Cosi o tobě

Cosi o tobě https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/335307/mid_cosi-o-tobe-NdY-335307.jpg 4 398 74

FBI / US Advokát série

Osud spojil dva zapřisáhlé nepřátele... Ze všech hotelových pokojů v Chicagu si asistentka státního zástupce Spojených států amerických Cameron Lyndeová musela vybrat právě ten, který sousedil s pokojem 1308, kde velmi hlučné a náruživé milostné hrátky skončily vraždou. Je jedinou svědkyní, zahlédla zezadu vraha špehýrkou ve dveřích a může policii poskytnout jeho hrubý popis. Případ vyšetřuje vedle policie i FBI, noc se zavražděnou prostitutkou strávil totiž v dotyčném pokoji významný senátor. A ze všech agentů FBI v Chicagu to musí být právě zvláštní agent Jack Pallas, kdo je pověřen vyšetřováním této prominentní vraždy. Tentýž Jack Pallas, který stále Cameron viní ze zmařeného vyšetřování před třemi lety a z toho, že mu málem zničila kariéru. Cameron tehdy dostala příkaz vzít na sebe rozhodnutí nežalovat hlavu drogového gangu, u něhož Jack předtím působil v utajení, byl odhalen a mučen. Jack se po tomto údajně jejím rozhodnutí o Cameron nevybíravě vyjádří v celonárodní televizi a je na tři roky přeložen do Nebrasky. Nyní je však zpátky a má s Cameron spolupracovat. Pracovat s Cameron Lyndeovou? Nejspíš to má být nějaký žertík na uvítanou po jeho návratu do Chicaga, myslí si zprvu Jack. Ale žert to není. Oba musejí na svou svízelnou minulost zapomenout a soustředit se na současný případ. Pokud ovšem dokážou hodit za hlavu minulá příkoří a uhasit plamen sexuálního napětí, který mezi nimi doutná...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

Something About You , 2010

lusitta05
20.05.2019 4 z 5

Tiež nepoznám autorku, ale kniha sa mi páčila, super oddychová, zábavná, Jack a Cameron super. Takže za mňa môžem odporučiť.

bekule
01.04.2019 5 z 5

Zábavné čtení na den a půl, chytlavá romantická detektivka která by klidně zapadla do FBI série od Garwoodové. Bavila mě a časem určitě sáhnu po další ze série.

kaculliv
26.03.2019 2 z 5

Četla jsem až příliš dlouho, nerozumím vysokému hodnocení. Žádné napětí, nudný příběh s prozrazením pachatele hned v začátcích.

Terez9119
18.02.2019 5 z 5

Krásné! Tohle se opravdu povedlo. Dost akce i právních detailů, takže čtenář nemá pocit, že autorka neví, o čem píše. A mezi hlavními hrdiny to skvěle jiskří. Jack je úžasné zlatíčko a Cameron je správně tvrdá prokurátorka. Tohle jsem si opravdu užila.

Lofda
17.02.2019 4 z 5

Moje první kniha od této autorky a nejspíš nebude poslední ;-) Rozhodně víc romantiky než detektivky, ale poměrně rychle jsem se začetla, bavila jsem se a jako odpočinkovou četbu mohu doporučit.

janina66
25.01.2019 5 z 5

Super čtení, napínavé s romantikou. Přečteno velice rychle.

TerezaMondeková
13.01.2019 5 z 5

Je to skvělá kniha. Moc se mi líbí, že je to detektivka smíchaná s romantikou. Myslím, že je risk napsat s takovou kombinací dobrou knihu, ale autorka to zvládla skvěle. Od začátku se mi líbila ta atmosféra mezi hlavními hrdiny. Líbilo se mi, jak se k sobě hlavní hrdinové chovali, jak se provokovali, jak se sbližovali, jak hráli, že mu na tom druhém nezáleží a přesto se navzájem chránili. Líbilo se mi, jak hráli, že o toho druhého nestojí a při tom mezi nimi byla sexuální energie, jiskření, sexuální napětí, které občas vedlo k vtipným, až trapným situacím. Kniha byla i skvělá oddychovka.

