Garfield je na vážkách

Garfield je na vážkách https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/43893/garfield-je-na-vazkach-vydani-43893.jpg 5 72 7

Garfield série

Zabarikádujte ledničku, zavřete sušenky do sejfu, povolejte na ochranu svého psa lidovou milici - přichází Garfield! Arogantní, agresivní, sobecký, sadistický, líný, nenažraný, cynický a filozofický kocour se značně zkresleným pohledem na osobní vlastnictví. Stripy z 16.8.1982 až 20.3.1983

Renncha
06.01.2024 5 z 5

Paráda jako vždy,jen více depresivní,ale stále dobrý

Vidlička
20.11.2023 3 z 5

Tenhle díl mi přišel trochu slabší a i na Garfielda poměrně depresivní... Přesto se pár dobrých frků samozřejmě našlo.

Jon: Přál bych si, abys rozuměl všemu, co říkám, Garfielde. - Abych ti mohl říct, že tě mám rád.
Gar: Chápu, co se v tobě odehrává. - Já se mám taky rád.

Jon: Nesnáším filmy o lidožravých lvech. -Jak vůbec můžou zvířata požírat nevinné oběti?
Gar: To vysvětli tomu kuřeti, co jsi měl k večeři.

Kuža007
07.03.2023 5 z 5

Opět super díl. Garfield je sice oproti minulým dílům už méně aktivní, ale o to víc vtipný. Nejlepší stripy:
"Garfield: Vypadá to, že už v téhle džungli bloudím celé dny a bez jediného sousta. - Garfield: Jedl bych lesní plody, ale nemám cukr a šlehačku. - Garfield: Kde je čtyřhvězdičková restaurace, když ji potřebujete? - Garfield: Jídlo! - (Garfield vyskakuje zpoza květináčů s rostlinami) - Jon: Doktor Emil Holub osobně."
"Nezmar: Řekni, Garfielde, deprimuje tě fakt, že jsem mnohem mladší a roztomilejší než ty?, Garfield: Na to už jsem moc starý. - Nezmar: Sám jsi to řekl. - Garfield: (odpálil Nezmara) Uvidíme, jak se tvůj pichlavý humor bude líbit na Měsíci."
"Garfieldovy zákony: Kočky instinktivně znají přesný moment, kde se jejich majitel probudí, a tak ho můžou vzbudit přesně o deset minut dříve."

trudoš
14.10.2020 5 z 5

„Kočky instinktivně znají přesný moment, kdy se jejich majitel probudí..., a tak ho můžou vzbudit přesně o deset minut dříve.“

Damato
07.08.2018 5 z 5

Garfielda prostě miluji, je to takový sobecký , neurvalý grázl, který myslí jen na sebe a já , ač bych měla mít ve svém věku rozum ho několik desetiletí naprosto obdivuji a velice mě zklamalo, když jsem chtěla mít jeho fotku na své platební kartě, že mi tuhle fotku zamítli, kvůli autorským právům. Byla jsem z toho tak rozhozená, že jsem si tam hned teda dala fotku jinou - a to svých dětí - hned jsem si to raději i písemně schválila, protože děti podléhají autorským právům mým... teda zatím, snad...

martina5069
06.06.2016 5 z 5

Zase super díl :-)

eliska18
08.10.2012 5 z 5

Garfield je tak úžasně bezcharakterní! :)