Gantz 33

Gantz 33 https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/500555/bmid_gantz-33-oXN-500555.jpg 4 18 3

Gantz série

Zatímco Tae je zahnaná do pasti a Kurono začíná s pátráním, Gantzova skupina se ocitla v troskách jakési podivné továrny na palubě mimozemské lodi. Setkávají se zde s obří bytostí – a tím pádem i s obřím nepřítelem. Boj o život pokračuje!

Lenka.Vílka
13.12.2022 4 z 5

Hmmm, tak tohle bylo hodně dobré. Tedy, nic se tady zásadního moc nestalo, ale v téhle sérii oceňuji, pokud jsou nové a nechutné věci dobře vyvedené. A já vždycky jenom koukám, jak to mohlo autora napadnout. A tady bylo hodně nápadů!

Navíc, konec byl prostě doják. Ať si bitva pokračuje, jak chce, na tohle jsem čekala tolik dílů!!! :)

p3tris
04.10.2022 4 z 5

(SPOILER) To, co vypadalo jako válka, možná tak osudové pro mimozemšťany, jako pro lidstvo, není. Protože i když mají oběti, spíš se to jeví jako jakási zvrhlá televizní reality show. Takže Ganzovým týmům se do cesty stavějí další a další bizardní nepřátelé a pomalu jim dochází, že vyhrát nejspíše nebude možné. A do toho se jim všude pletou davy nahatých lidí určených jen jako maso do mlýnku. V téhle chaotické situaci se konečně Kei znovu setkává s Tae.

Poznámka: Někdy se v japonském způsobu myšlení nevyznám, takže netuším, jestli ty opakující se stránky na začátku příběhu jsou naschvál, nebo jde o chybu tisku.

NiNo
18.09.2022 4 z 5

Upřímně... Jediné, co se dá na tomto díle (a vlastně i několika předešlých) hodnotit je kresba, která je skvělá jako vždy, ale co se příběhu týče je to jen boj, boj, boj a žádný nebo jen minimální posun vpřed.

Hiroja Oku
japonská, 1967