Gantz 17

Gantz 17 https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357470/bmid_gantz-17-5Fz-357470.jpg 4 42 6

Gantz série

Nový nepřítel je silnější než všichni předchozí a přestože Kuronův tým dělá, co může, zápas nevyhnutelně směřuje k totální prohře. V sázce je však příliš mnoho a Kurono je pevně rozhodnutý neustoupit. Jak jinak by totiž dokázal získat v Gantzově kruté hře plný počet bodů a přivést zpět dávno mrtvé přátele?

Literatura světová Komiksy Sci-fi
Vydáno: , Crew

ガンツ 17 (Gancu 17) , 2005

Atlantis
28.08.2023 4 z 5

Možná je to tím, že jsem si dal delší pauzu, ale já si tento díl užil. Pořád stejně střelená ptákovina.

Negan
18.04.2021 4 z 5

Začíná nová akce a tentokrát epická. Noví záporáci jsou velmi originální a to že se v tomto boji také objevují upíři mi přijde strašně super. Celý svazek má i jednu výbornou smrt, tohle sedlo jako facka. Obálka je spíše průměrná.
Celkové hodnocení: 8/10

Hadati
17.01.2019 3 z 5

Konečně se tu zase něco děje, kdy se opět bojuje proti nebezpečným emzákům. Stále však nepřichází nic nového, nic co by pořádně zaujalo.

Lenka.Vílka
23.04.2018 5 z 5

Ok, byla jsem přehnaně negativní a nedůvěřivá ohledně "čarodějů". Faktem ale zůstává, že stále o nich nic nevíme (krom toho, že používání síly má trvalé následky). Což úplně smazal fakt, jak se Sakurai v tomhle díle předvedl (já mám taky důvod, proč se vrátit!). Epic. Cukroušek jeden. Ale...dopadne to s ním dobře? Nebo špatně?
A co dalšího v ději? Kei chce 100 bodů, aby mohl dostat svojí holku zpátky. Povede se mu to? Asi začínám chápat, proč tam jsou ty divný týpci...
Kresba velice povedená. Obzvlášť scéna s vodopádem ohně. Jinak standard, na který se mi stále dobře kouká. Přesto řadím do těch lepších dílu série. Proč? Tentokrát žádné filosofování, dumání ani extrémně táhlé emoci. Ale...
Stěžovala jsem si, že minulý díl nebyl moc uchýlný, vtipný a sex taky někam zmizel. A co by jste řekli scéně, která obsahuje všechny tyhle body? V tomhle díle jo. Knihu mám z knihovny, takže cvak, už to je to v telefonu. Jelikož můj lidský harddisk není tak spolehlivý. Protože tohle zapomenout nechci :D

martinstefko
06.11.2017 3 z 5

Díl "Gantz 17" v rámci série nijak zásadně nevyniká. Nemůže se Hirujovi vzít, že by se nesnažil, on je pořád akční a jeho souboje jsou dobré, a stejně tak zůstává i ona teenagerská nadšenost pro nějaké čuňačinky a blbé vtipy, ale nemůžu si pomoct, už to nedokáže tu sérii tak dobře táhnout.

p3tris
13.10.2017 4 z 5

Znovu totální jízda. Chapadlovití vetřelci vyrůstající z lidí jsou jen malou nepříjemností. Tou větší jsou dva členové Hikawovi skupiny. Ohnivák a Měňavec. Díky tomu druhému se do akce i "akce" tentokrát dostane i Reika.

manga

Hiroja Oku