ryan Wesley vede život, o jakém vždy snil. Pět měsíců po nástupu do NHL patří k nejúspěšnějším profesionálním hráčům a každý den se vrací domů k muži, kterého miluje – Jamiemu Canningovi, svému dlouholetému nejlepšímu kamarádovi a nyní i životnímu partnerovi. Je tu jenom jeden malý problém: Nejdůležitější vztah svého života musí tajit, jinak by ho čekala mediální bouře, která by mohla ukončit jeho kariéru. Jamie Wese nade všechno miluje. Jenže tajit vztah je na nic. Tohle není život, jaký si Jamie představoval, a obavy, aby jejich tajemství nevyšlo na povrch, si začínají vybírat svou daň. Nijak nepomáhá, že v nové práci to nejde tak hladce, jak Jamie čekal, ví však, že dokud má Wese, všechno zvládne. Aspoň že ve svém bytě můžou být sami sebou. Nebo snad ne? Když se do stejné budovy nastěhuje Wesův nejvlezlejší spoluhráč, hrozí, že pravda vyjde na světlo. Varování: Obsahuje milostné scény, vibrující křeslo a důkaz, že hokejisti jsou sexy ve všech odstínech zelené.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Us , 2016

kuska
25.02.2020 5 z 5

Tak to bylo slaďoučké počteníčko. Fakt to bylo něco co jsem zrovna potřebovala. Jednoduché, kde nechyběl humor, ale také strasti běžného života. Je super, že tahle série je propletená s WAGSkami, jen doufám že těmto jménům ještě neodzvonilo a bude třeba další série, která bude souviset s osudy těchto lidí. No a hlavně jedná se o hokej, což je asi úplně na tom to nejlepší...

Majakadelcova
20.02.2020 5 z 5

Láska mezi kluky...pro někoho faux pas pro druhého love story Jako mezi holkou a klukem. Knížka se čte skvěle, pohledy z obou stran pomáhají vcítit se do postav ještě lépe. Moc se mi líbili běžné situace...ten vaří a uklízí, ten vydělává peníze...
"Nejsem si jistý, co si Wes myslí, že se děje s jeho prádlem, když ho nechá v kufru nebo na hromadě na zemi v ložnici. Možná fakt věří, že existuje prádelní víla.."

Sarrah
18.02.2020 5 z 5

Bože, kde začít.... Naprosto skvělé, úžasné, prostě boží. Telefonický rozhovor Wese a paní Canningové mě dohnal k slzám. A Blake..., Blake byl třešinka na tak již dokonalém dortu :D Škoda, že těch hvězdiček je tu tak málo.

Kočičáci
16.02.2020 5 z 5

Po náročnější četbě, vždycky potřebuji nějakou oddechovku u které vypnu mozek a jen si čtení užívám. Pokračování osudů Wese a Jamieho moje potřeby dokonale naplnily. Klucí to ani tentokrát neměli jednoduché, ale zvládli to na výbornou. Příběh nám tentokrát dokonale oživil Blake, se svojí velkou hubou a ovčími příběhy byl prostě boží :-D
Budou mi všichni chybět. Třeba se dočkáme pokračování.

delatrix
14.02.2020 3 z 5

Knihu jsem zhltla jedním dechem. I když mezi tak poutavá jako první díl On tak ji musím i přesto doporucit. Ten kdo četl sérii Wags si může i kousek domyslet.

astra3
12.02.2020 5 z 5

Tohle bylo ještě lepší než On. Vtipný, romantický. Ti kluci to nemají jednoduchý.

0197
09.02.2020 5 z 5

Oproti první knížce byla tahle trochu vážnější, ale to vůbec nevadilo. Opět přečteno jedním dechem. Oba kluci jsou miláčci a jejich příběh je boží. Kdyby autorky někdy v budoucnu napsali o nich ještě jednu či dvě knihy, vůbec bych se nezlobila a skákala bych radostí. Nevím co bych ještě víc napsala prostě paráda, dokonalé, úžasné a všem doporučuji.

