Cosi o tobě

Cosi o tobě https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/335307/mid_cosi-o-tobe-NdY-335307.jpg 4 398 74

FBI / US Advokát série

Osud spojil dva zapřisáhlé nepřátele... Ze všech hotelových pokojů v Chicagu si asistentka státního zástupce Spojených států amerických Cameron Lyndeová musela vybrat právě ten, který sousedil s pokojem 1308, kde velmi hlučné a náruživé milostné hrátky skončily vraždou. Je jedinou svědkyní, zahlédla zezadu vraha špehýrkou ve dveřích a může policii poskytnout jeho hrubý popis. Případ vyšetřuje vedle policie i FBI, noc se zavražděnou prostitutkou strávil totiž v dotyčném pokoji významný senátor. A ze všech agentů FBI v Chicagu to musí být právě zvláštní agent Jack Pallas, kdo je pověřen vyšetřováním této prominentní vraždy. Tentýž Jack Pallas, který stále Cameron viní ze zmařeného vyšetřování před třemi lety a z toho, že mu málem zničila kariéru. Cameron tehdy dostala příkaz vzít na sebe rozhodnutí nežalovat hlavu drogového gangu, u něhož Jack předtím působil v utajení, byl odhalen a mučen. Jack se po tomto údajně jejím rozhodnutí o Cameron nevybíravě vyjádří v celonárodní televizi a je na tři roky přeložen do Nebrasky. Nyní je však zpátky a má s Cameron spolupracovat. Pracovat s Cameron Lyndeovou? Nejspíš to má být nějaký žertík na uvítanou po jeho návratu do Chicaga, myslí si zprvu Jack. Ale žert to není. Oba musejí na svou svízelnou minulost zapomenout a soustředit se na současný případ. Pokud ovšem dokážou hodit za hlavu minulá příkoří a uhasit plamen sexuálního napětí, který mezi nimi doutná...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

Something About You , 2010

hlentilka
28.03.2021 5 z 5

Napínavost, romantičnost.. Kniha byla super. Nejvíce mě bavily dialogy mezi Cameron a Jackem - přirozený rozhovor psaný s vtipem, nadhledem, provokací...

Sarkak94
18.01.2021 4 z 5

Fantastické. Moc se mi líbí, že je to detektivka smíchaná s romantikou. Druhá knížka od této autorky a myslím, že jsem našla svojí novou oblíbenou autorku a rychle musím sehnat její další knihy. Cameron je v hotelu svědkem vraždy a vyšetřování dostane agent FBI Jack Pallas, se kterým ze zná (pracovně) už dřívějška a né zrovna moc v dobrém. Od začátku jsem si oba hlavní hrdiny moc oblíbila. Líbilo se mi to, jak se navzájem provokovali, to jejich škádlení, sarkastické slovní přestřelky, to jak se postupně sbližovali. To jak tvrdili, že o toho druhého nestojí a při tom mezi nimi bylo sexuální napětí. Jediná škoda byla, že autorka pachatele prozradila celkem brzy...

jarkaska
17.11.2020 5 z 5

Pěkné čtení, těším se na další díl série.

zuzana0307
17.11.2020 5 z 5

Toto bola boja prvá kniha od autorky Julie James. Po knižke som túžila odvtedy, čo Passionflix oznámil, že bude natočený film. Vôbec som ale netušila, čo ma pri čítaní tejto knihy čaká.
Cameron a Jake sú veľmi príjemné postavy, ktoré príbehu pridali na vierohodnosti. Ženskej hrdinke autorka vytvorila znamenitý charakter. Silná žena, asistentka štátneho zástupcu sa počas jednej noci rozhodne ostať na noc v hoteli, ešte netuší, že vo vedľajšej miestnosti dôjde k vražde a ona si na pár sekúnd všimne vraha.
Ako naschvál, zodpovedný agent FBI, ktorý vedie vyšetrovanie je Jack Pallas. Mrzutý chlap, ktorý Cameron viní z prípadu, ktorý pred tromi rokmi riešil.

Kniha bola naplnená napätím. Pod tým si ale nepredstavujte žiadne hrôzostrašné scenáre plné krvi, ale momenty nasiaknuté dávkou niečoho silného.

Som veľmi rada, že som si knižku prečítala a určite mám v pláne prečítať si aj ďalšie knihy. Wááá a jednoznačne som zvedavá koho obsadia do filmového spracovania.

IvikaS
19.07.2020 4 z 5

Moc hezké.

