Vnitřní hlas

Vnitřní hlas https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/399510/bmid_vnitrni-hlas-XwO-399510.jpg 4 587 185

Frost Easton série

Sériový vrah omylem propuštěný na svobodu se stává noční můrou pro San Francisco – a smrtící výzvou pro detektiva Frosta Eastona. Před čtyřmi lety byl Rudy Cutter odsouzen za své činy na doživotí. Aby ho dostali za mříže, někdo záměrně falšoval spisy. Po odhalení této machinace je Rudy, vrah Frostovy sestry, znovu volný. Frost to však hodlá co nejrychleji napravit. Spojence nachází v Eden Shayové, která píše o Cutterovi knihu. A která se obává jeho pomsty. Sehrát vítěznou partii s vrahem, jenž se chystá znovu udeřit, však není jednoduché. Ne, když Frost zároveň čelí vlastním démonům. Ne, když je ta hra tak osobní. A ne, když vrahův následující tah je na hony vzdálen tomu, co Easton očekává.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Kalibr

The Voice Inside , 2018

Kubajzz
29.11.2021 4 z 5

Tak musím říct, že mě docela zarazilo propuštění sériového vraha. Knížka se dobře četla, měla spád, určitě doporučuji k přečtení.

Makůvka
12.11.2021 5 z 5

Za mě opět super knížka. Už z prvního dílu série jsem byla nadšená. A jízda pokračuje. Opětovné setkání s detektivem Frostem a jeho kocourem bylo příjemné, nechybělo tomu napětí a hlavně vše bylo promyšleno tak, aby do sebe zapadlo jako skládačka. Ke konci knížky si čtenar myslí, že je vše dořešeno, ale ještě pár stránek zbývá...

devildeny
11.11.2021 3 z 5

Zajímavé bylo psychické pohnutí Rudyho, ale to jak mu všechno procházelo mě teda dost zaráželo. Nečetla se špatně, ale top to taky nebyl, do dalších už se asi od tohoto autora pouštět nebudu.

olca1983
24.10.2021 5 z 5

Tak tahle kniha nemá chybu! Četla se doslova jedním dechem. Už se nemohu dočkat dalšího dílu a toho, kam Frosta osud dál povede. Stal se mým nejoblíbenějším detektivem. A Brian Freeman se doslova dere vzhůru v mém žebříčku oblíbených autorů.

kykyna42
24.10.2021 1 z 5

Přečetla jsem Klikatou cestu i Nočního ptáka,za mě super detektivky ,ale bohužel jsem si půjčila tuto knihu a zkazila si tak názor na dobrého spisovatele.Postavit děj knihy na záchraně masového vraha ,který ohrožuje společnost ,tak to je fakt moc ,ať žijí sluníčkáři.

veronika4001
15.10.2021 5 z 5

Na začátku velké dilema, zda si připustit, že nebyl odhalen pravý vrah. Hodinky jedné z obětí. Podvrh, to je ta stopa. Příběh je skvěle postaven, nelze se nezačíst. Povšimněte si, že v tomto příběhu není žádná osoba s pozitivním charakterem nebo s rysem, kterým by nevyplňovala svoji minulost. Vždycky je něco zapotřebí skrývat, něco netušeného, o to překvapivého. Čekala jsem nějakou křehkou duši, která by se objevila, aby byla zachráněna. Nic. Během četby a zvláště k závěru jsem si uvědomila, že tito lidé jsou k něčemu vycvičeni, že zlo přes dobro úmyslně pomáhá zlu. Je to spolupráce, předurčení. Je to hra kdo z koho. Zvítězí vítěz?

PaníLenka
30.09.2021 5 z 5

Četlo se to výborně, příběh má všechno, co má thriller mít, napětí, vztahy, překvapení na závěr, sympatického hlavního hrdinu…a jednoho neodolatelného kocoura. Jdu hned na další pokračování.

martina2540
17.09.2021 5 z 5

Kniha se mi líbila, doporučuji ji.

Duchoslp
17.09.2021 5 z 5

Druhý díl se mi líbil mnohem víc než první. Souboj s časem detektiv Frost prohrává a nedaří se mu zastavit sériového vraha Cuttera, který je pořád o krok napřed. Napětí až do samého konce a nechybí ani šokující informace o vraždě sestry Katie.

