Nezvěstná

Nezvěstná https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/388374/bmid_nezvestna-ERb-388374.jpg 4 214 65

GO-Team série

< 2. díl

Jina je převelena k elitní jednotce jako operátorka dronů. Po náročném výcviku odjíždí na nebezpečnou misi. Tam je po bombovém útoku prohlášena za mrtvou. Ačkoli byla veliteli Levimu její účast od počátku trnem v oku, nikdy nenechal žádného člena týmu na holičkách. I kdyby měl přiznat, že ho k tomu nutí víc než jen vojenská čest.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Alpress

The Woman Left Behind , 2018

Shanib
13.05.2019 5 z 5

To bylo moc hezký :) Knížku jsem nemohla odložit, jak moc se mi postavy líbili. Teď lituji, že už to skončilo. Spisovatelka má talent na humorné scény, přitom ale vůbec nenarušují napětí nebo romantické momenty.
Oblíbila jsem si celý tým, a tak by mě potěšilo, kdyby bylo třeba další pokračování zaměřené na ostatní postavy

Peetullka
11.05.2019 4 z 5

Skvělá oddechovka - trocha napětí, romantiky. A velmi jsem se nasmála, když Babe měla výcvik.
Sympatické postavy , čte se samo.

Jen nechápu anotaci a ani název knihy , to je totiž dost mimo.

georginaa
13.04.2019 5 z 5

Příběh mi dost připomíná film G.I.Jane, kde D.Moore ztvárnila, že i ženy dokáží zatnout zuby a dostat se do elitní jednotky. Musí hodně krát víc vynaložit úsilí, aby byly schopné boje s muži. Pěkný příběh, dobře se četl, škoda rychlého konce, kde by mohl být lépe dopsaný i za cenu pár stránek navíc.

Litocha
07.04.2019 2 z 5

Kniha mě zpočátku bavila, ale postupně mi Jina čím dál víc lezla na nervy. Celá její motivace a její vyústění byly prostě divné, při tom jejím neustálém zpochybňování jsem skřípala zuby. Autorka si sice vybrala atraktivní prostředí, ale podle všeho o něm neví ani ň. Leccos bylo přitažené za vlasy a mnohé si odporovalo, akční scéna v závěru byla tak nesmyslná, až byla směšná. Zápletka v pozadí - pomsta - by mě nemohla nechat víc chladnou. Levi byl možná o něco sympatičtější než Jina a vzájemnou přitažlivost bych jim věřila, ale lásku? Tu ani omylem. Navíc moc nemusím tyhle suverénní alfa samce. Tohle se Lindě bohužel nepovedlo.

alnahu
31.03.2019 3 z 5

Oddechovka s kapkou romantiky se četla dobře.Příběh Jiny ,která nastoupí k elitní jednotce mezi sedm chlapů-samozřejmě to nemá mezi nimi jednoduché.Nenáročné čtení.

Knihomolka97
24.03.2019 4 z 5

Škoda, že tu nebylo víc akce, přišlo mi, že půlku knihy se nic moc nedělo. Anotace je vážně úplně mimo. :-D
Ale jinak pěkná knížka, čtivá, vtipná a všechny postavy sympatické.
Tato autorka se začíná řadit mezi mé nejoblíbenější autory.

peitho.1
20.03.2019 5 z 5

Tak tohle byla super oddechovka. Skvělá kombinace romantiky a dobrodružství, sympatické postavy a to ne jen ty hlavní, jiskření mezi ústřední dvojicí, hlavní hrdinka, která si nenechá nic líbit, to vše okořeněné o trochu humoru. Jedna z nejlepších od L. Howard, co jsem zatím četla.
Jedinou výtku bych měla k názvu a anotaci, to je trochu mimo, ale i tak vřele doporučuji!

konicekbily
17.03.2019 4 z 5

Moje první knížka, v níž je hrdinkou "vojanda". Pěkně popsané její postupné zapojování do činnosti v elitním týmu a vztahy v něm. Sexuální harašení a sexy vztahy jsou v armádě asi obvyklé, to si autorka nenechala ujít a napsala červenou knihovnu míchanou s humorným thrillerem.

mikika
11.03.2019 4 z 5

podivný mix žánrů, military romance může vymyslet snad jedině Howard. četlo se to ale dobře, i když to propojení s minulým dílem volné série bylo až mimořádně blbé.

