Garfield váží slova

Garfield váží slova https://www.databazeknih.cz/img/books/71_/7139/bmid_garfield-garfield-vazi-slova-BwW-7139.jpg 5 79 13

Garfield série

Zabarikádujte ledničku, zavřete sušenky do sejfu, povolejte na ochranu svého psa lidovou milici - přichází Garfield! Arogantní, agresivní, sobecký, sadistický, líný, nenažraný, cynický a filozofický kocour se značně zkresleným pohledem na osobní vlastnictví. Stripy z 31.3.1980 až 2.11.1980

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Cosmos Pictures Association

Garfield: Weighs In , 1998

Kuža007
16.03.2023 4 z 5

Opět výborný Garfield. Lepší než minulé díly, ale ještě tomu kapánek něco chybí. Nějlepší stripy:
"Jon: Kruci, Garfield chce dovnitř. - (Garfield bouchá do dveří, Jon běží otevřít) - (Garfield vyvalil dveře) Garfield: Když chci dovnitř, chci dovnitř hned."
"Garfield: Hele, Nezmare, mohl bys mě naučit být taky roztomilý? - Nezmar: Jasně. Nejdřív otevři oči, jak nejvíc můžeš. - Nezmar: A teď zhubni asi deset kilo.; Garfield: Blbej vtip."
"Lyman: Odie, ke mně! - (Odie rychle běží, srazil Garfielda) - Lyman: Dnes tě budu učit dávat pac.; Garfield: Mrtvého psa novým kouskům nenaučíš!"
"Garfield: Jde sem další malá skautka. Sledujte. - Skautka: Odpal, moure! (kopne a odpálí Garfielda) - Garfield: Kam se poděly ty hodné holky z naší školky?"
"Garfield: Vesnická kočka vyráží na obhlídku svého pozemku. - Garfield: Náhodou objeví záhon čerstvého konopí. - Garfield: A probudí se druhý den ráno v Amsterdamu vedle panenky Barbie."
"Garfield: Tady je! - Garfield: Tvé dny jsou sečteny, bahenní příšero! - Jon: Proč jsi pobodal ty játra, Garfielde?; Garfield: V zájmu národní bezpečnosti, pane!"
"Jon: Vypadáš nějak zesláble, Garfielde. - Jon: Zajdeme spolu zase za paní veterinářkou. - Garfield: Pak spolu zase pozveme veterinářku na rande a pak spolu zase dopadneme jako sedláci u Chlumce."

Netopyr07
03.01.2021 5 z 5

Garfield opravdu nezklame. Když se člověk potřebuje zasmát, je to to pravé.

mirec88
29.11.2020 5 z 5

Skvelé stripy, humor aj filozofia, proste pecka.

Chesterton
23.06.2020 5 z 5

Dokonalost sama, průvodce puberty synů i letních táborů, vyprošťovák z počínající depky, opečovávaný rodinný miláček - zkrátka Garfield ❤️

trudoš
16.06.2020 5 z 5

„Měl jsi někdy doma kočku, Lymane?“
„Vyrůstal jsem se čtyřma kočkama.“
„Jak se jmenovaly?“
„No vlastně... Číča, Číča, Číča a Číča.“
„Neměly jména?“
„K čemu dávat jméno zvířeti, které neposlechne, když na něj zavoláš?“

Renncha
05.06.2020 5 z 5

Tady je už vtipů více, Garfield mě bavil od začátku až do konce, smála jsem se po celou dobu a musím pravém dát max. počet hvězdiček :)

martina5069
02.01.2017 5 z 5

Super jako vždy akorád tu byl garfield skoro v každým stripu surovej jak na Oudyho tak na Johna. Postupně dokupuji a dokupuji další stripy

borknagar
02.12.2016 4 z 5

První setkání s komiksovým Garfieldem a joooo je to celkem psina (čti kočičina). Doporučuji všem, kteří rádi mlsají a lenoší pod peřinou s nějakou prima knihou (časákem).......

Netopyr07
17.09.2016 5 z 5

Garfield mě nikdy nezklame, když si potřebuji oddechnout a zasmát se. I když jak pořád tluče Odieho je fakt šílené :-)))

Harry_
31.01.2016 5 z 5

Staré stripy, ale dobré, ba výborné. Garfield vypadal normálně jako kocour a na bublinách bylo vidět, že si to myslí a neříká, jak to vypadá dnes. Akorát ten Lyman byl divně nakreslen a je dobré, že časem zmizel.

honajz
17.09.2015 5 z 5

Už pořádně rozjetá show se všemi "garfieldovskými" atributy a velmi vtipnými stripy s často překvapivými pointami.

Annie G.
24.11.2014

Super, škoda jen že máme doma jen 3 knížky :-(

Karter9899
01.10.2011 5 z 5

Uplně super vtipná kniha.

Jim Davis
americká, 1945
1997  93%Garfield přibývá na váze
2004  90%Garfield ve velkém
1998  93%Garfield váží slova
1997  93%Garfield v nadživotní velikosti
2008  92%Garfield se vytahuje

Kniha Garfield váží slova je v