Garfield starší a širší

Garfield starší a širší https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/186214/garfield-39-starsi-a-sirsi-186214.gif 5 42 5

Garfield série

S přibývajícími léty si Garfield rozšiřuje obzory - a nejen ty.

Terva
28.06.2019 4 z 5

Uvědomuješ si,
jakou odpovědnost
s sebou nese to,
že jsem
Garfield?!

Garfield mě nikdy moc nelákal. Vlastně jsem se mu vyhýbal jako kočka myši. Až jednou jsem dostal ránu pod pás. Při stěhování a předělávání knihovny na mě vypadl jeden jeho sešit. Ano, tento. Ani už si nepamatuju, kdy a jak se mi dostal do sbírky. Tak jsem jej z igelitu vyndal a přečetl. A tady jsou mé názory na těch málo krátkých příběhů, který sešit obsahuje.

Citát: Opravdu bys měl vstát! To už jsem zkoušel, nepovedlo se.

Víte, mám pocit, že jsem někde jinde. Desítky skečů a situací na které ihned po zavření sešitu zapomenete. Garfield mi dal jen chvilkové zasmání, ale bylo to boží zasmání. Až jsem z toho dostal hlad. Dneska sežeru rybu!

Malá ochutnávka:
Moje skrytá kamera zachytila, jak kradeš naši poslední koblihu!
Hmmm, hmm...
Dobře, tuhle bych chtěl zvětšit a z téhle udělat několik miniatur do peněženky.

Při prožívání těchto skečů jsem si pustil skupinu Helloween a jejich studiové album Keeper Of The Seven Keys Part II. Vybral jsem z lednice 14 citátů a vložil je na profil mistra Jima Davise. V cestě mi jen stála kuchyň a na konci tunelu je vždycky světlo … z lednice.

Citát: Když dáš dost kečupu, všechno chutná stejně.

trudoš
21.02.2019 5 z 5

„Ty jsi pro mě víc než domácí zvíře, Garfielde. Jsi jako můj syn. Tlustý, líný, neschopný syn.“

Kuža007
19.11.2018 5 z 5

Garfield je sice starší a širší, ale jeho humor nezestárnul.

Kočičídívka10
07.07.2018 5 z 5

Miluju Garfielda. :-)

Harry_
12.04.2015 4 z 5

Stripy od: 24.3.2002 do 26.10.2002.
Číslo sešitu sebraných stripů vydaného v ČR: 40.