Jako led

Jako led https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184144/bmid_jako-led-8fN-184144.jpg 4 1030 1030

Frigid série

Jednadvacetiletá Sydney je zamilovaná do Kylera snad odjakživa. Jsou nejlepšími kamarády od té doby, co ji shodil na hřišti a ona ho donutila sníst bábovičku. Někdy během těch let se do něj opravdu hodně zamilovala. A jaký je v tom problém? Kyler je děvkař. Nikdy nezůstal s jednou holkou déle než pár nocí. Zatímco spolu studují posledním rokem na univerzitě, Sydney nechce ohrozit jejich přátelství tím, že by Kylerovi přiznala, že ho miluje. Kyler vždy vnímal Sydney jako nedosažitelnou. Znamená pro něj vše a je dokonalá. Své city k ní však stále ukrývá nebo směřuje na jakékoli další ženy. Ostatně Kyler bude vždy jen chudý kluk ze špatné čtvrti a Sydney ta jediná holka, kterou nikdy nemůže mít. Když ale spolu kvůli masivní sněhové bouři uvíznou v luxusním lyžařském letovisku, nic nedokáže zastavit jejich vášnivé city, aby se vydraly na povrch. Přežije jejich přátelství vzájemnou přitažlivost? A přežijí vůbec oni? Protože zatímco padá sníh, někdo je sleduje, a tak jim lyžařský výlet může změnit život víc než jen jedním způsobem.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Frigid , 2013

barborelka
28.12.2014 5 z 5

Pěkné moc pěkné x-) Krásná obálka, fajn hrdinové. Jediné co mě trošku tahalo za uši bylo Kylerovo věčné "Kotě.." Ale jinak fakt povedené a těším se na další knihu od této autorky

kaculinka777
27.12.2014 4 z 5

Po Dlouhé době jsem si zase přečetla něco romantického. Při čtení jsem se nenudila a přišly i chvíle, kdy jsem knihu nemohla jednoduše odložit. Palec Hore a rozhodně doporučují!!!

Karolína18
10.11.2014 3 z 5

Knížka je pěkná a čtivá. Přesto musím uznat, že autorka to umí lépe. Poutavý příběh, sympatičtí hrdinové, napínavé zápletky,.. Ale přišla mi absurdní představa, že si Syd najednou ze dne na den uvědomila, že se už s Kylerem nemůže "pouze" kamarádit. A Kyler to samé! Možná jsem jenom špatně pochopila souvislosti, nebo nejsem pozorná čtenářka, ale nějak jsem před "vyznávací scénou" nepostřehla Kylerovu obrovskou lásku, kterou ke své kamarádce celou tu dobu choval.

Beerushka
25.10.2014 5 z 5

Knižka se mi líbila proto jí davám plny počet hvězd

ciniminisek
10.10.2014 4 z 5

Jako led je čtivá kniha plná romantiky, erotických scén pro čtenáře tak akorát a protagonistů, kteří čtenáři vyvolají nejeden úsměv ve tváři.

Renate
07.10.2014 5 z 5

Knižka se mi velice líbila mohu ji jen doporučit a určitě se k jejímu čtení ještě vrátím.

Vendidi
20.09.2014 3 z 5

Po přečtení knihy Počkám na tebe jsem se těšíla na tuhle, ale trochu mě to zklamalo. Příběh je sice docela pěkný, taková romatntika, ale moc mi tam neseděly ty náhody se sněhovou bouří, útokem skůtru a střelba...

kacaaba
19.09.2014 5 z 5

Už jsem četla knížku dvakrát. Mě se to moc líbilo. Romantika, takové oddechové čtení.

Laf
14.09.2014 4 z 5

Krásně napsaná, svižně odsýpající, pohodová kniha pro volné večery :)

Malous
11.09.2014 4 z 5

Kniha se mi opravdu líbila :) Počkám na tebe sice bylo opravdu lepší, ale i tak mě zaujala. Milý, sladký, romantický příběh. Nedávám plný počet hvězd, jelikož byla hlavní hrdinka s tím jejím fňukáním někdy až příliš otravná a celkově některé situace byly přehnané a předvídatelné. ;)

Samira
10.09.2014 5 z 5

Moc příjemná velmi čtivá oddychovka. Sice jsem úplně nerozuměla tomu, proč by si to všechno nevyjasnili dřív, ale to by potom nebylo o čem psát. Přečetla jsem ji však v rekordním čase a musím říct, že se mi rozhodně líbila.

kklepkaa
09.09.2014 1 z 5

Taková hodně nenáročná - slabší jednohubka.

