Láska na první ránu

Harley Quinn si toho nabrala vážně trochu moc. Pracuje jako psychiatrička, stará se o činžák plný chudých nájemníků a divokých domácích mazlíčků, zápasí ve Skate Clubu, snaží se zahájit nový milostný románek… a k tomu ještě plnit své předsevzetí a měnit svět k lepšímu. Nestíhá – a tak nastal čas rozšířit tým o schopné pomocníky! Jenže šíření Harleyiných životních hodnot cti, důvěry a neukázněnosti lze svěřit jen těm nejlepším z nejlepších. Přijímací pohovory budou ostře konkurenční… a krvavé! A to není vše! V tomto díle se Harley také vloupá do Arkhamova ústavu, aby osvobodila svou nejlepšejší kámošku Poison Ivy, bezhlavě se zamiluje do pohledného milionáře Bruce Wayna a oslaví svátky svým naprosto jedinečným způsobem!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/367766/big_harley-quinn-3-laska-na-prvni-ranu-4W1-367766.jpg 429

Harley Quinn Volume 3. 3.

Literatura světová, Komiksy

Vydáno: , BB art

Kiss Kiss Bang Stab, 2015

Kniha Láska na první ránu

Hadati

Opět o něco slabší než první díl, ale přibližně na stejné úrovni jako druhý. Nejzábavnějším příběhem je, když se Harley rozhodne, že za každou cenu musí vydražit večeři s boháčem Brucem Waynem, kterého považuje za svůj idol. Stejně tak je skvělé sledovat, když se Harley rozhodne, že je toho na ni moc a potřebuje nějakého sidekicka. A nenapadne ji nic lepšího, než to vyhlásit zcela veřejně a provést konkurz.

LadyCharlene
20.12.2020

Harley Quinn je moje oblíbená postavička, bohužel se mi tento díl nelíbil tolik jako dva předešlé. Upřímně jsem se opravdu zasmála jen dvakrát. Věřím, že tento díl byl takovým překlenovacím mostem a vysvětlením událostí před Harleyeným gangem, jinak nevím... Ovšem Harleyn "den blbec" mi připadal až moc povědomý. :D

Arkagas
30.08.2020

(+ SPOILER) Další komiks plný Harley! Ano prosím! Nejsem sice její skalní fanoušek, ale čím více tuhle postavu poznávám, tím je mi sympatičtější.
V této knize se často ocitáme v jejích halucinacích, ve kterých žije s Brucem Waynem a vyčítá mu jeho románky, pak se objeví z ničeho nic její milovaný pan J, sem tam si odskočí zachránit nejlepší kamarádku, která je v maléru, ale nakonec to zakončí založením svého gangu, o který se samozřejmě musí náležitě postarat a tak zrekonstruuje starý dům, ve kterém se budou mít všichni jako v bavlnce.
Harley tady nezapře ani svou druhou tvář - Dr.Quinzelovou, která o Vánocích pomůže malé holčičce a pár stařenkám.

Kniha plná napětí, akce, vtipů, skvělých kreseb a Harley :)

Daisuke
25.03.2019

Je to ptákovina, ale vtipná, to zas jo. Kdyby se Monty Pythoni narodili v karavanovém parku někde v Alabamě, po narození je někdo upustil na hlavičku a místo čtení klasiků věnovali čas sledování americké kabelovky, nejspíš by vyplodili něco jako Harley Quinn...

orangerose
14.06.2018

Další pokračování moji oblíbenkyni :)