Shanib
09.01.2019 3 z 5

Nebylo to špatné, ale něco mi tam chybělo. Předtím jsem četla Dokonalého muže od L. Howard a to bylo jasných 5 hvězdiček. Tady dám zlatý střed. V první polovině jsem se do čtení občas nutila. Druhá polovina byla lepší.

jani.ruzicko
02.01.2019 5 z 5

Tak další skvělý díl.
Jsem ráda, že se ve vztahu Jacka s Cameron, ať už pracovního tak i osobního, vše vyjasnilo. Jiskření a vtip určitě nechybí. Počet stran je přiměřený tomu, abyste neztratili pozornost délkou příběhu, ale zároveň abyste nebyli ochuzeni o důležité detaily.

Možná mě jen trochu mrzí, že byl vrah prozrazen tak brzy, to ubírá na napětí.

Oddychová rychlovka a já mohu doporučit. =)

prcek19
21.11.2018 4 z 5

Mám ráda knihy z policejního prostředí a tato není výjimkou..i když je od začátku jasné, jak to nejspíš dopadne, tak mě špičkování mezi hlavními postavami velmi bavilo..navíc ten konec, jak Jack dopadl vraha..nemám slov :-D

Petra38
02.11.2018 5 z 5

Skvela. Vtipna, nepredvidatelna a hlavne neodpoutatelna kniha, ktera me vazne nadchla a pobavila. Urcite se k ni v budoucnu vratim :-) doporucuji ...

Andrea963
13.10.2018 5 z 5

Tuhle knížku prostě miluju...

KSamara
07.09.2018 4 z 5

Jak již bylo zmíněné - romantické, oddechové, krimi. S tím jsem do toho také šla, takže za mě super. Jen prozrazení vraha se mohlo nechat až ke konci knihy, myslím si, že by to bylo tím zajímavější.

munka
10.06.2018 4 z 5

Romantické krimi, jednoduchá zápletka, príjemné čítanie.

MarKy95
03.06.2018 5 z 5

Super oddechová kniha. Vtipný dialogy. Těším se, až přečtu znova:)

moudivlacek
03.04.2018 4 z 5

Je to hezké čtení, i když se musím přiznat, že jsem četla děsivější a napínavější detektivky, zde hlavně mě zaujal vztah Jacka a Cameron, a nejen z osobního hlediska, ale i z pracovního . Potěšilo mě, jaký postoj Cameron vůči Jackovi zaujala, a že jej držela po celou dobu, i když navenek to každý viděl jinak - a dokonce i Jack. A moc mě potěšilo, že i Jack nakonec pochopil, jakou roli Cameron byla nucena sehrát.

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

malazluta
01.03.2018 3 z 5

Jiné knížky této autorky mám raději, ale i tato pro mě patří k lepšímu průměru v tomto žánru. Jde tu především o vztah dvou lidí, kriminální zápletka je vedlejší - jen aby se něco dělo.

dominishka
11.02.2018 5 z 5

Kniha předčila moje očekávání a po probdělé noci, kdy jsem se od příběhu nemohla odtrhnout (což se mi moc nestává, přečíst knihu v zátahu za pár hodin), musím napsat jedno slovo - wau! Jediná škoda byla, že autorka pachatele prozradila hned zkraje knihy, nicméně i tak děj udržuje čtenáře v pozornosti, jak to všechno dopadne...

Eeli
18.01.2018 4 z 5

Knížka, která má šmrnc. Romantika s kapkou erotiky i vtipu jako hlavní náplň příběhu zabalená do lehce detektivního obalu. V kategorii literatury pro ženy se jedná o dost povedený kousek. Autorka má styl psaní, který je čtivý, který udrží pozornost a v některých okamžicích zvedne tep :)