Temný stín

Temný stín https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/296567/bmid_temny-stin-oIe-296567.jpg 4 239 45

Florentská trilogie série

Princ přísahal Raven Woodové lásku a slíbil, že se pomstí za všechna příkoří, jež musela vytrpět. Hned na počátku jejich znovu objevené náklonnosti musí ale Raven čelit nelehkému rozhodnutí – má upířího prince nechat pomstít se démonovi z minulosti, nebo ho má přesvědčit, aby se ovládl? V sázce je totiž mnohem víc než jen Ravenino srdce... Na knížectví florentské mezitím padá stín. Inspektor Batelli se neúnavně snaží odhalit Ravenino spojení s krádeží neocenitelných uměleckých děl z galerie Uffizi. A zatímco princ pátrá po zrádci, který sabotuje každý jeho krok, ocitá se v hledáčku jejich největšího nepřítele. William se snaží vést válku na dvou frontách a svou lásku k Raven musí tajit, jinak riskuje, že jeho největší slabost vyjde najevo…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , XYZ (ČR)

The Shadow , 2016

Aríka
20.01.2018 5 z 5

Druhého dílu jsem se nemohla dočkat, a když jsem se konečně dočkala, byla jsem opravdu nadšená. Autor opět nezklamal. Jediné, co mě trochu naštvalo, je, že si musím koupit třetí díl, jinak nebudu moct spát, jednoduše, ten konec...nemám slov. Doporučuji.

Beatrisie
09.01.2018 5 z 5

Moc se mi líbí autorovo psaní.
Jsem zvědavá jak to dopadne :)

dendishek
08.12.2017 4 z 5

Pokračování dílů Temná Raven. Oproti první knize se zde autor zaměřuje na sesazení upírského prince z trůnu, přičemž ten sílí díky lásce Raven, a jen tak se přeprat nenechá. Samozřejmě mi to hodně připomíná "Stmívání" (filmové zpracování). Nedělalo mi to problém číst, brala jsem to jako oddechovku, a nehledala jsem tam bůhví jaké chyby. Přece jen je to fikce a nechala jsem se jí nést.

jindrusa
10.10.2017 4 z 5

První díl mně bavil víc.

Xena011
06.08.2017 4 z 5

První polovina téměř ničím nenadchla, ale s koncem se zvyšovalo napětí a akce. Zde se dozvídáme dřívější život a přeměnu Williama Maleta, o němž vypráví Rawen. To jsou pro mě dost podstatné věci v knize a velice krásně sepsané. No a na posledních stránkách se nám odtajní jméno zrádce knížectví a jméno stvořitele našeho upíra (přesně takové jsem čekala). V neposlední řadě musím přidat plus za několikačetnou zmínku o Praze. Mám ráda, když si někdo vzpomene na moji rodnou zemi.
Pěkné odpočinkové čtení.

PS. Ve vyprávění nejmenovaný učitel Williama a člen dominikánského řádu s dalšími fakty v knize je Tomáš Akvinský :)

hadenka
22.07.2017

Kniha se četla dobře, letni oddychovka

petrulka
19.07.2017 2 z 5

Škoda, že druhý díl nedrží alespoň úroveň toho prvního. Jedna velká nuda, většinou se skládající z dialogů, kde si dva hlavní hrdinové vzájemně pořád dokola sdělují, jak je ten druhý citlivý, úžasný a dokonalý..Poslední třetina to malinko napravila, ale ten konec byl jako co? Přiznám se, že mi spadla brada, pokud to autor s Gabrielem myslel vážně, tak se buď zbláznil nebo s ním má naprosto geniální plán. Jen kvůli tomu se těším na další díl, jinak bych to pravděpodobně vzdala..

Nita17
08.06.2017 3 z 5

Nic, nic, nic - no a konečně, začátek váznul, ale pak se autor s dějem rozjel, snad mu to vydrží. Raději bych se nevracela k předešlé trilogii a dala více do tohoto příběhu. Čekám na třetí díl a doufám v překvapení.

22Veronika22
25.05.2017

Jeste jsem tuhle trilogii necetla a tak nejak nevim jestli to mam udelat, cetla sem trilogii o Gabrieolovi...prvni dil byl super,druhy horsi a ten 3 uz byl vazne katastrofa a nejak si neumim predstavit ze z erotickeho romanu se stane Fantasy ?

Evule114
11.04.2017 5 z 5

Jako jedinou vadu jsem považovala, že jsem četla druhý díl s obrovským odstupem od prvního a nepamatovala si vše. Každopádně konec byl opravdu velmi napínavý a budu napnutá do té doby, než bude třetí díl :-(... ach jak já to čekaní na další díly nesnáším... Jsem zvědavá jak to nakonec vše dopadne :-) víc k tomu není třeba dodávat, protože bych opakovala už předchozí komentáře :-)

sarahmoon
24.03.2017 4 z 5

Zajímavé ... Jak dokázal autor nabít druhou knihu takovým množstvím emocí, přesto, že je daleko tenčí něž první díl?! :o)
Za mě naprosto skvělé pokračování prvního dílu.
Znovu obdivuji propracovanost autorova světa.
Nevím jestli vydržím do vydání Římana :o)
PS: Už dávno bych dala 5*, ale tu poslední si netrpělivě schovávám právě na něj. :o)

paprika75
07.03.2017 5 z 5

Tak druhý díl byl lepší než první. Dala jsem to na jeden zátah. Nemůžu se dočkat dalšího dílu. 5*

Misa177
09.02.2017 5 z 5

Výborné čtení ... kdy že bude 3.díl??

Nelly
02.02.2017 4 z 5

Na mne pomalý rozjezd a moc roztáhlá první půlka knihy, ale konec vše vynahradil, tak proto 4 hvězdičky.

LilianaFalcon
28.01.2017 5 z 5

Bomba! Ale co to je jako za konec? Jsem myslela, že to mají být jen dva díly! :-D tak šup šup, už aby tu byl ten 3.

nikola7103
15.01.2017 5 z 5

Taky by mě zajímalo kdy u nás vyjde poslední díl. Knihy mě nadchly, pěkné čtení.

janis7154
10.01.2017

Úžasné všechny knihy. I Gabrielová trilogie. Ale nevíte kdy vyjde třetí díl? Tuším temny řím?

Samira
30.10.2016 5 z 5

Skvělá, píši to již podruhé, ale stále mi není jasné, jak se po novele Princ, která si mne příliš nezískala, mohla tahle série takhle rozvinout. Nechybí jí vůbec nic, naopak strmě graduje a na ničem neztrácí. Nedočkavě vyhlížím Římana, který bude nepochybně dílem nejzajímavějším.
Výborné, doporučuji!

Arwen329
28.10.2016 5 z 5

Naprosto jedinečná kniha, jak temná Raven tak Temný stín se mi velmi líbily. Knihy jsem přečetla jedním dechem a zase to má otevřený konec. Těším se na pokračování.

adela9782
24.10.2016 5 z 5

Tohoto autora prostě zbožňuji. Už si mne získal svojí první trilogií a touhle sérií také. Jednoduše a prostě skvělé.