Harry Potter a Tajemná komnata

Harry se vrací do školy a netuší, že tentokrát mu hrozí smrtelné nebezpečí. V Bradavicích se začínají dít prapodivné věci, při kterých tuhne krev v žilách, a nikdo z žáků netuší, že pradávná legenda se stala skutečností…
Tajemná komnata se znovu otevřela!

https://www.databazeknih.cz/images_books/27_/274342/harry-potter-a-tajemna-komnata-IEN-274342.jpg 4.69681

Harry Potter (2.)

Romány, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Albatros (ČR)

Harry Potter and the Chamber of Secrets (1998)

Kniha Harry Potter a Tajemná komnata

Bafy
včera

Další super příběh....

postoran-CZ

Dávám 4 hvězdy a čekám, co bude v dalším dílu. Druhý díl je psán o něco "dospěleji" než ten první, ale pořád je to kniha z kategorie "pro děti a mládež" (a v tom oddělení sem to i v knihovně půjčoval). Každopádně už to nabírá zajímavý směr. Vzhledem k rozsahu knížky přečteno za dva večery bez nějakého přemáhání. Nečekaně mě to baví. Až si říkám, že "proč sem se tomu Potterovi tak dlouho vyhýbal". (Filmy sem stále neviděl. Počkám asi až po dočtení série.)

Markéta ♡

Opět super!
Jsem ráda, že jsem sérii začala číst a těším se opět na další díl. Skvělá oddychovka.

Medasek

Druhý díl je můj nejoblíbenější, jak kniha tak i film.

Tazz1

Příjemné letní čtení. Teprve druhý díl a už to skoro přestává být dětské čtení :-)

janka3232

Skvělé čtení!

Hobo

Skvělé pokračování.

kuruteku

Pořád ještě dětská kniha a tajemnější než první díl. Věděla autorka už, že deník Toma Raddlea využije na konci série? A měla rozvržené dávkování historických odkazů na Harryho rodiče? Zpětně se zdá, že ano, ale zpětně si dokážeme zdůvodnit mnohé. Pořád se mi zdá, že i tady je dobro a zlo od sebe oddělené, i když Ginnino podlehnutí deníku naznačuje, že to tak úplně čisté není.