2688
30.06.2020 5 z 5

povedený příběh du na další díl

Kudík
31.03.2020 4 z 5

Jedná se o mojí první knihu od této autorky a celkem se mi to jako úvod líbilo. Připomíná mi to sice sérii B-R (FBI) od J. Garwood, ale ta je ještě o chlup lepší.
Agent FBI Jack Pallas a asistentka státního zástupce Cameron Lyndeová byli typický pár, on drsňák a ona "žena v nesnázích", poté co se stane svědkyní vraždy. Škoda brzkého prozrazení pachatele a motivu, mohlo to být napínavější. Celkově převládá romantika nad detektivkou, ale to ničemu nevadí.

Myška43
11.03.2020 4 z 5

Tuhle autorku mám ráda. Kniha se mi líbila. Zajímavý děj. Sice dávám přednost, aby byl vrah prozrazen, až na koci, ale tady to vše do sebe krásně zapadalo. Jack a Cameron mě bavili,to jejich neustálé jiskření.Rozhodně si přečtu další knihu.

jitka7
08.01.2020 4 z 5

Celá tahle série se mi líbila. Přestože to možná zdá se podobné. Já si u takovýchto sérií dám chviličku pauzu a přečtu si jinou knížku a pak mi to tak nepřijde. Bavila jsem se. Líbila se mi ve všech knihách drsnost chlapů a křehkost a kousavost ženských.

biki
01.01.2020 2 z 5

Nudný pokus o romantický thriller. Námět sice není špatný, ale to brzké prozrazení pachatele knize vůbec, ale vůbec nepomohlo. V prvních dvou třetinách knihy to byla vyslovená zívačka, dokonce jsem hodně přeskakovala, poslední část to vylepšila jen nepatrně.

ctenarkaEva
05.12.2019 2 z 5

Tak já jsem se bohužel nějak nedokázala do této knihy začíst. Brzké prozrazení vraha mě nepotěšilo, děj mě přestal bavit už úplně a knihu jsem odložila. Mám ráda klasické detektivky a napínavé thrillery, tato kniha se do mého vkusu netrefila, je to úplně jiný styl.

Tesset
26.11.2019 4 z 5

Příjemná oddechovka. Líbila se mi kombinace romantického příběhu a detektivní zápletky, ta milostná linka pak nebyla taková plytká, jak to obyčejně bývá. Jen mě trošku mrzelo, že jsme celkem brzo věděli, kdo je vrah. Nevím proč, ale dost rušivě na mě působilo vyprávění v er formě. Kdyby to vyprávěly samy postavy, mělo by to větší šmrnc.

peitho.1
02.11.2019 5 z 5

Tohle je pro mě úžasný objev, miluju kombinaci detektivky a romantiky a tady je ta kombinace velice zdařilá. Myslím, že jsem našla svojí novou oblíbenou autorku a rychle musím sehnat její další knihy :)

jinbr
01.11.2019 5 z 5

Tak, moc často plný počet hvězdiček nedávám... Ale tahle byla hezká, nápaditá. Pěkně se to četlo. Super oddychovka a tak akorát sexu

genikuxik
09.10.2019 4 z 5

Četlo se to dobře s autorkou mám ovšem jeden problém. Vadí mi poměrně nedokončené konce, chtěla bych vědět víc. V dalších dílech už je vždy jenom zmínka (spoiler: jako například, že jsou manželé nebo například o tomto páru je zmínka i o dítěti)...

Lejdus
14.09.2019 3 z 5

Dobra oddechovka s milostnym pribehem a detektivnim vysetrovanim.

Cometka
21.08.2019 5 z 5

Pěkná romanťárna s detektivní zápletkou. Za mě vtipná a čtivá knížka na jedno odpoledne. Určitě doporučuji, bavila jsem se.

BlankaHill
15.07.2019 5 z 5

Super, tyhle příběhy prostě můžu. Nesnasime se, ale... Jiskření, pohledy, letmé doteky...

K-afe
15.07.2019 5 z 5

Fantastické - detektivka a milostný příběh. Cameron je světkem v hotelu vraždy a vyšetřování dostane Jack člen FBI, znají se pracovně už dřív - a né v dobrém. Mezi hlavními hrdiny to jiskří - v dobrém i zlém. Knize nechybí příběh, romantika, "napětí". Byla jsem z příběhu NADŠENÁ

Knihomolka97
29.05.2019 4 z 5

Kniha se mi líbila, moc. Mám ráda detektivky s romantickou zápletkou. Cameron i Jack byli skvělí, líbilo se mi jejich škádlení, sarkastické slovní přestřelky, také neustále vzrůstající sexuální napětí mezi nimi a to, jak se Jack měnil z ,,chladného'' na romantika. :P Opravdu ráda bych dala 5 hvězdiček, ale nemůžu. Vadilo mi brzké prozrazení vraha...u detektivek dávám přednost tomu, když se pachatel odkrývá postupně a na konci čeká ,,šok''. Ale tady jak to bylo jasné, ztrácelo to tu správnou atmosféru a napětí.