Výpadek

Když z nebe spadne nefalšovaná superhrdinka Power Girl a vyrobí obrovský kráter přímo v Harleyině novém sousedství na Coney Islandu, bývalé Jokerově společnici zbývá jediné: ušít si nový kostým! Power Girl totiž trpí ztrátou paměti a Harley se splní sen – stane se polovinou dvojice zločin potírajících superhrdinek! Ale vydrží sekat latinu a předstírat, že je zákona dbalou občankou? A i když ano... na kolik kousků ji Power Girl roztrhne, jestli si vzpomene? NAVÍC! Nahlédněte pět let do budoucnosti, v níž se znovu shledá nejúžasnější zločinná dvojka, Harley a Joker! DVOJITĚ NAVÍC! Nechte si od Harley předvést, jak se to má na Comic-Conu správně rozbalit! Její divokou jízdu skrz San Diego nakreslili Amada Connerová, Dave Johnson a další šíleně talentovaní kreslíři, které jsme k tomu v hale H přinutili!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/312880/big_vypadek-cmk-312880.jpg 3.665

Harley Quinn Volume 3. 2.

Literatura světová, Komiksy

Vydáno: , BB art

Power Outage, 2015

Kniha Výpadek

ArkAngel
31.07.2022

Druhá kniha o Harley ukazuje, jak je postava oproti Deadpoolovi od Marvelu zbytečná. Zatímco žoldák s rudou maskou řeší nejrůznější případy a případně i naváže na rozjeté eventy, Harley akorát čelí náporu fanoušků, blbne s Power Girl a bojuje s obří mimozemskou pizzou. Nemá to absolutně smysl.

Hadati
05.08.2021

V tomhle čísle se Harley setká s Jokerem. Naštěstí jen krátce. Problémem totiž je, že v jeho přítomnosti ztrácí inteligenci a vůli jednat sama za sebe. A díky tomu je z ní najednou dost nezajímavá postava.

Daleko větší zábava je, když Supergirl ztratí dočasně paměť a Harley ji přesvědčí, že jsou parťačky v boji proti zlu.

Neméně zábavné je, když se Harley se svými přáteli vydá na Comicon, zejména když skupinu cosplayerek převlečených za ni samotnou zatáhne do svých šíleností.

Arkagas
30.08.2020

(+ SPOILER) Další Harley na scénu prosím!
Stěžejním příběhem této knihy je to, jak se Harley vyvíjí - jak zvládá práci psycholožky v domově důchodců, péči o všechny svoje chlupaté miláčky a roli superhrdinky, i když v tomto případě spíše superpadoušky.
Velkým plus pro fanoušky Jokera a Harley je jedna kapitola věnovaná jejich nečekanému setkání, kdy skoro dojde ke svatbě, ale nebyli by to pan J a paní H, aby v tom nebyl háček.
Povídka, kdy se Harley vydává na Comic con, aby ukázala nakladatelům svůj vlastní komiks je výborná!
A jako velký bonus na závěr je v této knize kapitola, která nese název Počátek Harley, kde poznáme její dětství a životní příběh.

Kniha je opět nádherně zpracovaná - hlášky typu:” nyní zde máte příběh od pozvaného kreslíře, protože naši by si za celou knihu řekli ranec” sem skvěle zapadají a vykouzlí úsměv.
Opět čtivé, plné akce, skvěle vymyšlených panelů i rettelingu.

FuriosoR
26.02.2018

Bylo to krapet lepší než první díl série, avšak některé části mě lehce iritovaly a místy mě i nudily...
Plusové body dávám obálkám, části s oblbováním paměti PG a některým scénám s Jokerem (Jokery ;) ).

LordSnape
07.01.2018

Harley jako postava je pořád super, jen ty její příhody jsou takové nevyrovnané a místy vážně o ničem. Dobrodružství s Power Girl bylo dobré a z celé knihy asi nejlepší. Kresba opět fajn. Bohužel se mi nelíbil hranatý styl, který pak kreslíři nasadili v případě vpádu na Comic-Con. Komiks místy pobaví, ale není to žádný zázrak. Nějaká hlubší příběhová linka by mu opravdu prospěla. Ostatně, to samé jsem již psal u prvního dílu.

Disease
18.12.2017

Slabší než první díl, ale stále přiměřeně zábavné.

orangerose
12.10.2017

Další pokračováni s ni- bavila jsem se u něj :)

Princezna22
31.03.2017

Komiks se mi líbil. Zasmála jsem se u něj,ale i u pár scén měla chuť ho zavřít a zahodit. Ale naštěstí, jsem to neudělala. Na to mám HARLEY ráda až až... nejvíce se mi líbilo v komiksu její začátky a jak se potkala s JOKREM..... jen mi trošku přišlo proč mají ty postavy tak obří prsa?? Ehm.. No nic,každopádně hodnotím jak hodnotím... Mohlo to být kapku lepší.