Jeden musí z kola von

Jeden musí z kola von https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/253865/mid_jeden-musi-z-kola-von-253865.jpg 4 193 54

Helen Grace série

Keď sa z lesa vynorí napoly mŕtve dievča, jeho príbehu nikto neverí. Lenže každučké slovo, čo povie, je čistá pravda. O niekoľko dní sa objaví ďalšia obeť. Vzorec je na svete. Niekto unáša dvojice, uväzní ich v neľudských podmienkach a postaví pred strašnú voľbu: zabi, alebo sa nechaj zabiť. Únosca sa len prizerá a čaká, kým to jeden z dvojice nevydrží. Hlad, smäd, strach a zúfalstvo sa dajú ukončiť jediným spôsobom. Vyšetrovateľka Helen Graceová sa vrhne do vyšetrovania prípadu sériového vraha, ktorý im zanecháva bizarné navštívenky: obete, ktoré zmenil na vrahov. Kolegovia z práce, matka s dcérou, tanečníčky – nesúrodú vzorku predsa musí čosi spájať. Kým Helen neodhalí vzťah medzi obeťami, vraha nedostane. Každý krok vedľa však prináša ďalšie obete.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Ikar (SK)

Eeny Meeny , 2014

makynka911
03.08.2018 4 z 5

Pro mě asi největší překvapení z letošních přečtených knih. Koupeno v Levných knihách, ale hned po prvních pár stranách jsem se nechala vtáhnout do děje a nemohla přestat. Skvěle napsané, sázení na životy lidí, kdo přežije, jak se potom bude cítit, atd. Opravdu dobrá koupě, mohu jen doporučit :)

Zoy
15.07.2018 5 z 5

Kniha byla super, velmi dobře se četla. Napínavá až do konce

eva2114
22.04.2018 5 z 5

Vyborna. Podobna ako knihy od Karin Slaughter - vela brutalnyhc vrazd. Pohlti ma to, neviem prestat citat, kym sa nedozviem, kto to robi a preco.

maličkán
24.02.2018 5 z 5

Tak toto byla jízda. Nemohla jsem se od ní odlepit. Docela nízké hodnocení tady na databzi, tak jsem od ní moc nečekala, ale byla jsem mile překvapena.

Irikihawa
11.02.2018 5 z 5

Skvělý příběh o životě southamptonské policejní inspektorky. Tento žánr nemám příliš v oblibě, takže jsem měl zprvu trochu obavy, že knihu nedočtu. Příběh mě ale naprosto uchvátil. Propracovanost příběhu je v tomto případě dost precizní. Nepředvídatelnost dalších kroků všech postav je bezchybná.

SoniaR
30.01.2018 4 z 5

Za mě ano, líbila se, dobře čtivá, mělo to děj

myshak
19.01.2018 4 z 5

Na můj vkus se tam těch zločinů stalo během chvíle nějak moc. Každopádně závěrečné rozuzlení mě ke knize naprosto přilepilo :)

Burdulínek
25.12.2017 4 z 5

Čtivá detektivka (spíše než thriller, jak stojí na přebalu) s rychlým spádem. Zajímavé je střídání pohledů různých postav a vhled do myšlenek jedné konkrétní, jejíž identitu napínavě odhalujeme až do posledních kapitol. Trochu slabší rozuzlení, ale neubere na celkově příjemném čtenářském zážitku.

Beky
05.12.2017 5 z 5

Neuvěřitelně čtivá, napínavá, strhující a překvapivá kniha! Zajímavý příběh s osobitým kouzlem a dokonalou propracovaností.

martina4041
18.11.2017 4 z 5

Kniha utíkala rychle, dva večery a byla pryč.Když jsem se dostala k místu, ke se píše proč se unášejí ti a ty lidi, jsem valila dosti oči, jak někdo dokáže tak čekat aby zničil ne jeden život.

Annkag
08.11.2017 3 z 5

Jo tak toto bolo podla mojho gusta...a proti gustu žiaden dišputát...
Ohromilo ma plánovanie vrážd a pozorovanie psychického rozpadu jednotlivca ktorý sa v pasti neznámeho vraha ocitol.
V retrospektívach sa vraciame do detstva kohosi-avšak až do konca sa nedozvieme koho-pretože v tomto bolo toto dielko úžasné,čakáte na rozuzlenie a myslíte si že viete kto je tak choro sadistický vrah...a zrazu hop...čítate posledné kapitoly so zatajeným dychom a čakáte už len odpoved na jednu otázku...PREČo???

Gracian1964
16.10.2017 2 z 5

Tak...pridávam sa so svojim skromným názorom. Áno, téma by nebola zlá. Bohužiaľ, tento autor ju nedokázal spracovať. Diletantsky a zle napísané. Ani si neviem odpovedať, prečo som to vôbec dočítal. Alebo je problém v zlom preklade? Nemyslím si to. Ďalšie "diela" tohoto pisálka už rozhodne zďaleka obídem.

Ďumbierka
15.09.2017 3 z 5

Príbeh mal potenciál, sľuboval veľa. Žiaľ pre mňa boli mrzuté scény so zvieratkami a toto mohol autor kľudne vynechať. U mňa aj preto kniha klesla a tiež som odhalila pointu celkom zavčasu . Nebolo to zlé, no ďalšie diely doma nemám a stále neviem, či im dať šancu.

Johhanka79
12.08.2017 3 z 5

Slibné téma, slibný začátek a uspěchaný, překombinovaný konec. Po dočtení si říkám zase rádoby psychologickým klišé. Škoda...

Leena
11.08.2017 5 z 5

Přečetla jsem ji za jediný den, byla jsem zvědavá, jak to dopadne. Autor zvolil neotřelé zamotání osobních problémů hlavní postavy, ale nebudu prozrazovat:-) Doporučuji, drsná škola:-)

Žurinka
16.05.2017 5 z 5

Tak tohle bylo drsné........

kadgam
07.05.2017 2 z 5

Zaujímavý námet, napínavý dej. Na mňa príliš drastické aj surové.
Klobúd dole pred prácou detektívky, hoci v tejto knihe boli všetci policajti postihnutí rôznymi traumami, ktoré nevedeli spracovať. Môžu tak objektívne pracovať?

bigben
03.05.2017 4 z 5

Tak tohle bylo rychlé čtení, kdybych nemusela vstávat, dám ji na jeden zátah. Výborná zápletka a ta představa rozhodnutí, jestli já nebo ten druhý...vřele doporučuji.

JPBelmondo
07.04.2017 4 z 5

Vydařená detektivka se zajímavým námětem. Perfektní vylíčení psychiky a hranice člověka - kam až lze zajít, v zájmu přežití sebe sama. Přečteno jedním dechem. Malé minus za slabý konec.

Hvězdinka
27.03.2017 4 z 5

Ctive, napinave az do konce. Za me spokojenost, precteno jednim dechem.