Gantz 35

Gantz 35 https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/515193/bmid_gantz-35-efN-515193.jpg 4 14 2

Gantz série

Chaos na nepřátelské lodi vrcholí a nečekaný vývoj situace přiměje Kurona k zamyšlení, zda chce opravdu vyhubit všechny mimozemšťany. Jenže v tu chvíli na scénu vstupuje Niši, který má v téhle otázce zcela jasno, a Kurono se musí rozhodnout, na čí stranu se postaví...

Lenka.Vílka
29.09.2023 5 z 5

Tenhle díl je moc fajn hned z více důvodů. Je klidnější, nadějnější a hezky se uzavře jedna  důležitá část příběhu. Nebo jako spíš dvě, ale měkkota ve mě prostě oceňuje, jakej je teď Kei, a bylo fajn, že tady jsem byla konečně spokojená, jak to dobře dopadlo.

Zbytek jede v dramatické vlně, ale sorry, druhá linka na sebe strhává všechnu pozornost. Takže naprostá spokojenost. A moc milej díl. A dělo bylo prostě top! ;)

p3tris
25.05.2023 4 z 5

Takže když už máme obří roboty, co ještě chybí? No jasně, obří dělo. Odškrtnuto. I přes něj se ale Gantzovi týmy probíjejí k obří věži, která znamená vítězství. Jenže chce vůbec Kei zničit celou populaci mimozemšťanů? Včetně starců a dětí? Niši však neváhá a tito dva bývalí spojenci si tak musejí čelit navzájem. Nakonec to vypadá, že lidé mají konečně navrch.

Hiroja Oku
japonská, 1967