perpe2a
10.03.2019 4 z 5

Kniha se mi líbila. Nechybělo trochunapětí, trochu erotiky, trochu romantiky. I když nechápu název knihy, který mi k celému příběhu nesedí. Jinak děj má spád, hlavní hrdinka je sympatická a spíše bych knihu řadila mezi napínavé romány vzhledem k romanticko-erotické lince. Jako oddechovka moc dobré.

alva1
05.03.2019 5 z 5

Nenáročné, vtipné a velmi čtivé. Autorku mám ráda a touto svojí knihou mi rozhodně zpříjemnila dva večery. Těšila jsem se, jak to dopadne, i když příběh byl velmi předvídatelný. Na konci knihy jsem si pak říkala ještě néééé, ještě chci pokračování a to už jsem si dlouho neřekla. Tak za mě rozhodně plný počet hvězd. :-)

veveronka
02.03.2019 5 z 5

Výborná,nemohla jsem se odtrhnout,patří k těm nejlepším knihám co autorka napsala

jehanys
18.02.2019 1 z 5

Vydržel jsem do půlky. Pak mě to přestalo bavit. Ten začátek docela šel. Ale dron nad městem nikým nepozorován, nebo sedící na lampě veřejného osvětlení ? Dál to nešlo.

radus
17.02.2019 4 z 5

Podle anotace jsem čekala něco úplně jiného. Bombový útok se odehrál v jedné kapitole, zbytek byl spíše romantika. Nicméně se mi to líbilo, bylo to nenáročné, místy humorné a oddechové čtení.

JustWomen
16.02.2019 5 z 5

Nečekaně čtivé, kombinace thrilleru a červené knihovny, vysportovaná Jina mi ihned přirostla k srdci, její vtipné hlášky, skvělé mužské postavy a úžasné vztahy v týmu. A jako bych stále cítila to sexuální napětí... prostě si to přečtěte, stojí to za to.

laura
28.01.2019 5 z 5

Tak úplně nechápu, proč se to jmenovalo Nezvěstná, ale budiž :) Anotace naprosto zavádějící, takže ji raději nečtěte. To ale neubírá téhle knize na kouzlu, které bezesporu má. Ač pro mě nepřekonala některé srdcovky této autorky (Už neplač, V síti lásky, V náruči snů, Pod ochranou noci nebo Nebezpečné vyhlídky či Všichni muži královny), stejně se řadí k těm, na které nezapomenu a ke kterým se ráda vrátím. Bylo to napínavé, zajímavé, vtipné, jiskřilo to romantikou a nenaplněnou touhou, přátelstvím i obrovskou odvahou... Už od začátku mi v hlavě cinkalo podezření na propojení s knihou Co přede mnou tajíš? - a jo, bylo tam, malinké, téměř neznatelné, ale nakonec se to podezření potvrdilo. A ačkoli u těchto knih člověk tak nějak předpokládá, jak se budou odvíjet i jak dopadnou, tak musím přiznat, že mě autorka párkrát i slušně zaskočila... Takže: Kdy bude další kniha? :)

Erzetka
27.01.2019 5 z 5

Nevítaný nováček v elitním týmu, tak se cítí Jina, chvilkami mi to připomínalo G. I. Jane :-) Levi i ostatní členové týmu sympaťáci, našli si k sobě cestu všichni. Prostě team spirit. Taková fajn oddechovka na jeden dlouhý zimní večer. Jedna z nejlepších od Lindy.

Evaho73
25.01.2019 5 z 5

Super relaxačné čítanie. Bola som prekvapená ako autorka dobre vystavala dej príbehu a od čítania knihy som sa nemohla odpútať.
Sympatický vykreslené charaktery, miestami humorne ladený dej nabitý vzájomnou príťažlivosťou medzi hlavnými postavami, a zároveň trochu špionážna zápletka s romantickým hapyendom mi dodali slušný čitateľský zážitok.
Za mňa jedna z tých lepších "howardoviek".

alzbeta4340
07.01.2019 4 z 5

Zcela výjimečně, popravdě skoro vůbec, se zamýšlím nad osudy hrdinů oddechové, žánrové literatury. Beru ji jen jako relaxační fikci. Ale tato kniha je nejspíš tak dobře napsaná, že mě přiměla k trochu rozčilené úvaze... SPOILER Je opravdu nutné, aby i velmi ambiciózní, statečné a silné ženy téměř vždy skončily jen v rolích něčích žen a přítelkyň a jejich kariéra šla stranou? A byly tak nejspokojenější? No, asi to tak na světě prostě chodí. Linda Howard v tom má jasno :-).

Andrea963
31.12.2018 5 z 5

Líbila se mi! Nemohla jsem přestat číst.