Gentleman devět

Gentleman devět https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413423/bmid_gentleman-devet-dZK-413423.jpg 4 693 135

Bývali jsme tři kamarádi. On byl ten podivín. Já byl ten playboy. A ona byla ta kráska. Hluboko uvnitř jsem chtěl vždycky jenom ji. Nechával jsem si to pro sebe, protože jsme s Rorym uzavřeli dohodu, že oba necháme naši kamarádku Amber na pokoji. Jenže lhal. Já šel na univerzitu a získal ji on. Amber se nikdy nedozvěděla, jak mi tehdy bylo. Zůstali spolu potom celé roky – než jí zlomil srdce. Navzdory tomu všemu, i vzdálenosti mezi námi, jsem s ní zůstal v kontaktu. Když jsem se dostal pracovně do Bostonu na tříměsíční stáž, Amber mi poskytla svůj volný pokoj. Pořád se ještě vzpamatovávala z rozchodu a dávala si od mužů pauzu. Jeden večer jsem však v jejím počítači zahlédl něco, co mě šokovalo. S určitým váháním totiž oslovila mužskou eskortní službu. Bála se chodit na rande, nechtěla zas skončit se zlomeným srdcem, proto hledala sex bez vztahu. Mísila se ve mně žárlivost, potřeba ji chránit – i zvědavost. Amber si vybrala Gentlemana Devět a zaslala mu zprávu. Byla k němu otevřená a mimo jiné mu přiznala, že ji fyzicky přitahuje její kamarád – já. Předpokládala, že u mě nemá šanci – a taky mě měla za totálního děvkaře. (Vzhledem k okolnostem je to celkem ironie.) Nakonec si s Gentlemanem Devět sjednala schůzku v hotelu. Byla v šoku, když jsem se tam ukázal já – s nabídkou, o níž jsem upřímně doufal, že ji neodmítne.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Gentleman Nine , 2018

Lee7
30.11.2020 4 z 5

Tak jo, tohle byl úplný jiný doušek než Láska online. Přesně ten správný šmrnc, humor, akce a i drama.. na to nezapomínejme.. nebyla natahovaná a četla se sama. :) příběh mi něco připomínal a až neuvěřitelné, jak skutečné..

luzajickova
23.11.2020 5 z 5

Penelope Ward patří k mým oblíbeným autorkám píše samé krásné knihy teda alespoň mě se její styl psaní líbí a čte se hezky a rychle...
Amber a Chaning byl to krásný vztah mezi nimi hlavně už to jak se navzájem podporovali.. Ale co mě zarazilo byl ten Gentleman 9 bylo od Chaninga strašně pěkné jak Amber chrání a chce zároveň.. To co napsala a myslela si že píše Gentlemanu 9 byl trochu trapas ale je dobře že mu to napsala aniž by věděla že píše někomu jinému :) Chaning když se jí přiznal a řekl pravdu bylo to od něj opravdu krásné.. Aspoň si uvědomil co k Amber cítí i když si to nechtěl připustit. :)
Rory? No tak o tom můžu napsat jediné a to je to že sem ho moc neměla ráda pak mě ho bylo líto když sem se dočetla co opravdu stojí za rozchodem Amber a Roryho.. Ale i tak sem byla v teamu CHANING ♥ Jinak to ani nešlo.

Domča153
13.11.2020

Popisek hezky neláká. Bohužel mě kniha moc nenadchla.. přišlo mi že tam ze všeho byl jen malý nerozvinutý kousek.

Klaaarka
29.10.2020 5 z 5

Všechny knihy této autorky / autorek mají mnoho společného. Hlavně to,že jsou mimořádně čtivé. Samozřejmě je to červená knihovna,dodržují určitý "mustr",ale postavy jsou sympatické,zápletky se přece jen promenuji. Tahle kniha se mi líbila. Ostatně jako všechny,co jsem od tohoto dua četla. Je to taková sázka na milou,ctivou jistotu. Dávám plný počet.

kacenka6144
24.10.2020 4 z 5

Jak už zmiňovaly dřívější komentáře, knížka měla příběh. Jenom je škoda, že příběhy se vždycky točí kolem nemocí.

aniger
02.10.2020 4 z 5

Skvělá autorka, která opět nezklamala. Kniha se mi líbila. Příběh byl zajímavý, postavy dobře napsané a četlo se to rychle. Byla to dobrá volba :)

mac.martina
04.09.2020 5 z 5

Tuhle autorku mám ráda a tahle knížka se mi líbila. Užila jsem jí, a doufala jsem v šťastný konec pro Amber a Channinga i když se do toho později pořádně zamotal Rory.... Nakonec pravá láska zvítězila...

