Kufrové tango

Kufrové tango https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/365923/bmid_kufrove-tango-U6m-365923.jpg 4 206 34

Detektív Harry Bosch je naspäť v hre a hneď musí riešiť jednu z najzávažnejších vrážd v Hollywoode. V kufre auta sa našla mŕtvola filmového producenta a všetko naznačuje, že išlo o vybavovanie účtov, klasickú mafiánsku vraždu. Harry sa vyberie po stopách peňazí, ktoré ho privedú do Las Vegas. Pre svoje odhodlanie a výdrž si pri riešení prípadu narobí aj veľmi mocných nepriateľov. No a keby nestačilo, že je aj tak po kolená v problémoch, čaká naňho aj najväčší hazard zo všetkých - láska. Miešať prácu so zábavou by ho mohlo dostať na nesprávnu cestu – a predčasne do hrobu, aký vie pripraviť iba lasvegaské podsvetie.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Slovart (SK)

Trunk Music , 1997

lea735
29.03.2018 5 z 5

Hezké, čtivé, Harry Bosch je prima. Zpočátku jsem tušila kdo za činem stojí ,ale nevěděla jsem proč a tak jsem dál tápala až do konce knihy. Líbilo se mi to a knihu doporučuji .

minirock
30.12.2017 4 z 5

Kniha je to výborná, čte se jedním dechem ale bohužel mi svým námětem až příliš připomínala nedávno čtený další Harryho případ jménem Vyhlídka.

Koka
17.09.2017 3 z 5

Príliš veľa dejových zvratov a príliš málo spánku všetkých zúčastnených - vyšetrovateľov i podozrivých. Po takých "nakladačkách" , aké autor tak sugestívne opisuje, by musel detektív (ak by bol z mäsa a kostí) skončiť v márnici alebo v nemocnici, a nie na ďalšej rannej porade svojho tímu. Autor však svojho hrdinu "uplácal" tak, že ten vydrží všetko, a očakáva, že rovnako odolní budú aj čitatelia. Vydržala som, ale tie prelety L.A. - L.V. ma už dosť unavovali.

Lolila
28.08.2017 5 z 5

Výborná kniha. Zaujímavá zápletka odohrávajúca sa striedavo v Las Vegas a Los Angeles. Pri čítaní máte niekoľkokrát pocit, že ste už na to "kápli":-)), ale až na konci zistíte čo sa stalo. Connelly opäť zabodoval.

3DD!3
08.05.2017 5 z 5

Mrtvola s prostřelenou hlavou v kufru, komu patřily kulky? Connelly nepřestává překvapovat až do poslední stránky. To co se zprvu zdálo jasné se poměrně uvěřitelným způsobem komplikuje. Vegas je peklo a andělé tam mají zavést pořádek. Bosch už od teď nebude jenom můj vysavač, ale i jeden z mých oblíbených detektivů...

konicekbily
14.11.2016 3 z 5

Zajímavá zápletka s, pro mě, až trochu komplikovaným řešením.

furunkl
21.07.2016 5 z 5

I v této knize udržuje autor laťku proklatě vysoko. Harry Bosch byl vždy podivín, ale zde se z něj stal nepříjemný zmetek, kterému prostě nemůžete fandit. Kupodivu to funguje a dělá to detektivku ještě zajímavější.

Šárka345
14.06.2016 5 z 5

Skvělá kniha, pěkně čtivá a dobrá zápletka :0)) Co dodat, jdu na další Harry :0)

DickBach
25.04.2016 4 z 5

Dobrá kniha, zajímavá zápletka, zvrat je nečekaný. Proč tedy jenom čtyři hvězdičky? Noo, popravdě, nelíbí se mi, že se Harry oženil, a že je děj trošku nereálný. Je vymyšlen perfektně, popsán skvěle a dramaticky, ale není reálný. Teda doufám, že skuteční darebáci neumí kombinovat až takhle moc... :o)

vangog
14.02.2016 5 z 5

Výborná kniha s rychlým dějem a bez dlouhých nicneříkajících pasáží.Ten kdo má Connellyho rád tak jistě nebude zklamaný.Čte se velmi pěkně a rozhodně jsem se nenudil.

šipek
28.09.2015 4 z 5

Jo dobrá detektivka ale jedna hvězdička tam chybí.

dikobraz
26.11.2014 5 z 5

Pribeh je super, ako vzdy. Mafia, kasina, tajny agent, moze byt. Aaaale, Harry moj, ty sa predsa nemozes ozenit!!! Ty si drsnak, co zivotom bludi sam a vsade robi problemy. A teraz toto? Ach jaaaj, som smutny. Ale hviezdicku ti nezrazim, neboj.

Mako123123
07.01.2014 5 z 5

čo sa týka Connellyho tvorby zatiaľ som sa stretol s 2-oma typmi jeho kníh. Bud sú veľmi dobré alebo vynikajúce. Táto patrí medzi tie vynikajúce. :) Aj zaujímavé, aj akčné, aj napínavé aj som sa ohľadom policajného vyšetrovania a hľadaním stôp a dôkazov o čosi viac dozvedel... zaslúžených 5/5

guru
26.02.2012 5 z 5

Tentoraz Connelly zakomponoval do knihy viac akcie, a niekoľko zaujímavých dejových zvratov. No a k tomu všetkému sa Bosch konečne začal aspoň trochu krotiť, možno aj preto, že na oddelení narazil na podobne zmýšľajúcich ľudí.