Majuš333
13.09.2021 5 z 5

Pokračovanie bolo opäť napínavé a tiež sa od neho nedalo odtrhnúť... Priznám sa, že som rovnako ako Jess a Frost tápala, čo by obete mohlo spájať...
Už od začiatku jedna obeť (nebudem menovať) nezapadala do celej schémy, takže som rada, že sa moje podozrenie potvrdilo...
A jasné, že najväčším hrdinom je tu kráľ Shack :)

"NA KAŽDÉHO Z NÁS ČEKÁ OKAMŽIK PRAVDY."

"Myslíte si, že už jste viděl všechno, ale hrůza může být vždycky horší."

wooloong
05.09.2021 5 z 5

(SPOILER) Velice čtivé, autor udržuje čtenáře neustále v napětí, takže je těžké knížku jen tak odložit. Poslední zvrat jsem tak trochu čekala, kočky vědí své. Tentokrát se Shacky opravdu vyznamenal a zachránil Frostovi život, protože ten se na konci příběhu zachoval jako slušný pako bez špetky předvídavosti.

Titas9001
02.09.2021 5 z 5

Četla jsem bezprostředně po Klikaté cestě a musím souhlasit s předchozími komentáři, že se nám začíná objevovat určité schéma, které mně závěrečnou gradaci trochu kazí! O té vatě v poslední kapitole už ani nemluvím, ale protože to dává smysl právě pro Klikatou cestu, tak to toleruji. Právě postava Tabby je pro mně největší záhadou a má i nejméně mých sympatií. Uvidíme, jak se to celé bude vyvíjet ????? Ale pořád nadprůměrné čtení, a tak dávám plný počet. Do rukou se mně dostala Zkaženost, tak uvidím, jaká byla autorova prvotina bez Frosta. I na to se těším, protože autorův styl psaní se mi dostal pod kůži.

janina66
09.08.2021 5 z 5

Tak to bylo dokonalé! Tento druhý díl série, se mi líbil více, než Noční pták. Když si myslíme, že je už konec a vše vyřešeno, přijde další konečná pecka. Frosta mi bylo na konci líto. Úžasně čtivá a napínavá kniha.

eva8941
07.08.2021 5 z 5

Opět jsem nedokázala knížku odložit, pořád jsem si říkala ještě jednu stránku a jdu spát :-D

Janaves
02.08.2021 5 z 5

Souhlasím se všemi kladnými komentáři. Napínavý děj,hezky se čte.Frost a Shack jsou super.

akinomV
28.07.2021 5 z 5

Zase to byla jízda jako v prvním díle. Frost je sympatický detektiv a já hltala každou stránku.

perpe2a
19.07.2021 4 z 5

Super série.

alexis818
09.07.2021 5 z 5

Naprosto skvěle, zatím něj od autora. Napínavé od začátku do konce. Vše vysvětleno, vše dávalo smysl. Pecka.

Šánka
05.07.2021 5 z 5

Bezva série a za mě velká děkovačka mým oblíbeným za jejich komentáře, protože další detektivní série už nerozečítám. V tomto (ne)jsem zásadová :-).
Tentokrát se příběh osobně dotýká detektiva Frosta a ač vlastně vraha známe, je to pěkně napínavé a gradující čtení. Bavilo mě sledovat jeho myšlenkové pochody, jeho proč bylo dlouho záhadou a úplný konec překvapil. No a kocour také zabodoval!
Dobré čtení bez větších drastických a krvavých popisů, přesto napínavé.

Venny345
29.05.2021 3 z 5

Musím se přiznat, jsem trochu zklamaná. Přišlo mi, že čtu v podstatě první díl, akorát byl zaměněn časoprostor (tedy jen částečně), jména a pár maličkostí. Zkrátka to schéma se dosti blížilo první knize, což mi bylo líto. Jinak je kniha opět čtivá a dobře vygradovaná, takže za mě asi zlatá střední cesta.
P. S. Dá se číst i bez přečetní jedničky... :)

napětí sérioví vrazi San Francisco

Brian Freeman