Cosi o tobě

Cosi o tobě https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/335307/mid_cosi-o-tobe-NdY-335307.jpg 4 398 74

FBI / US Advokát série

Osud spojil dva zapřisáhlé nepřátele... Ze všech hotelových pokojů v Chicagu si asistentka státního zástupce Spojených států amerických Cameron Lyndeová musela vybrat právě ten, který sousedil s pokojem 1308, kde velmi hlučné a náruživé milostné hrátky skončily vraždou. Je jedinou svědkyní, zahlédla zezadu vraha špehýrkou ve dveřích a může policii poskytnout jeho hrubý popis. Případ vyšetřuje vedle policie i FBI, noc se zavražděnou prostitutkou strávil totiž v dotyčném pokoji významný senátor. A ze všech agentů FBI v Chicagu to musí být právě zvláštní agent Jack Pallas, kdo je pověřen vyšetřováním této prominentní vraždy. Tentýž Jack Pallas, který stále Cameron viní ze zmařeného vyšetřování před třemi lety a z toho, že mu málem zničila kariéru. Cameron tehdy dostala příkaz vzít na sebe rozhodnutí nežalovat hlavu drogového gangu, u něhož Jack předtím působil v utajení, byl odhalen a mučen. Jack se po tomto údajně jejím rozhodnutí o Cameron nevybíravě vyjádří v celonárodní televizi a je na tři roky přeložen do Nebrasky. Nyní je však zpátky a má s Cameron spolupracovat. Pracovat s Cameron Lyndeovou? Nejspíš to má být nějaký žertík na uvítanou po jeho návratu do Chicaga, myslí si zprvu Jack. Ale žert to není. Oba musejí na svou svízelnou minulost zapomenout a soustředit se na současný případ. Pokud ovšem dokážou hodit za hlavu minulá příkoří a uhasit plamen sexuálního napětí, který mezi nimi doutná...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

Something About You , 2010

cukrovka
29.12.2017 4 z 5

Čtivá romantická oddechovka s krimi zápletkou. Nic náročného, ale příjemné čtení.

Princezna_1
05.12.2017 5 z 5

Super knížka... Určitě bych ji doporučila

LilianaFalcon
19.11.2017 5 z 5

V ramci zanru: cetba pro zeny-romantika-krimi tak je to jasnych pet hvezdicek ;-) Proste nechtejte nic narocneho nebo extra napinaveho, toho se totiz nedockate ;-)
Ale pokud chcete oddychovku s kriminalni zapletkou, tak to je presne to, co hledate ;-)

Flyn
15.11.2017 4 z 5

Ale jo...ja si vzdy rada prectu neco odpocinkoveho o krasnych uspesnych lidech. Pekne napsano, verohodne dialogy...samozrejme ze detektivni zapletka neni az tak podstatna ;).

nani_nka
07.11.2017 5 z 5

Síce detektívna časť knižky poriadne detektívna ani nebola, no ja som po tejto knižke siahla kvôli tej romantickej časti a tá teda nemala žiadnu chybu. Medzi Cameron a Jackom to tak iskrí, že knihu nepustíte, pokým ju celú nedočítate. Julie James začína patriť medzi moje obľúbené autorky.

Š.Ala
05.11.2017 5 z 5

Mám ráda romantiku s detektivním napětím. Takže za mě pěkné počtěníčko.

Lenka.Vílka
15.10.2017 2 z 5

MŮŽE OBSAHOVAT SPOILER
Nechci psát, že je to špatná kniha (má všechno, co má mít), ale pro mě nebyla prostě dobrá. Problém je v tom, že je tam od každé žánru něco, že to nemůže být dost, aby se šlo víc do hloubky. I "román pro ženy", ať už definice znamená cokoliv, může být inteligentně napsaný. Kostra příběhu, byť předvídatelná, není ve své podstatě špatná. Trochu od té právničiny, napětí z vyšetřování a jiskření, které dřív nebo později dojde svému vyvrcholení. Zní to dobře? Pro každého něco? Teoreticky super. No, pro mě ne. Detektivní linka nebyla o vyšetřování a ani nebyla napínavá. Je to romantická knížka, která staví na budovaném napětí, mezi hlavními hrdiny, které až tak napnuté nebylo a po čase se to opakovalo, až trochu nůďo. Velkým plusem knihy je její čtivost. To znamená, že jsem knihu dočetla, ale nechystám se do série (když na sebe knihy nenavazují...). A přestože je hrdinka v nebezpečí, trápí ji jediné. Stihnu svatbu své kamarádky? A on tam půjde se mnou? A v ten moment, kdy dojde k onomu vyvrcholení, tak i ta detektivní linka jde stranou a nikdo nic neřeší. Teda, na posledních dvaceti stranách se všechno zázračně vyřeší a zacvakne, ale to je málo. Párkrát jsem se zasmála, to mě potěšilo. Ale za mě slabé a málo.
(Četla jsem jenom jednu podobnou knihu této a ta se mi taky nelíbila. Asi jde o to, že se knihy snaží hrát si na něco jiného, a to je škoda. Pokud máte chuť na čistou a nepřemýšlející romantiku, bude se vám kniha libit. Jestli čekáte něco hlubšího nebo nového, budete zklamáni.)

ardeas
01.10.2017 5 z 5

Dóóóbré :D
V poslednej dobe som mala príšernú smolu na knihy a konečne niečo, čo bolo pekne vystavané a čítavo napísané. Nič nie je dokonalé, nie je tam sexu habadej ako býva zvykom, k tomu krimi zápletka, primeraný počet strán, bez zbytočného naťahovania deja - proste paráda. Môžem odporúčať

Litocha
15.08.2017 5 z 5

Čtení jsem si vyloženě užívala - hrdinka není žádná puťka, ale je šarmantní, asertivní a pohotová, hrdina-superagent s buldočí povahou a odzbrojující přímostí je vrcholný sympaťák a jiskření mezi nimi je nanejvýš zábavné. Když se k tomu přidají výborné vedlejší postavy, které zajišťují další várku vtipu, bylo pro mě čtení téhle knížky potěšením.

michaela8804
06.08.2017 5 z 5

Julie tuhle tématiku prostě umí. Příběh opět zasazen do krimi prostředí. Napínavé čtení, dějový spád, vtipné a poutavé scény. Cameron i Jack se perfektně doplňují.

havrmoni
16.07.2017 5 z 5

Romantická krimi. Líbilo se mi to,mělo to spád,dobře se příběh četl a hrdinové taky fajn. Hezké odpočinkové čtení.

keiko33
15.07.2017 5 z 5

Prijemna romanticka oddychovka s kriminalnou zapletkou. Statna zastupkina, zapletena ako tajny svedok vrazdy a vysetrovanie vedie sexi agent FBI s ktorym maju nie prilis vydarenu a nedoriesenu minulost a poriadne to medzi nimi iskri. Skvela kombinacia.

alzbeta4340
04.07.2017 4 z 5

Pokud máte chuť na romantickou knížku s jen malou špetkou detektivní zápletky, pak je tohle to pravé čtení. Předcházející kniha Jamesové "Na ostří nože" se mi líbila o kapku víc, ale tohle se čte také dobře.

AnetV
03.07.2017 4 z 5

Další super kniha od této autorky, která mne zatím nezklamala. Mám prostě asi slabost pro agenty FBI, už od Garwoodky. Vedlejší postavy mne bavily, stejně jako Jack a jeho nasupene pohledy :-)