Kristy.Seb
12.08.2020 4 z 5

Musím pochválit "zápletku" této knihy. A taky se mi líbilo povolání Amber.

janaky
29.07.2020 5 z 5

Hodnotím veľmi kladne. Kniha sa čítala sama. Rýchlovka. Príbeh ma zaujal z hľadiska toho, že nikdy neviete, čo sa vytvorí s kamarátstva. Je to moderná romantika. Od detstva, cez dospievanie, zradu, internet, znova kamarátstvo až k láske.

Kubikuli
16.07.2020 3 z 5

Hodnotím jako fajn počtení. První polovina super, přečetla jsem za chvilku... Druhá půlka už pro mne byla slabší. Až příliš se to v těch vztazích plácalo.... námět super, dalo se to číst a určitě to za přečtení stojí :)

Annkag
15.07.2020 3 z 5

Také milé čítanie o tom že nikdy netušíme kedy sa s priatelstva môže stať niečo iné.

Ketfl
03.07.2020 4 z 5

Abych se přiznala, moc jsem od této knihy díky hodnocení neočekávala. Tuto autorku mám celkem ráda, nicméně mám ji radši ve spojitosti s Vi Keeland, protože když píše sama, tak mi její knihy občas přijdou takové - no, ani nevím úplně jak to napsat - asi nemastné neslané? Každopádně, takhle kniha mě moc bavila, přečetla jsem ji za jeden večer. Amber měla chudák teda těžké rozhodování. Roryho mě bylo nakonec dost líto. Ale chápala jsem, proč to udělal. Tato kniha byla taková příjemná oddychovka :-)

Myška43
30.06.2020 5 z 5

Pro mě opět další úžasná kniha od autorky. Příběh měl vše, co jsem od něj očekávala. Po přečtení komentářů a docela nízkému hodnocení, jsem se bála, ale zbytečně. Rozhodně nesrovnávám s ostatními knihami, protože každý její příběh je pro mě něčím vyjímečný.

AnnieR.
29.06.2020 4 z 5

Tato kniha se mi líbí o něco víc než Láska online, přesto dávám stejný počet hvězd a to 4. I když se mi kniha líbila, na plný počet to není.
Celou dobu jsem byla samozřejmě team Channing, ale nakonec mi bylo Roryho líto i když dostal šťastný konec. Abych byla upřímná, nečekala jsem to.. víc bych si přála aby byl blbec. Rozhodně bych nechtěla být v kůži Amber, to rozhodování muselo být hrozné i když bylo jasné jak to dopadne.
Strašně se mi líbilo to, jak pojmenovali svou dceru.

Toledo
25.06.2020 4 z 5

Musím se přiznat, že jsem ke konci byla docela překvapená, proč Rory Amber opustil, toto jsem popravdě nečekala. Hlavní postavy mi pak bylo skoro líto, protože to rozhodování muselo být velmi těžké. Jinak povedené odpočinkové čtení, erotických scén jen pomálu, takže to člověka nechá vychutnat si příběh a není to jen pořád o tom jednom. Sympatické a napínavé čtení, určitě jedno z lepších v tomto žánru.

Zuzana207
23.06.2020 4 z 5

Penelope sa zase podarilo namiešať svieži kokteil drámy, napätia, vášne, sklamania a úprimnej lásky. Kniha sa čítala veľmi dobre a hoci bol dej pomerne predvídateľný, nedonútilo vás to ju nedočítať. Celkom fajn oddychovka.

Damonka12
21.06.2020 5 z 5

Autorka opět nezklamala, miluji všechny její knihy.

ElikaS
29.05.2020 4 z 5

Příjemná knížka, která se čte skoro sama. Moc jsem si ji užila a musím říct, že jsem byla celkem napjata, koho si Amber vybere. Ze začátku jsem v tom měla jasno a říkala si, že Rory byl blbec, ale nakonec mi ho bylo i líto.

FairyD.
13.05.2020 5 z 5

Krásny príbeh. Asi vo hviezdach mali že majú byť spolu a nakoniec aj napriek prekážkam sa opäť našli. Nechýbala dráma, napätie a smiech.

maruska2906
07.05.2020 5 z 5