Ocelový alchymista 2

Edwarda Elrica nezajímá nic jiného, než jak svému bratru Alphonsovi vrátit jeho původní tělo, o které přišel při nebezpečném alchymistickém pokusu. Zároveň je však státním alchymistou, a proto mu nezbývá než krátce přerušit svou pouť a věnovat se služebním povinnostem. Na první pohled snadný úkol se však rychle změní v noční můru a bratři Elricovi musí čelit nejen šílenému vědci, ale také tajemnému vrahovi likvidujícímu státní alchymisty....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/370841/big_fullmetal-alchemist-ocelovy-alchymi-Y7D-370841.jpg 4.795

Fullmetal Alchemist 2.

Literatura světová, Komiksy, Fantasy

Vydáno: , Crew

Fullmetal Alchemist Vol. 2 (鋼の錬金術師 ), 2002

Kniha Ocelový alchymista 2

NemmamSlov

" Krveprolití plodí jen další krveprolití, nenávist plodí nenávist. Zapouští tu kořeny stále sílící mocná energie a zanecháva za sebou krvavou stopu. A tak je to pořád dokola, jenže oni se nechtějí poučit. Lidé jsou bláznivá a smutná stvoření."

Príbeh sa posúva dopredu, stretávame sa tu s novými zápornými postavami, ktoré zamiešajú nič netušiacemu Edwardovi karty. Erlicovci stále slúžia armáde, no ich prvotným cielom je napraviť chyby, ktorých sa dopustili pri používaní alchýmie.

Fullmetal alchemist som ako anime moc nesledoval, ale manga celkom baví, určite si zaobstarám aj ďaľšie pokračovania.

SkillJam
07.12.2018

Stále super kvalita. Konečně jsem se dostal k legendární scéně s dcerou a pejskem, o které jsem už tolikrát slyšel. Jo, stálo to za to...

sola_lupa
23.10.2018

Větší spád než v jedničce, více "řežby" než v jedničce, více vyhrocené než v jedničce... Více zábavy. Honem pro další díl! :)

KillHurt
02.07.2018

Tak hnusu přibylo. Tento díl dobře popisuje, co je člověk schopen udělat pro moc a prestiž. Také přidává nové a zajímavé postavy. Svět alchymistů je víc a víc zajímavý. Těším se na další díl.

yaoiyuri
19.06.2018

Konečně si pomalu skládám dohromady postavy, které mi „jsou povědomé“ díky tomu, že sestra koukala na anime a já s ní přitom musela být v jednom pokoji – Roy Mustang, Riza, ten divný svalnatý chlápek. :D
Jenom… bože, já myslela, že ta hrůza s Ninou a psem byla jen v anime… Moje trauma z dětství se obnovilo. Aaaaaaa….

LordSnape
28.05.2018

Laťka nastavená prvním díle se udržuje i tady. Vlastně jediné, co mi vadilo, je ona nesmrtelnost, kterou oba hlavní hrdinové oplývají. Je to prostě jen zábava, ale svůj účel splňuje. Nic, z čeho bych se posadil na zadek. Pro fanoušky věcí z hlavního proudu jako Naruto ideální.

Lenka.Vílka
22.05.2018

Konečně se to začíná nějak spojovat. Doufala jsem, že to nebude jako každý "klasický americký seriál". Jako problém táhnoucí celou sérii se řeší jenom na začátku dva díly a potom tři na konci. Tomu nasvědčoval začátek prvního dílu, ale udělalo mi radost, jak se to tak nějak konečně spojilo (první kapitola s tím, co bráchové dělají). Takže i tenhle díl splnil svůj účel. Na chvíli pobavil.

silvara
05.03.2018

A sága bratrů Elricových pokračuje! A hned solidním zásahem na komoru. Příběh Niny Tucker je prvním momentem, kdy si uvědomíte, že tohle nebude jen veselá zábavná jízda. A to jsou Elricovci jen na začátku své dlouhé cesty. Zkrátka je to první moment, kdy mi tahle série tak trochu zlomila srdce (a že to Hiromu Arakawa dělá celkem často, na druhou stranu jsou díky tomu její díla tak dobrá).