Hadrový panák

Hadrový panák
https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/351414/bmid_hadrovy-panak-afh-351414.jpg 4 3043 3043

Před čtyřmi roky vzal detektiv William „Wolf“ Fawkes spravedlnost do svých rukou – nedokázal ustát, že soud osvobodil podle něj jednoznačného pachatele. Wolfa postavili mimo službu a poslali do psychiatrické léčebny. Teď se vrací do práce a touží po velkém případu. A zdá se, že se ho dočkal: na místě činu, kam ho přivolala kolegyně Emily Baxterová, se najde mrtvola – sešitá z částí šesti těl jako hadrový panák. Stejně tak pojmenují děsivý případ média a Fawkes je pověřen identifikací obětí. Vzápětí Wolfova bývalá žena, která pracuje jako reportérka, obdrží od anonyma fotky z dějiště zločinu a taky seznam šesti lidí a dat, kdy budou zabiti. Poslední jméno na seznamu je: Fawkes. A vrah už si chystá šicí potřeby…... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

Ragdoll , 2017

bartoma
07.02.2018 3 z 5

Námět zajímavý, občas zmatečně popsaný děj. Nějak jsem dostatečně nepochopila spojení mezi Wolfem a vrahem, za mě průměr.

Tynule
07.02.2018 4 z 5

Ze začátku jsem se do knihy nemohla začíst, ale poté se to zlomilo a od knihy jsem se nemohla odtrhnout.

elisa194
05.02.2018 2 z 5

Tak jsem se nechala strhnout humbukem kolem této knihy a bohuzel zklamani, mnoho povyku pro nic.Podprůměrna detektivka, zbytečně moc postav az se v tom člověk ztrácí. Chybí jakékoliv napětí, kniha nemá spád, neměla jsem tendenci se k ní vracet, nakonec jsem ji teda dočetla, ale nuda...

Dvířka
05.02.2018

Čtivá, spádová, ale postup vyšetřování a chování některých postav mě místy udivovalo. Naopak vrah byl nápaditý.

renefer
05.02.2018 3 z 5

Vydavatel si myslí, že když nasadí vyšší cenu, musí tomu i přizpůsobit formát knihy. Takže silné a těžké desky, opravdu kvalitní papír a tomu také odpovídající váha. Ale kdo se s tím má tahat?
Celkem dost humbuku pro nic, průměrná detektivka, nějak jsem nepochopila vůbec smysl vytvoření panáka. Detektivové se při vyšetřování motali v kruhu, pořád se řešila jen identifikace osob a ochrana ohrožených. A počet nasazených detektivů na takovýto mediální případ? Prostě mě to nechytlo...

Hoshi
04.02.2018 4 z 5

Knihu jsem vůbec neměla v plánu číst, ale když se mi dostala do rukou, tak proč ji nepřečíst. Od příběhu jsem nic neočekávala, tohle není zrovna žánr, který bych vyhledávala, ale byla jsem příjemně překvapená čtivostí, zajímavou zápletkou a koncem. Pokud u nás vyjde pokračování, nebudu se bránit si jej přečíst.

plachosrst
04.02.2018

to bylo.. faustovské :-) taková průměrná detektivka, četla jsem lepší, ale i horší. závěr se mi moc nelíbil, začátek naopak ano.

tatouš
04.02.2018 2 z 5

Na to jakou měla kniha reklamu,tak je to velké zklamání.Chybělo napětí pro které by člověk od knihy neodešel.Vyšetřování taky nic moc.Knihy od Sandry Brown,jsou určitě napínavější a daleko lépe se čtou.

katka.oo
03.02.2018 3 z 5

Přemýšlela jsem jestli číst nebo nečíst, nakonec ano, ale nevím... S knihou, s příběhem (na mě až nějak moc mrtvol) a ani s hlavními hrdiny (hlavně s nimi) jsem se nějak nesžila. U knih s označením bestseller už jsem si několikrát říkala pozor pozor určitě to zas tak best nebude a ono je to pravda, teda aspoň v mém případě. Do pokračování už nepůjdu. 3*

