Hadrový panák

Hadrový panák https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/366004/handrova-babika-pwb-366004.jpg 4 3022 855

Hrůzná, ale úžasná! Detektivka roku je tady… O téhle knize nebudete moci přestat mluvit. Před čtyřmi roky vzal detektiv William „Wolf“ Fawkes spravedlnost do svých rukou – nedokázal ustát, že soud osvobodil podle něj jednoznačného pachatele. Wolfa postavili mimo službu a poslali do psychiatrické léčebny. Teď se vrací do práce a touží po velkém případu. A zdá se, že se ho dočkal: na místě činu, kam ho přivolala kolegyně Emily Baxterová, se najde mrtvola – sešitá z částí šesti těl jako hadrový panák. Stejně tak pojmenují děsivý případ média a Fawkes je pověřen identifikací obětí. Vzápětí Wolfova bývalá žena, která pracuje jako reportérka, obdrží od anonyma fotky z dějiště zločinu a taky seznam šesti lidí a dat, kdy budou zabiti. Poslední jméno na seznamu je: Fawkes. A vrah už si chystá šicí potřeby… Hadrový panák (v originálu Ragdoll) se stal celosvětovým čtenářským hitem, přeloženým do více než třiceti jazyků.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: ekniha , Knižní klub

Ragdoll , 2017

katka9574
10.11.2017 4 z 5

Jak to říct - námět mi přišel výborný, ale úplně lehce se mi nečetlo - občas jsem se přistihla, že nechápu autorovy myšlenky. Přesto, že jsem Hadrového panáka přelouskala během dvou dnů a těšila se, až knihu opět otevřu, nemůžu dát plný počet.

KaiShun
09.11.2017 odpad!

Námět super, zpracování slabé , postavy vyšetřovatelů jsou k smíchu až na Edmundse který jediný něco tvoří , hlavní postava škoda slov... Hlavně že se kniha honosí titulem bestseller roku a nejočekávanější krimi , pche. Carter měl lepší knihu a Deaverova další bomba vyjde za pár dní. Tohle mohlo zůstat klidně dál pod postelí D. Cola jako sběrač prachu.

livana
06.11.2017 4 z 5

Mne první půlka knihy moc nenadchla, četla jsem ji večer jen po pár stránkách. Už jsem ji chtěla odložit, ale druhá půlka knihy dostala konečně spád a já ji po týdnu dočetla.

Kalina
06.11.2017 5 z 5

Skvělá kniha. Obdivuji autory, kteří udrží pozornost čtenáře od začátku až do samého závěru. Doporučuji.

iveetka
06.11.2017 4 z 5

Přečteno jedním dechem. Opravdu povedené. Těším se na další díl!

Michaela91
06.11.2017 5 z 5

Za mě velice povedené. Mě kniha pořád držela ve střehu a strašně nerada jsem ji odkládala. Nebylo tam nic navíc, kde by se čtenář nudil, vše do sebe pěkně zapadalo a děj neúprosně plynul rychleji a rychleji. Za mě velké doporučení.

Věrka69
04.11.2017 5 z 5

Děj nabírá takovou rychlost, že jsem se při čtení "zadýchala". Pro mě za poslední dobu jedna z nejlepších detektivek, těším se na pokračování.

hs777
02.11.2017 5 z 5

Daniel Cole se mi naprosto trefil do vkusu ... bez velkého zdržování rovnou do děje. To, co jsem se dozvěděla v anotaci, se stalo hned na prvních pár stranách a dál pokračovalo závratným tempem. S ubývajícím časem do dalšího termínu se mi nekontrolovaně zvyšoval adrenalin v krvi. Jestli je to začátek série, od prvního dílu jsem fanouškem.

skipiii
02.11.2017 3 z 5

Napínavý děj, velice zajímavý námět, který byl i docela dobře zpracovaný.....a pak přišel závěr knihy a v mých očích celou knihu shodil. Řekla bych, že si kniha zasloužila lepší konec a ne konec "ďábelský". I přesto, že se mi kniha z větší části líbila a byla napínavá, nenazvala bych ji "neočekávanější krimithriller roku". Za mě jsou daleko lepší a propracovanější knihy. Hezký průměr.

T.rinka
01.11.2017 5 z 5

Dlouho se mi nestalo, že bych měla čas a knihu přečetla za den. Včera jsem oželila spánek a Hadrového panáka jsem prostě MUSELA dočíst a nelituju toho. Doporučuji všem, kteří mají rádi thriller!

Sirius
29.10.2017 4 z 5

další ze současných krimi/thrillerů, který trpí tím samým problémem jako všechny dnešní současné krimi/thrillery - je to prostě moc dlouhý. Rád bych si zase jednou přečetl něco, co bude mít tak 250 stran max, ale to odbočuju. Hadrový panák je debut. A jako debut to rozhodně není blbý. Je to místy mrazivé, taky mě to bavilo číst (byť krácení by fakt nebylo na škodu) a má to pár sympatických postav, z nichž mě ten hlavní, který navazuje na tradici samotářských detektivů z rozrytou duší překvapivě bavil nejmíň, protože mi zkrátka už od začátku přišel jako násilnický hovado než jako ušlechtilý rytíř. A s počtem mrtvol byla klika, že se to odehrávalo v Londýně - takhle se alespoň město nezměnilo v totální osadu zombíků. Jo a taky to má dost zajímavej zvrat, potažmo závěr. Ne tak silnej jako má třeba Lehane nebo Flynnová, ale autorovi nelze upřít snahu, že se na to snažil jít trochu jinak. A ačkoliv mě to ke konci už trochu nebavilo, tak mě závěr navnadil k tomu, abych si přečetl i pokračování.

kalinkacz
26.10.2017 5 z 5

Tohle je MUSTHAVE thriller! Jedná se o knihu, která nepustí ani čtenáře, který běžně po thrillerech nesáhne... Autor je skvělým vypravěčem, který si pohrává s psychikou i nervovou soustavou každého, kdo se do tohoto zběsilého příběhu pustí... Pokud chcete k Halloweenu něco hodně, hodně dobrého a napínavého, tak tohle je kniha, která by vám neměla uniknout... Já jsem byla opravdu nadšená!

Babouš
26.10.2017 5 z 5

Právem označováno za top thriller roku. Neuvěřitelný spád, zběsilé tempo (je to navíc umocněno tím, že odtikává čas do další vraždy), výrazné postavy (nakouknete na mravenčí práci, kterou vykonávají řadoví policisté i novináři) a skvěle napsáno. Vrah je před policisty neustále o krok napřed, což mě hrozně bavilo, protože jsem se těšil (a děsil), co vymyslí příště. To, že je současný případ propojen s případem z minulosti, tomu dodávalo napětí. Všechno tady funguje, nezbývá než doporučit!

piquillio
24.10.2017 4 z 5

Klasický thriller pro milovníky filmu Sedm a knihy J. Deavera. Poctivé a překvapivé.

evasamankova
21.10.2017 4 z 5

Temná atmosféra, ne právě ukázkově kladní policisté a poměrně originální způsoby aktu vraha... První polovina knihy byla skvělá, na mnoha místech děsivá a překvapivá. Bohužel druhá polovina to trochu potopila. Autor se do toho zbytečně zamotal, až téměř nevěděl jakou cestu ven z toho všeho zvolit. Jde o zřejmě o první díl zamýšlené trilogie (už zase..:(( ), takže několik "vedlejších" aspektů i s poslední větou zůstává zamlženo...

vraždy Londýn detektivní a krimi romány novináři sérioví vrazi

Daniel Cole
britská, 1983