Bet
26.08.2014 2 z 5

Pro mě to bylo velké zklamání :( na knihu jsem se těšila.Použít sníh jako romantickou vložku byl opravdu dobrý nápad. Dokonce si to umím představit sníh, chata a krb to je romantika sama o sobě.Jen mě nesedl styl jak byla kniha psaná. Autorka to myslela dobře, že knihu psala z pohledu obou hrdinů. V tom to podání mě to opravdu nebavilo.Určité scény byli až moc rozepsané,že jsem si říkala ať už to skončí. A to že spal se Sašou tak to bylo hned jasný nechápu proč Syd s toho potom dělá takovou aféru. A poslední kapitoly jsem málem ani nedočetla.

mmmisulka.r
21.08.2014 5 z 5

Pár hodin velmi příjemného čtení. Opět lituji, že čtu tak rychle.
Knížka je stylem psaní hodně podobná "Počkám na tebe", ale přece jiná. Prostě poznáte, že to píše jedna a ta samá osoba.
Opět moc pěkný příběh, nechybí tu humor, láska, trápení ... oceňuji trochu akčnější zápletku. Dala tomu šťávu. Ale tomu pomohlo i víc, než jen pár stránek sexu ;-). Prostě skvělé čtení, nudit se určitě nebudete, takže já doporučuji. A už teď se těším na další díl v sérii, který by měl pojednávat o vedlejších postavách Andrey a Tannera :-)

Sundance
16.08.2014 5 z 5

Kniha byla úplně úžasná. Takové sladké odtrhnutí od reality. Jen oni na jedné chatě. Co víc si přát s osobou, kterou milujete?

Lenka.Vílka
16.08.2014 3 z 5

Kniha me docela dost zklamala...cekala jsem neco v duchu jeji predchozi knihy a to byla mozna chyba...kdybych vedela, ze kniha bude skladbou vypadat takhle: 100 stran vzdychy z jedne strany, nasledujicich 100 stran spolecne vzdychy, potom to tajemne slibovane nebezpeci na 30 stran a potom zakonceni (jako je pokazde stejne)...ano, cekala jsem neco hlubsiho ve stylu pockam na tebe, aby kniha nezapadla v ostatnich zanrove podobnych titulech (pochybuju, ze si na tenhle titul v budoucnu jeste vzpomenu), protoze kdybych vedela, ze tam to "vic" je v tak malem pomeru, na knihu bych se tolik netesila...no, ale napsany to bylo hezky, to uz je proste fakt (ale to bylo jasny uz z predchozi zkusenosti s autorkou)...takze bych knihu hodnotila 2,5, ale zaokrouhlim nahoru, kvuli pouzitemu prirovnani, ktere zboznuju a dlouho jsem ho uz necetla v knize...spocenej jako devka v kostele

Lucinda566
09.08.2014 4 z 5

Od knihy jsem nic nečekala. Čili mě překvapilo jak moc se mi kniha líbila. Četla jsem jedním dechem. No prostě úžasné. Určitě doporučuji :)

Beni
03.08.2014 4 z 5

Musím dát 4*, jelikož si nemohu pomoct a porovnávám s první knihou autorky - Počkám na tebe. Tato byla určitě slabší, ale stejně jsem ji přečetla na jeden zátah :-)

LilianaFalcon
26.07.2014 3 z 5

že bych to chtěla číst znovu to asi ne, ale vyloženě hrozné to nebylo ;-)

Lenous133
04.07.2014 2 z 5

Nemám nic proti romantickým knižkám, ale tohle bylo až moc přeslazené. Byla to druhá přečtená knížka od této autorky... Počkám na tebe bylo rozhodně o hodně lepší.