Ferdův slabikář

Průvodcem po slabikáři je postavička Ferdy Mravence, který představuje jednotlivá písmena říkankou a didaktickým vyprávěním ozřejmuje správné návyky při psaní. Velká písmena a množství ilustrací předurčují knížku k prvnímu čtení pro nejmenší.

https://www.databazeknih.cz/images_books/27_/27475/ferduv-slabikar-27475.jpg 4.7167
Pro děti a mládež, Encyklopedie, Pro nejmenší
Vydáno:, Albatros (ČR)

Kniha Ferdův slabikář

ArwenAragorn

Tuhle knížku jsem doma neměla a vždycky jsem si ji prohlížela u kamarádky, takže se mi vyobrazení mnoha písmenek ještě dnes vybaví.

Pídoumem

Jeto naučná kniha pro děti, děti jí mají velice rády. A se smíchem to s nimi čtu.

SSTknihy
15.06.2018

Někdo měl jako oblíbenou Abecedu Josefa Lady, my jsme měli Ferdův slabikář. Vtipné básničky, originální kresby a zábavné pohádky. Kouzelná je například ta o rytíři R a měkkém a tvrdém i/y.

surikata246
08.04.2018

Patřila k nejoblíbenějším knížkám mého dětství a mají ji rádi mé děti i děti mých sourozenců.

Hospodyňka
17.02.2018

Dnes u ní seděly čtyři generace žijící pod naší střechou a všem něco tato kniha předala.

Hoshi
20.04.2017

Ferdův slabikář miluji už od dětství, obzvláště ilustrace, díky kterým jsem knihou mohla listovat stále dokola... Vtipné básničky jsem uměla z paměti, pohádky o písmenkách téměř také:)

MinaHawke
11.04.2017

Moc hezká kniha a malé děti se z ní mohou učit písmenka.

tatafa
07.01.2017

Krásný, jedinečný příběh. Také jedna z knížek mého dětství.

Ondřej Sekora

Ondřej Sekora