DomenicaRisa
08.02.2020 5 z 5

Když jsem začala číst Hodnej kluk, Blake mi lezl na nervy. Tady jsem si ho oblíbila. Jak klukům pomohl, když jej potřebovali jen ukázalo, že má srdce na pravém místě. Ač by tedy neměl otevírat všechny skříňky v cizí koupelně.
Wes a Jamie se vyrovnávaji s novým bydlením, novým uspořádáním a novou prací. Autorka skvěle vykreslila vypořádání nejen jich, ale i ostatních s odhalením jejich vztahu. Je to opravdu na pultech českých knihkupectví nejlepší kniha tohoto zaměření, která se dá koupit. Ačkoli zatím můžu srovnat jen se sérii Alfa od českého autora.

genikuxik
05.02.2020 4 z 5

Lepší byl první díl, ale i tak se mi příběh líbil..

happy19
31.01.2020 5 z 5

Peckózní,grandiózní,bravózní:-D
Klucíí k pomuchlování..:-*:-*
Jiných slov netřeba:-D..

veveronka
31.01.2020 5 z 5

Super.Jamie je zlaticko.Ze vsech knih bych rekla,ze autorce se nejvic povedly knihy o chlapcich.Jsem zvedava na dalsi

Nikyna8
30.01.2020 5 z 5

Přečteno jedním dechem, krásně napsané...láska dvou mužů,

pavlikova9332
24.01.2020 5 z 5

Jedna z knih, u kterých je mi moc líto že skončila. Moc jsem se nasmála. A i když už jsem četla hodnej kluk, musím to precist znova, protože Blakeho teď vidím v úplně jiném světle. Kniha i příběh byli super

avalonek
24.01.2020 5 z 5

Takto vysoké hodnocení si knihy od autorek určitě zaslouží.Čtení je úžasné, vtáhne do děje a člověk cítí s hlavními hrdiny.Moc jsem si to užila a miluju Blaka(nebo jak se to píše v češtině:).Zase jsem to přečetla rychle a teď mi budou všichni chybět.

gleti
17.01.2020 5 z 5

Druhý díl, opět skvěle. Kluci se zase potýkají s problémy života; nové prostředí, nová práce, nemoc; a zvládají tu s lehkostí tu s obtížemi. Ale vše dobře dopadne.

Podobných zamilovaných knih je mnoho. Tyto (On a My) jsou pro mě výjimečné pro pohodu, kterou autorky zachytily. Pohodu, jakou zažijete v milující rodině.

Fixa08
14.01.2020 5 z 5

Tohle me opravdu bavilo, skvělé jako první díl!

Lenny33
27.12.2019 4 z 5

Trošku slabší než první díl, ovšem celkový dojem trochu spravil zábavný Blake. I tak jsem ale nadšená, že u nás něco takového vyšlo a doufám, že to není naposledy. :)
P. S. Jsem vážně jediná komu zde připadalo, že autorky udělaly z Jamieho ženskou? Po prvním díle jsem doufala, že autorky mezi hochy vytvoří rovnocennější vztah.

Lee7
18.12.2019 4 z 5

Prečteno jedním dechem.. bavila jsem se, akce, humoru a taky toho napětí bylo ve správném měřítku.
Doporučuji nejdříve přečíst tuhle sérii a pak se vrhnout na Wags. Jinak budete znát trošku děj v budoucnosti. Ale mě to nevadilo :)
Těším se na další knihy mých oblíbenců..

ves.lucie
17.12.2019 5 z 5

s hodnocením jsem čekala, až dočtu obě knížky :-) musím říct, že jejich příběh je naprosto úžasný :-) pár „Wesmie“ je prostě cool a kluci se mi líbily už v knihách, kde se o nich zmiňovalo :-) Knížky jsem hltala, jak mi čas dovolil a byla jsem nadšená. Ne každému může být toto téma příjemné a autorky se nebály peprných scén, které to celé krásně okořenily :-) za mě velká spokojenost a jsem ráda, že nám bylo odhaleno, jak to všechno začalo 

malazluta
11.12.2019 4 z 5

Styl psaní těchto dvou autorek mě prostě baví. Nejsem zrovna fanda do gay romancí, ale jsem ráda, že jsem si tento typ knihy přečetla zrovna od dua Kennedy/Bowen. Hlavní postavy nejde nemilovat a vůbec mi nevadilo, že jsem už díky přečtené knize Hodnej kluk předem věděla, jak to celé dopadne. No... a teď mám chuť si opět přečíst příběh Blakea a Jess:-)