Geraldova hra

Geraldova hra https://www.databazeknih.cz/img/books/59_/59419/bmid_geraldova-hra-D9j-59419.jpg 4 1474 226

Manželský pár Gerald a Jessie si vyjel za sexuálními hrátkami na osamělou chatu u liduprázdného jezera Kashwakamak Lake ve státě Maine. Jessie je při jednom milování právě uvězněná v poutech, ale nějak se jí to nelíbí - tím spíš ne po tom, co její manžel umírá na srdeční záchvat a daleko široko není, kdo by jí pomohl. Je donucená zápasit se svými vlastními vnitřními démony a potlačit vzpomínky, aby dokázala uniknout ze své nezáviděníhodné situace. Démonové ji však nepřestanou pronásledovat ani tehdy, když je volná...... celý text

Literatura světová Horory
Vydáno: , Beta-Dobrovský

Gerald's Game , 1992

awitja
30.11.-0001 2 z 5

tak nevim mozna zde budu protirecit proti nazoru ostatnich
Ale od S.Kinga mam prectenou jiz notnou radku knih a se zklamanim musim rict ze tahle patri mezi nejhorsi co jsem kdy cetla...Dej je prilis jednoduchy a na styl Kinga nekomplikovany..Dej postaveny na jedne osobe byl jiz v nekolika jeho pripadech dobrou volbou ovsem v tomhle se mu to prilis nepovedlo.
Podle me je to kniha bez velkeho napadu a celkovy dej je spise zalozeny na nechutnych detailech nez na deji jako takovem..Take zaver celeho pribehu neni nijak strhujici ci zajimavy...na to jak dotycny autor pise bezne, bych chtela rict, ze pro me byl dokonce zklamanim..
Ale samozrejme je to vec nazoru

Alix
30.11.-0001 4 z 5

První, co se mi vybaví, když pomyslím na tuto knihu, je taky ta ruka. Toto bych už nedokázala znovu číst.

jasmína
30.11.-0001

Nezbývá mi než souhlasit, koupila jsem jí kamarádce, ale nedokázala jsem si ji samozřejmě nepřečíst, no nadšení veliké !! King je prostě jedinečný !!

pe3czech
30.11.-0001 4 z 5

Od Kinga jsem toho mnoho nepřečetl, Geraldova hra patří po doporučení od člověka, který jí zkrátka nedokázal dočíst do konce, mezi výjimky... Byla to vlastně výzva. Mistrně napsaný román,četl jsem jej z velké části v nemocnici, jindy v tramvaji. Ať jsem ale četl kdekoliv, pokaždé mělo čtení jedno společné: velmi realistický pocit nevolnosti a napětí.

paulhunter
30.11.-0001 5 z 5

Geraldova hra je výborný psychologický román a Stephen King dokázal, že se dá napsat celá kniha i o jediné postavě v absurdní situaci: v tomto případě o ženě připoutané k posteli v osamoceném domě, jakožto následek sexuálních hrátek, které nedopadly dobře...

A Geraldova hra má u mě taky jedno prvenství: u žádného jiného příběhu se mi neudělalo tak špatně, abych nemohl pokračovat ve čtení a musel jít na vzduch...

5/5

Gard
30.11.-0001 5 z 5

Geraldova hra je jedna z mých nejoblíbenějších knih Stephena Kinga. Když uvážím, že tři čvrtě knihy v ní vystupuje jen jedna postava a většinu děje tvoří především její představy, vzpomínky a myšlenky,tak znovu musím před panem Kingem smeknout.
DOKONALÉ!!!!

zneužívání sexualita horory