Domovina

Domovina https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/376/bmid_domovina-65c8ec052719b.png 4 392 46

Legenda o Drizztovi 1 - Temný elf 1 Postavení je paradoxem světu mého lidu, poutem moci v hladu po moci. Získává se zradou a vybízí ke zradě těch, kdo ji získali. Nejmocnější postavy v Menzoberranzanu se celý život ohlížejí přes rameno a chrání si záda. Ale smrt obvykle přichází zepředu Drizzt Do´Urden

Romány Fantasy
Vydáno: , Fantom Print

Homeland , 1990

Teii-hime
04.09.2013 4 z 5

Ačkoli fantasy žánr většinou nevyhledávám, tento svět temných elfů si mě získal a nejspíš se vrhnu i na druhý díl.

Eryl
07.10.2012 5 z 5

Z počátku jsem si myslela, že to bude jen další tuctové fantasy, ale jakmile jsem se seznámila s Drizztem, jeho osobností a životem, byla jsem naprosto unešená.

Maica
02.09.2012 3 z 5

Byla jsem zvědavá. A nakonec se mi to docela i líbilo. Zvrhlá společnost Menzoberranzanu mě samozřejmě odpuzovala a samozřejmě jsem fandila udatnému a dobrému Drizztovi. A tak to má být. Jen mě tak ale při čtení napadlo, jak by vypadal příběh z Menzoberranzanu, bez kladného hrdiny. Myslím, že by to mohlo být velice zajímavé. :-)

Brutius
07.04.2012 5 z 5

Tuto knihu jsem dostal darem a byl jsem k ní zprvu skeptický, teď už nevím proč tomu tak bylo... -a je to jedna z nejlepších knih jaké jsem kdy četl.

nezdula
07.04.2012

K Drizztovi jsem se dostala díky bratrovi a jsem za to vděčná...užásný příběh. Zamilovala jsem se do něj :-)

gilthix
20.07.2011 4 z 5

První kniha, kterou jsem od R. A. Salvatora přečetl, první setkání s Drizztem, nostalgická vzpomínka na hry Icewind Dale a Baldur's Gate. Přehledné, opravdu velmi poutavé, zábavné a perfektně odvyprávěné. Osobitost Drizzta se mi zdá vyjímečně kvalitně popsána a... je to prostě osobnost. Hrdina. Co dodat, další díl už čeká!