Harry Potter a Tajemná komnata

Harry Potter a Tajemná komnata
https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/352210/bmid_harry-potter-a-tajemna-komnata-ZDL-352210.jpg 5 13939 13939

Harry Potter série

Harry se vrací do školy a netuší, že tentokrát mu hrozí smrtelné nebezpečí. V Bradavicích se začínají dít prapodivné věci, při kterých tuhne krev v žilách, a nikdo z žáků netuší, že pradávná legenda se stala skutečností… Tajemná komnata se znovu otevřela!

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Harry Potter and the Chamber of Secrets , 1998

mmmisulka.r
23.10.2017 5 z 5

Je ještě vůbec co dodávat? Prostě "na stará kolena" jsem podlehla. Aneb, když čtete HP poprvé ve 34 letech :-D
Více v recenzi v záložkách - Knižní deníček!

LuiCJ
19.10.2017 5 z 5

Druhý diel Harryho Pottera bol tiež rovnako úžasný. Všetko opäť pokračuje, spoznávame nové skutočnosti v knihe, taktiež aj zvraty a súvislosti. Harry Potter a Tajomná komnata sa postupne uberá temnejším smerom. Celé prostredie Rokfortu je zrazu temnejšie. Postavy sú však stále výborné ako v prvom diele. Dobby sa mi zo začiatku až tak nepozdával, no potom som si uvedomil, že to vlastne nie je ani tak zbytočná postava a keď tu už je, nech tu aj zostane. Kniha ma dosť inšpirovala a vždy zostane u mňa ako jedna z najlepších kníh vôbec!

Nelasp
08.10.2017 5 z 5

Filmová Tajemná komnata je můj nejméně oblíbený díl, ale knižní předloha je totálně bomba jako všechny díly série. Harry má sice opět hodně štěstí být na správném místě ve správnou dobu, ale to celému příběhu neubírá na kráse.

Alma-Nacida
06.10.2017 3 z 5

První díl mi připadal svižnější a bez nuceného humoru v druhém díle bych se obešla, takže za mě tentokrát jen 3 hvězdy.

Nixa
03.10.2017 5 z 5

Harryho čtu po několikáté a vždy se znovu zamiluji do toho úžasného příběhu!

Peťulka3
29.09.2017 5 z 5

Paráda :-)

rene6927
22.09.2017 5 z 5

POZOR, MOŽNÁ TROCHU SPOILER!!!!
Zlatoslav Lockhart mě obzvlášť nesmírně bavil. Velmi vtipně napsaná postava idiota co se chlubí cizím peřím :D Knihu jsem měl v podstatě přečtenou hned.

Kacenka_B
14.09.2017 5 z 5

J. K. Rowlingová vytvořila něco tak úžasného, že se vůbec nedivím, že to pohltilo tolik lidí. Osobně jsem viděla první filmy, ale postupně doplňuji vzdělání o Harrym Potterovi. Svět kouzelníků mě natolik pohltil, že jsem ráda, že autorka vytvořila i další fenomén, kterým je Prokleté dítě.
V tomto díle se poprvé setkáváme s viteály, které mě velice zajímají.

jani.ruzicko
14.09.2017 5 z 5

Není co řešit. HP knížky miluju. Nikdy neomrzí. =)

TomK
11.09.2017 5 z 5

Bohužel za mého dětství jsem se Harrymu a jeho světu vyhnul, tak jsem musel doplnit "vzdělání" v pokročilém věku a musím říct, že jsem neprohloupil. Kniha je napsaná naprosto fantasticky a nedivím se, proč byl z toho takový boom. I já jsem se ponořil do světa kouzelníků, i když jsem jen pouhý mudla :D Rozhodně nikdo neprohloupí, když si tuhle sérii přečte v jakémkoli věku :)

SknihouVrukách
10.09.2017 5 z 5

Harryho som čitala prvýkrát a veľmi prekvapil. Veľmi sa mi páči štýl vyprávania Rowlingovej. Dej je síce temnejši, ale mne sa pačil. Aj sa pekne graduje. Zapletka je veľmi dobre vymyslená. Tiež ma dobré rozuzlenie a čitateľ pochopí všetky súvislosti. Odporučam všetkým.

janno69
02.09.2017 5 z 5

Prostě fantastické čtení i pro dospělé...

kacenka7206
01.09.2017 5 z 5

Samozřejmě super, velice dobře se to čte a rychle to ubíhá. :)

MOu598
31.08.2017 4 z 5

Četla jsem několikrát. Je to fenomen. Mám ráda i film, ale knížka je knížka.
V tomto díle mi něco trochu skřípalo.

MarťaCat
30.08.2017

Tento díl je u mně jak filmově, tak knižně nejlepší. Taky se mi líbí obálka této knihy. Knihu mám ze série nejradši, protože je nejvíc napínavá a dobrodružná. Lepší knihy, než Harry Potter jsem zatím nečetla!

Maky132
30.08.2017 5 z 5

Ten obal je nádherný :) až na to že tam Harry vypadá jak holka, ale jinak krása hlavně ten fénix.

Anička.pa
27.08.2017 5 z 5

Co dodat, další úžasný díl Harryho :-)

SaraL
23.08.2017 5 z 5

Moje srdcovka!

Carol96
20.08.2017 5 z 5

Kniha je opravdu velice povedená. Sérii Harryho Pottera jsem už četla mockrát a mohu se k ní vždy vracet. Nikdy mě neomrzí - mohla bych je číst stále dokola. Je to fantastická fantasy kniha!

Audio verze knihy se mi velice líbila. Byla namluvena poutavě a nijak mě hlas neunavoval.

kachenbooklover
20.08.2017 5 z 5

Miluju svět Harryho Pottera a strašně obdivuju J.K.Rowlingovou ,protože tak propracovaná věc..a tak do detailů...prostě WOW !!Filmy jsem viděla mockrát , ale o knihy jsem se začala zajímat až teď ..což mě mrzí. Dvojka sice nepatří k mým oblíbeným ..ale stejně je to prostě super četba a je fajn se zase vrátit do světa HP...
Určitě budu pokračovat.