Osamělý drow

Osamělý drow https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/114923/bmid_osamely-drow-tuv-114923.jpg 4 77 6

Sám na bitevním poli. Obklopen smrtí. Obklíčen nepřáteli. A připraven zemřít. Drizzt Do’Urden se stal noční můrou orků: osamělý drow, který nemá co ztratit a nemá kam utéct. Sever se pomalu propadá do chaosu a války a jeden temný elf se rozhodl brát to osobně. Bude zapotřebí celé armády, aby ho zastavila. Lovec tasil čepele a Drizzt už nikdy nebude stejný.... celý text

Literatura světová , Romány , Fantasy

Vydáno: , Fantom Print

The Lone Drow , 2003

Luigi1
Luigi1
28.07.2022 5 z 5

Drizzt je opět sám a opuštěný bojuje s nepřáteli.

l.e.d
l.e.d
25.10.2019 5 z 5

Kdo přečetl všechny předchozí díly tak pokračujte dál.
Celá tahle série Lovcovy čepele je skvěle napsaná, napínavá a je tu spousta akce.
Salvatore se ve psaní zlepšuje a knihu jsem si velmi užil.

Etule
Etule
07.06.2019 5 z 5

Truchlila jsem s ním. Bojovala s ostatními o udržení pozic. Modlila se, aby všichni moji oblíbenci přežili. Mnohdy jsem četla se zatajeným dechem. Dokonalé.

Laxativum
Laxativum
07.02.2019 5 z 5

Druhý díl ze série Lovcovy čepele má dvě hlavní příběhové linie. První z nich je o osamělém Drizztovi systematicky likvidujícím řady orků. Druhá je o urputné obraně trpaslíků před hordami orků a obrů.

Od knihy očekávejte neutuchající akci, boj a napětí.

jan14s
jan14s
23.03.2017 5 z 5

Jeden z nejlepších dílu, četlo se samo.

Skye Isis
Skye Isis
27.06.2013 5 z 5

Drizzt opět válí! Drizzt zdrcený domnělou ztrátou přátel putuje krajinou a likviduje orky. Možná trochu triviální nápad, ovšem zpracování na jedničku. Děj mě celou dobu udržoval v napětí a já mu držela palce, aby vše dopadlo dobře... No, jenže to až v dalším díle.

2007  88%Domovina
2006  84%Magický krystal