Výpadek

Když z nebe spadne nefalšovaná superhrdinka Power Girl a vyrobí obrovský kráter přímo v Harleyině novém sousedství na Coney Islandu, bývalé Jokerově společnici zbývá jediné: ušít si nový kostým! Power Girl totiž trpí ztrátou paměti a Harley se splní sen – stane se polovinou dvojice zločin potírajících superhrdinek! Ale vydrží sekat latinu a předstírat, že je zákona dbalou občankou? A i když ano... na kolik kousků ji Power Girl roztrhne, jestli si vzpomene? NAVÍC! Nahlédněte pět let do budoucnosti, v níž se znovu shledá nejúžasnější zločinná dvojka, Harley a Joker! DVOJITĚ NAVÍC! Nechte si od Harley předvést, jak se to má na Comic-Conu správně rozbalit! Její divokou jízdu skrz San Diego nakreslili Amada Connerová, Dave Johnson a další šíleně talentovaní kreslíři, které jsme k tomu v hale H přinutili!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/312880/big_vypadek-cmk-312880.jpg 3.759

Harley Quinn Volume 3. 2.

Literatura světová, Komiksy

Vydáno: , BB art

Power Outage, 2015

Kniha Výpadek

Hadati

V tomhle čísle se Harley setká s Jokerem. Naštěstí jen krátce. Problémem totiž je, že v jeho přítomnosti ztrácí inteligenci a vůli jednat sama za sebe. A díky tomu je z ní najednou dost nezajímavá postava.

Daleko větší zábava je, když Supergirl ztratí dočasně paměť a Harley ji přesvědčí, že jsou parťačky v boji proti zlu.

Neméně zábavné je, když se Harley se svými přáteli vydá na Comicon, zejména když skupinu cosplayerek převlečených za ni samotnou zatáhne do svých šíleností.

Arkagas
30.08.2020

(+ SPOILER) Další Harley na scénu prosím!
Stěžejním příběhem této knihy je to, jak se Harley vyvíjí - jak zvládá práci psycholožky v domově důchodců, péči o všechny svoje chlupaté miláčky a roli superhrdinky, i když v tomto případě spíše superpadoušky.
Velkým plus pro fanoušky Jokera a Harley je jedna kapitola věnovaná jejich nečekanému setkání, kdy skoro dojde ke svatbě, ale nebyli by to pan J a paní H, aby v tom nebyl háček.
Povídka, kdy se Harley vydává na Comic con, aby ukázala nakladatelům svůj vlastní komiks je výborná!
A jako velký bonus na závěr je v této knize kapitola, která nese název Počátek Harley, kde poznáme její dětství a životní příběh.

Kniha je opět nádherně zpracovaná - hlášky typu:” nyní zde máte příběh od pozvaného kreslíře, protože naši by si za celou knihu řekli ranec” sem skvěle zapadají a vykouzlí úsměv.
Opět čtivé, plné akce, skvěle vymyšlených panelů i rettelingu.

FuriosoR
26.02.2018

Bylo to krapet lepší než první díl série, avšak některé části mě lehce iritovaly a místy mě i nudily...
Plusové body dávám obálkám, části s oblbováním paměti PG a některým scénám s Jokerem (Jokery ;) ).

LordSnape
07.01.2018

Harley jako postava je pořád super, jen ty její příhody jsou takové nevyrovnané a místy vážně o ničem. Dobrodružství s Power Girl bylo dobré a z celé knihy asi nejlepší. Kresba opět fajn. Bohužel se mi nelíbil hranatý styl, který pak kreslíři nasadili v případě vpádu na Comic-Con. Komiks místy pobaví, ale není to žádný zázrak. Nějaká hlubší příběhová linka by mu opravdu prospěla. Ostatně, to samé jsem již psal u prvního dílu.

Disease
18.12.2017

Slabší než první díl, ale stále přiměřeně zábavné.

orangerose
12.10.2017

Další pokračováni s ni- bavila jsem se u něj :)

Princezna22
31.03.2017

Komiks se mi líbil. Zasmála jsem se u něj,ale i u pár scén měla chuť ho zavřít a zahodit. Ale naštěstí, jsem to neudělala. Na to mám HARLEY ráda až až... nejvíce se mi líbilo v komiksu její začátky a jak se potkala s JOKREM..... jen mi trošku přišlo proč mají ty postavy tak obří prsa?? Ehm.. No nic,každopádně hodnotím jak hodnotím... Mohlo to být kapku lepší.

3DD!3
08.03.2017

Spousta nadsázky, velké prsa, pěkné zadky, lesbické poznámky. Je to neškodné, místy úsměvné, odpočinkové, ale zároveň hodně vychtěné. Velkým problémem je scénáristické duo Amandy Connerové a Jimmyho Palmiottiho, které si sice umí hrát s postavou, ale není schopné ji kamkoliv dovést a dát jejímu putování smysl.