Harry Potter a Tajemná komnata

Harry Potter a Tajemná komnata https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/352210/bmid_harry-potter-a-tajemna-komnata-ZDL-352210.jpg 5 13886 811

Harry Potter série

Harry se vrací do školy a netuší, že tentokrát mu hrozí smrtelné nebezpečí. V Bradavicích se začínají dít prapodivné věci, při kterých tuhne krev v žilách, a nikdo z žáků netuší, že pradávná legenda se stala skutečností… Tajemná komnata se znovu otevřela!

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Harry Potter and the Chamber of Secrets , 1998

FejKýý
02.09.2021 5 z 5

Opět parádní díl. Jsem opravdu ráda že Harryho konečně i čtu. Často jsem překvapená jak je tam něco úplně jinak než ve filmech. Nevím jak ho mám po pravdě hodnotit když je to srdcovka. Tak to možná bude co díl, to 5*. Uvidíme.. Zatím tyhle první dva díly na 5* byly. Co nejdřív začnu číst Vězně z Azkabanu.

hapac
27.08.2021 4 z 5

Hezké čtení i pro dospělého. Vzpomínám, jak dcera příběh Harryho měla ráda.

Enforcer
12.08.2021 5 z 5

V podstatě o něco vylepšená kopie prvního dílu, ale to v tomto případě není na škodu. Stále je to napínavé, čtivé, poutavé, malebné. Vhodné pro děti, ale i pro dospělé.

Ešína
25.07.2021 4 z 5

Filmy viděl asi každý takže víc není potřeba doplňovat.. Stojí za přečtění.
Pecka

Lucka12345
21.07.2021 5 z 5

Tato série je geniální! J.K. Rowlingová je génius!!! Celou knihu jsem přemýšlela jaké by to bylo dostat se do Bradavic a zažívat také tato dobrodružství jako Harry a jeho přátelé. To, že to bylo neuvěřitelně čtivé potvrzuje fakt, že jsem to dočetla v 0:30 hodin (a to já až tak často nedělám ;D) a bylo jsem připravena na čtení třetího dílu.

Pokud jste nečetli napravte to!!!

roman9276
20.07.2021 5 z 5

Ještě pořád trošku pro děti, ale samozřejmě Harrymu je 12. Tenhle díl jsem četl snad nejvíckrát, protože jsem musel čekat na další a další díly a to čekání bylo nekonečný. Proto snad mi tenhle díl maličko leze krkem. Ale opět geniální příběh, který skvěle pasuje do celkovýho kontextu série..

DarkAvenger
19.07.2021 5 z 5

Druhá kniha je o něco víc vtipnější a temnější díky útokům na studenty, Aragogovi a Basiliškovi ale i tak je skvělá a moc se mi líbila. Postava Lockharta nemá chybu.

Kika28
14.07.2021 5 z 5

Četla jsem knížku po třetí a musím říct, že je to pořád čtivé, krásné, boží, dokonalé, napínavé. Já Harryho prostě zbožňuju a všem ho moc doporučuji a už se moc těším na re-reading dalších dílů a tento díl jsem určitě nečetla naposled.
DOPORUČUJI- všem co ještě nečetli.

MiLiška
13.07.2021 5 z 5

Také za mě pět hvězdiček... Jak na mě zapůsobilo filmové zpracování tohoto dílu, to si už nevybavuji, každopádně se chystám zhlédnout. Jen mít čas... Těším se na srovnání. Kniha je napínavá a díky Ronovi vtipná.

marrie5227
04.07.2021 3 z 5

Tajemné komnatě jsem nikdy příliš ve filmové adaptaci nefandila, každopádně jako knížka mne mile překvapila. Děj je příjemný, vtipný a velmi mě mrzelo, že se do filmu některé části nedostaly.
Tuto sérii by měl přečíst opravdu každý.

Jiřina18
23.06.2021 5 z 5

Tuto knížku jsem už kdysi četla jako všechny ostatní, ale Harryho Pottera a jeho kamarády miluju. Jak v knižní tak v hrané podobě. Když jsem si přečetla letošní výzvu bylo o důvod navíc proč si Harryho opět přečíst :-)

ElizPetrova
20.06.2021 5 z 5

Opět musím i po několikáté hodnotit 5/5 hvězdičkami, i přesto, že tento díl je můj nejméně oblíbený, nicméně je to pořád Harry Potter, takže plné hodnocení bez debat.

lassse
15.06.2021 4 z 5

Tak jsem se tím konečně prokousal a je to stále dobré jako první díl. Harry se prakticky ničeho nebojí a pátrá, i když to pro něj, i ostatní jeho kamarády, znamená smrtelné nebezpečí.

Sorrangar
29.05.2021 5 z 5

Legenda o Tajemné komnatě mě naprosto pohltila. Na tomhle dílu (a vlastně i na všech ostatních) se mi hrozně líbí to detektivní pátrání Harryho a jeho kamarádů a to, jak záhadě postupně přichází na kloub.

Antibabiš
29.05.2021 4 z 5

Dobré ale i trochu strašidelné......

maryska09
19.05.2021 5 z 5

Další skvělý díl Harryho Pottera, který mě baví i po několikátém přečtení a i když mi už dááávno není 12. Pokaždé si v knize najdu něco nového, co mě zaujme a baví.

animeggi
05.05.2021 5 z 5

Harry Potter je prostě odjakživa moje NEJ kniha. Všechny díly jsou suuppeerr... ; )

Štěpinambura
04.05.2021 5 z 5

Tahle kniha byla vážně skvělá (ostatně jako všechny), akorát mi nepřišla tak žhavě dramatická jako ty ostatní. Proto dávám jen 4,99999 hvězdiček. Ale jinak naprostá BOMBA HNOJŮVKA!

Poeta.jana
03.05.2021 5 z 5

Úžasná kniha o světě Harryho Pottera

NextOne
30.04.2021 5 z 5

U druhého dílu Harryho Pottera s názvem Tajemná Komnata si pamatuji, že jsem jej přečetl během jednoho dne, a to hlavně z důvodu, že první kniha mě velice bavila. S odstupem času musím říct, že z celé té série patřila a patří mezi nejslabší. Nutno dodat, že ani filmové zpracování tomu moc nenapomohlo, neboť to také považuji za jedno z těch nejslabších. I přestože jí považuji za nejslabší, neznamená to, že byla špatná. Právě naopak.

Pokračování mladého kouzelníka poskytlo další seznámení se s mladými kouzelníky, prozkoumali jsme další prostory Bradavic, seznámili jsme se s dalšími postavami, tvory aj. Kniha je čtivá a výborně napsaná. Tajemno, které je do příběhu zasazeno děti budou určitě milovat.

IG: next_fantasy_one