Ferdův slabikář

Ferdův slabikář https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/27475/ferduv-slabikar-27475.jpg 5 264 48

Průvodcem po slabikáři je postavička Ferdy Mravence, který představuje jednotlivá písmena říkankou a didaktickým vyprávěním ozřejmuje správné návyky při psaní. Velká písmena a množství ilustrací předurčují knížku k prvnímu čtení pro nejmenší.

MarieAnnaSarah
29.01.2014 5 z 5

Páni, moje úplně první knížka, podle které jsem se učila číst. Doteď si pamatuji: "Huhňa hodně huhně, že hýl hnoji uhne." nebo "Svišt sice svisle visel, zasvištěl, svist slyšel sysel." :)

tyzik.cejka
03.04.2013 odpad!

Ferda měl skončit prvním dilem této nekonečné série jedna z nejhoršich knížek té doby chápu třeba první 3 ale todle nikdy nepochopim vždyt to je zbytečné nudné a prostě uplně blbé

Kleo326
07.03.2013 5 z 5

České pohádky vždy z Česka. Tuhle knížku vidím každý den když jdu od králíčkaaaa.

kika 13
11.02.2013 4 z 5

Já ji četla a asi všechny co kdy byli vydány o Ferdovi.Pěkné.

Lucije
13.09.2012 5 z 5

Tuhle knížku jsem jako malá zbořňovala.....hlavně básničku o písmenku P :o)

Mikiem
09.02.2012 5 z 5

Četla jsem ji jako malá a dobré:o)

Miru
01.02.2012 4 z 5

Jako malá holka jsem v ní neustále listovala. Některé říkanky se mi nesmazatelně vryly do paměti. Jako čtení pro nejmenší naprosto ideální.

papaja
01.12.2011 5 z 5

Moje první knížka, kterou jsem si dobrovolně přečetla a velice ráda na ni vzpomínám. A jistě jsem si nemohla svou první knížku vybrat lépe (samozřejmě na doporučení maminky :) ).