Gentleman devět

Gentleman devět https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413423/bmid_gentleman-devet-dZK-413423.jpg 4 693 135

Bývali jsme tři kamarádi. On byl ten podivín. Já byl ten playboy. A ona byla ta kráska. Hluboko uvnitř jsem chtěl vždycky jenom ji. Nechával jsem si to pro sebe, protože jsme s Rorym uzavřeli dohodu, že oba necháme naši kamarádku Amber na pokoji. Jenže lhal. Já šel na univerzitu a získal ji on. Amber se nikdy nedozvěděla, jak mi tehdy bylo. Zůstali spolu potom celé roky – než jí zlomil srdce. Navzdory tomu všemu, i vzdálenosti mezi námi, jsem s ní zůstal v kontaktu. Když jsem se dostal pracovně do Bostonu na tříměsíční stáž, Amber mi poskytla svůj volný pokoj. Pořád se ještě vzpamatovávala z rozchodu a dávala si od mužů pauzu. Jeden večer jsem však v jejím počítači zahlédl něco, co mě šokovalo. S určitým váháním totiž oslovila mužskou eskortní službu. Bála se chodit na rande, nechtěla zas skončit se zlomeným srdcem, proto hledala sex bez vztahu. Mísila se ve mně žárlivost, potřeba ji chránit – i zvědavost. Amber si vybrala Gentlemana Devět a zaslala mu zprávu. Byla k němu otevřená a mimo jiné mu přiznala, že ji fyzicky přitahuje její kamarád – já. Předpokládala, že u mě nemá šanci – a taky mě měla za totálního děvkaře. (Vzhledem k okolnostem je to celkem ironie.) Nakonec si s Gentlemanem Devět sjednala schůzku v hotelu. Byla v šoku, když jsem se tam ukázal já – s nabídkou, o níž jsem upřímně doufal, že ji neodmítne.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Gentleman Nine , 2018

Cometka
15.09.2019 3 z 5

Takový zlatý střed, nenadchne a neurazí. Ani nemůžu říct, že by se mi to rychle četlo, protože jsem se v některých pasážích dost nudila, ale jak jednohubka na dvě odpoledne, proč ne.

Ivet1990
15.09.2019 4 z 5

Kniha mě velmi překvapila. Děj krásně plynul a nebyl zbytečně zdlouhavý. Příběh mě bavil nejen číst, ale byla jsem i zvědavá jak to dopadne. Moc dobře se mi kniha četla

margitka13
13.09.2019 3 z 5

No takže... Čakala som tak trošku iný príbeh. Zdalo sa mi akoby sa to v jednej časti knihy cele utlo a zrazu začal iný príbeh. Ten nápad s G9 sa mi páčil. Tak trošku som dúfala že tam bude naozajstný "gentleman". Na to, že je to erotický román mi tam chýbala vášeň a originalita. V deji som v podstate nenašla nič nového alebo zaujímavého pre čo by som sa k tej knihe mala vrátiť.
Ale kniha sa čítala rýchlo a ľahko.

Evitsa
11.09.2019 5 z 5

Tak za mě rozhodně 5*.
Kniha byla moc krásně napsaná, vtipná, plná lásky i smutku, super hlášky a zážitky k nezaplacení :-)
(třeba se zmrzlinou a nebo perlovy náhrdelník a zahrnutí zlatem)
A obal knihy taky autentický, já jsem byla maximálně spokojená!

Bobina74
11.09.2019 4 z 5

No, proč ne? Přečteno za jeden den, takže čtivost zaručena :-).

pavlikova9332
11.09.2019 5 z 5

Pěkná čtivá.

Ivuska.09
10.09.2019

Jednu věc tomutu příběhu upřít nemohu: je čtivý. Přečteno tedy budete mít za chvilku. Jinak v něm ale nebylo nic, co bych neznala odjinud a co by mě překvapilo. Naopak je založen na klasickém trojúhelníku bez pořádného děje (až na pár výjimčených situací - např. snaha autorky zakomponovat do příběhu demenci a celému příběhu tak dodat vážnější příchuť).

MarKy95
10.09.2019 2 z 5

Za mě strašné zklamání, čekala jsem víc.... Alespoň pěkný playlist písniček ☺️

lusitta05
08.09.2019 4 z 5

Asi som čakala trochu viac, taká milá oddychovka.

mirka2558
08.09.2019 5 z 5

lahko citatelna kniha na jeden vecer :)

Kukicka
07.09.2019 4 z 5

Vahala jsem, zda dat 3 nebo 4 hvezdicky, ale v konecnem dusledku to byla moc hezka knizka. Zacatek mi prisel ale takovy rozpacity. Channing si me ziskal svoji primosti a otevrenosti. Kniha ve me vyvolala skalu emoci a tak to ma byt. Autorku mam moc rada a sedi mi jeji styl psani. Nevyhodou pri hodnoceni je, ze jako prvni jsem cetla knihu Milovany nevlastny brat a te nevim jestli se jeste nejaka vyrovna...

Misspullinn
06.09.2019 5 z 5

Krásná oddechovka, příjemný děj, pro mě ideální :)

sofie92
05.09.2019 3 z 5

Za mě jen 3 hvězdičky protože nemám ráda milostné trojúhelníky.

Evka3814
05.09.2019 5 z 5

Jednohubka u které se člověk odpočine a pobaví,i když chvilkama to bylo smutné,ale za přečtení rozhodně stojí. Doufám že se dočkáme další povedené knihy od této autorky:)))

jani.ruzicko
05.09.2019 5 z 5

Za mě to byl krásný příběh, i když jsem čekala trošku něco jiného. Často dojemný, vtipný, velmi čtivý.
Jsem spokojená =)

Penelope Ward