Garfield přibývá na váze

Garfield přibývá na váze https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/245725/bmid_garfield-pribyva-na-vaze-245725.jpg 5 109 15

Garfield série

Zabarikádujte ledničku, zavřete sušenky do sejfu, povolejte na ochranu svého psa lidovou milici - přichází Garfield! Arogantní, agresivní, sobecký, sadistický, líný, nenažraný, cynický a filozofický kocour se značně zkresleným pohledem na osobní vlastnictví. Stripy z 23.1.1979 až 26.8.1979.

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Crew

Garfield: Gains Weight , 1997

Kuža007
07.03.2023 4 z 5

Garfield je zkrátka Garfield. Byť v těchto prvních dílech to ještě není úplně ten, kterého známe asi všichni, tady trochu krutější a drzejší. Kresby Jima Davise jsou zde zatím ještě ty jeho rané. Přesto super. Nejlepší stripy:
"Jon: Ach jo... Nevím, která košile se mi víc hodí ke kalhotám. - Jon: Lymane, mohl bys mi na něco říci svůj názor?, Lyman: Jistě - Lyman: (přichází jak hastroš) Co pro tebe můžu udělat?, Jon: Už nic., Garfield: Fešák Hubert osobně."
"(Garfield zezadu praští Jona a schová se, na scéně zůstává Pooky) - Jon: (otáčí se) Hej ty! Vrať se a bojuj jako plyšový medvídek! - Jon: Co to povídám?"
"(Jon se zamilované dívá na Lízu) - Jon: (do jejího stetoskopu) Řekněte mi doktorko, co doporučujete zvířeti, které šílí láskou? - Líza: Obvykle předepisuju kastraci. (Jon dostává vyděšený výraz ve tváři)"

los
13.12.2022 5 z 5

pro Garfielda mám slabost, tolik se v něm poznávám... nedávno jsem dokonce našel doma zahrabaný starý sešit, do něj jsem si vlepoval stripy vystřihané v 90. letech z novin a časopisů

Pítrs85
28.04.2022 4 z 5

První Garfield (vím, vyšlo i nulté číslo, ale tohle je prostě I.díl a bodka), kresba ještě neučesaná, Garfield ještě zlomyslnější, i Jon je takový jízlivější, zkrátka celé je to takové až "undergroundové" (v Garfieldově universu). A to se Pítrsovi líbí.

Pitbullka
13.05.2020 4 z 5

Garfield mě bavil už jako malou holku a pořád baví. Něco je opravdu vtipné, něco trošku slabší, ale ve výsledku to čtenáře potěší.

trudoš
18.04.2020 5 z 5

„Hej ty! Vrať se a bojuj jako plyšový medvídek!“

Renncha
24.03.2020 5 z 5

vtipné, prostě Garfield

Disease
08.07.2019 4 z 5

Garfield je Garfield a ty slabší stripy vyrovnávají ty geniální.

martina5069
10.06.2016 5 z 5

Opět super díl jenom mě docela pmrzí že je to čtvrté vydání a ty ilustrace se mi moc nelíbily v dalším dílech sou už ty na které sem zvyklá :-) Těsím, se na další díly...

Legáček
03.10.2015 4 z 5

trochu slabší ilustrace ale jinak je to jako každý jiný komyx garfielda

honajz
10.09.2015 4 z 5

Garfieldovy stripy už se vymaňují z dětských botek a začínají konečně ty staré dobré atributy, jež od těchto stripů člověk očekává.

Rebel0007
30.03.2015 5 z 5

Komiksový Garfiield je prostě kultovní záležitost která mně nikdy nepřestane bavit.

Annie G.
24.11.2014

Garfield :-DD

BooksLucyKing
08.06.2013 5 z 5

Naposledy jsem Garfielda četla jako malé dítě, když vycházel pravidelně v novinách, první, co jsem po ránu dělala, bylo letět hledat noviny a jak jsem nesnášela neděle, když noviny nebyly :D A teď se ke mě dostala tahle sbírka a zjišťuju, že je jedno jestli je mi 7 nebo 20, Garfield je pořád ten nejúžasnější a nejzábavnější kocour na světě. Bavila jsem se a smála se od začátku do konce.

tyzik.cejka
19.04.2013 5 z 5

jak dlouho to potrvá a až se zase rozhodneš pobavit mě na váze ale radši s ní odejdi já tě totiž mam rád takového jaký jsi

Sheina
09.11.2012 5 z 5

čelta jsem všechny knihy gafieda tutu mám dokonce doma v této podobě.Vždycky mě to rozesměje :D