Janniska
03.02.2018 4 z 5

Detektivka se mi líbila , téma neotřelé , no , ono u těch detektivek vymyslete něco "nového" .Zahradník to neudělal , za mě super napínavé čtení... :-)

weberda
02.02.2018 4 z 5

Knížka se mi líbila a s koncem.Doporucuji.

blonďatá.luc
31.01.2018 3 z 5

Za mě obrovské zklamání a dlouho jsem váhala, zda dát 2* nebo 3* (nakonec jsem se přiklonila ke třem díky skvělému nápadu se samotným hadrovým panákem). Kniha nemá spád - všechno pěkně plyne, žádné velké zvraty... Když už je to spíše detektivka než thriller, chtělo by to třeba různé podezřelé, spousty důkazů - nebo naopak nic, větší chaos/zmatek - kniha ve mě neprobudila touhu pokračovat ve čtení, zjistit, jak to dopadlo, a já ji dočetla pouze ze setrvačnosti.

Alzbetta
31.01.2018 5 z 5

Napínavá,až do konce:)

Eva73
31.01.2018 4 z 5

Zajímavá :)

LKS
31.01.2018 3 z 5

Jako autorova prvotina je kniha dobrá, ale dle mého je to jen další "dobrá detektivka". Tedy, nápad na pribeh je skvělý, to zase jo! Ale něco mi tam chybělo. Něco, díky cemu bych tomu celému uvěřila. Žádné WAU se bohužel nekonalo a opět jsem se nechala zlákat nálepkou bestseller! Já se prostě neponaucim:-)

Puntíkatýhrnek
30.01.2018 3 z 5

Musela jsem se vyloženě nutit, abych knihu dočetla...příběh na mě působil velmi vykonstruovaně a snaha o napětí na mne nepůsobila, nezaujal mě ani osobní život hlavních postav...námět nebyl úplně špatný, ale asi by se dal zpracovat i jinak...už jsem četla lepší, čtivější detektivky, osobně spíš nedoporučuji...

Hanilelai
30.01.2018 3 z 5

Kniha se mi velmi moc libila, ale... Szila jsem se s hlavnim hrdinou i Baxterovou vcelku rychle. Napad vyborny- jak s panakem,tak se seznamem. Jen jsem si do posledni chvile nechtela pripustit,ze zaver bude takovy, jaky je. Je to zklamani...Myslim, ze tak vyborne rozjeta kniha by si zaslouzila lepsi závěr. Nerikam, at je vrahem např. novy pritel exmanzelky, ale nejakou tresnicku na dortu...no, proste odmenit čtenáře za svou detektivni praci! Navic mi prijde zcela mimo, kdyz automaticky nejede vysetrovani ve starych pripadech/archiv a ze novy člen pololicie, ktery doposud pusobil na podvodech, se pasuje do role experta na profil pachatele. To je asi vysmech, ne? Fakt super rozjeta věc, ale jde do kytek se svym závěrem. Pokud by ovsem druhy dil tento zaver ospravedlnil, a prinesl ctenari dostatecne objasneni a "vybrusleni" Wolfa z teto situace, kdy sam zna identitu vraha, beru vse zpět.

vrana55
30.01.2018 1 z 5

kniha se mi líbila jen v některých částech,detektiv ,,wolf,, nebyl nijak simpatický spíš nudný,bezduchý,zdálo se mi že mu občas chyběla osobnost

Martina1805
30.01.2018 3 z 5

očekávala jsem víc, místy jsem se ztrácela v postavách a konec byl takový zmatečný

Peetullka
29.01.2018 3 z 5

No hodnotit tuto knihu,je velmi těžké, ale kniha která je prý velký bestseller a není tomu tak!Prostě detektivka, sice docela čtivá, ale určitě není nejlepší.

vraždy Londýn detektivní a krimi romány novináři sérioví vrazi

Daniel Cole
britská, 1983